Vo filme Collection (Zbierka) sa Arkinovi (Josh Stewart) ako jedinému podarilo uniknúť z rúk sériového vraha známeho ako The Collector (Zberateľ). Zabijakovi sa však podarí zajať nádherné dievča menom Elena (Emma Fitzpatrick). Hoci Arkin s tým nechce mať nič spoločné, nemá na výber, pretože ho z nemocnice unesú žoldnieri najatí Eleniným bohatým otcom. Tí Arkina vydierajú a donútia ho pridať sa k ich tímu, ktorého cieľom je zachrániť nevinnú dievčinu z vrahovho úkrytu v starom hoteli, ktorý je plný smrteľných pascí. (nessbeal)

Havaj8

Troufám si říct, že Collection patří k těm lepším dvojkám. Nijak dlouho se neotálí a okamžitě to navazuje na jedničku v čele s našim kamarádem Arkinem. Novou obětí se stává skoro podobnej Arkin v ženským podání, co se chytrosti týče. Ten Collector má ale smůlu. Co se do atmosféry týče, rozhodně to slabší bylo. Už jenom kvůli většímu prostoru, tudíž míň pocitu stísněnosti. Víc lidí v akci, takže sice bude k vidění víc brutality, ale o to míň spolehnutí sám na sebe. Ale i přesto člověk ví co může očekávat a tak nějak se to dá užít. Za ten konec palec nahoru, že to zbytečně neprodlužovali. ()

honajz2

Protože jsem idiot a spletl jsem si názvy prvního a druhé dílu (a to proto, že se oba díly jmenují skoro stejně), nechtěně jsem začal tím druhým. A i když se na jedničku někdy určitě podívám, dvojka mě hodně zklamala. Je to jenom samoúčelná řezničina naprosto bez atmosféry, bez napětí, bez zajímavých postav a samozřejmě i bez nějaké logiky. Jako sorry, ale jeden zamaskovaný vrah sám bez větších problémů sejeme skoro celé ozbrojené policejní komando? A po celém svém sídle si nastraží pasti tak dokonale, promyšleně a bezchybně, že by i Skládačka záviděl? Rozčiloval bych se i nad tím, kde onen vrah bere peníze na svoje pasti, ale ten film mě tak strašně nudil, že mi je to nakonec celkem jedno. Úvodní masakr na párty vypadá slušně, ale už předpovídá, že u tohohle člověk musí mozek hodně vypnout. V nějaké lepší náladě bych to snad i dokázal, ale to by se z toho nesměla stát tak strašná nuda. A to ten film má jenom 80 minut, z čehož 8 minut zaberou závěrečné titulky a asi 3 minuty titulky úvodní. To tady pak máme sotva hodinový film, který i tak strašně nudí. Se trošku cítím provinile, když z mých oblíbených uživatelů tři tomuhle filmu dali 5* a zbytek nešel s hodnocením pod 3*, kromě jednoho. A to jsem se na to docela těšil. No co se dá dělat, na jedničku se podívám, třeba se mi bude líbit víc, ale po tomhle zklamání se na ni asi jen tak nepodívám. Slabé 2* ()

WoWoW

Zrovna USA určitě mělo v historii svých masových vrahů i nějakého sběratele, a tak to mohlo být pojaté. Jako masový vrah, kterého baví sbírat kusy lidských těl. Jenže ouha, tady chtěl být někdo megaloman a to tenhle horor strhlo strašným způsobem dolů. Myslím, že kdyby se někdo rozhodl z toho udělat více komorní dílo a né rozřezat 1500000 návštěvníků diskotéky asi bych to hodnotil trochu jinak. Nyní je to však jen další předimenzovaný béčkový horor s takřka nesmrtelným zabijákem. Jupí, to jsme ještě nikdy neviděl. ()

bourec

Na tohle sem se neuvěřitelně těšil, a nezklamalo mě to. Naopak, za znění parádní hudby se rozjel nářez, jakých na stříbrnym plátně moc k vidění neni. Dunstan už jedničkou nasadil vysokou laťku, ale dvojka to překoná. Brutální, stísněnou atmosférou nasákly scény, sice pasti moc objevný většinou nejsou, ale to film vynahradí jinejma atributama. Myslim do budoucna, že jestli nasype do tašky Dunstanovi někdo penízky na film, tak se dočkáme ještě velkejch věcí. Alespoň doufám. Ale za Collection se stydět nemusí. Zato některý zapšklý páprdové tady na čsfd by už asi měli vyhledat místečko v Léč.dlouhodobě nemocných. Jestli má někdo rád podobný žánry, nemůže hodnotit jednou hvězdou. Zbytek do archivu pro Kramerová vs.Kramer, to je film pro vás, debilové. 100%. ()

Rodriguez

Moje očekávání byla splněna jen napůl. Nezapomenutelná scéna na diskotéce, ale dodává filmu brutalitu! Takže pokud jste viděli první díl, tak The Collection si nenechte ujít! Upřímně jsem letos čekal další díl, ale nějak je ticho po pěšině. 60% Edit: Po sedmi letech znovu viděno a uzrálo to jako víno. Škoda, že třetí díl asi nikdy neuvidíme 😭 75% ()

dubinak

Až tak tolik nechápu, proč to ještě před pár týdny bylo v červených číslech. Těžko uvažovat, jestli byla lepší jednička nebo dvojka. Pasti v druhém díle ale byli absurdnější než kdy předtím. U jedné scény jsem se vážně chechtala, protože to pomalu hraničilo s čirým fantazírováním. Oba díly měli pro a proti, oba díly vidím na stejné čáře, tudíž taky za 3*. ()

Stallone

Zbytečné, hloupé pokračování už i tak dost průměrného prvního dílu. Tenhle film postrádá atmosféru a nápad. Po sérii Saw a Kostky už nemohou diváka, který má nakoukáno jako já bavit a natož šokovat. Příběh, kamera, prostředí mizerné a záporák nezajímavý. Film nedoporučuji! ()

kubqo

Maskovaný psychopat sa vracia. Tentokrát vo veľkom a hned na začiatku spraví na diskotéke doslova jatky. Slušný krvák, ale na jednotku sa to ani zdaleka nechytá. ()

c.tucker

Ztrácí to atmosféru jedničky, ale posouvá se to na úplně jiný level, masovější, neuvěřitelnější a naprosto over-the-top. Vcelku se mi to páčilo, ale na komornější předchozí zážitek to rozhodně nemělo. ()

Ketchi

Na doporučení kamaráda jsem se na tenhle horor moc těšil. Nakonec to ale byla děsná slátanina. Hlavní hrdinka - dívčí McGiver umí z podprsenky vyrobit šperhák, aby v následující scéně měla pod trikem úplně jinou podprsenku. "Sklízení" lidí za pomoci kombajnového kotouče je v pohodě, ale nedej bože aby hrdince z trika vypadlo prso. Unesenej týpek je natolik uvědomělej, že se každejch sto vteřin řízne do ruky, aby přesně věděl kde bude mučenej. To asi pro případ, že by se tam snad jednou chtěl vrátit a zážitek si zopakovat. No bída... ()

KajusaK

:D) nemám ráda horory..některé scénky byly skvělé (hlavně na diskotéce) ale bohužel tam bylo moc nedostačujících faktů, s postavama jsem se vůbec nezžila takže mi ani nevadilo když zemřeli .. nechápu srovnávání se saw, ten je na úplně jiné bázi :)) tady jde jen o to kolik krve se ukáže, tolikanásbnější úspěch bude..fuck .. jen by mě zajímalo kdo hraje sběrače :)) ()

Aquarius odpad!

Bol som pri jednotke sfetovaný alebo bola dvojka fakt o toľko horšia? Najskôr som rozmýšľal že dám aspoň jednu hviezdičku za osvetlenie ale, hm, nie, táto sračka si viac než odpad nezaslúži. ()

Nivenx

Oproti prvnímu dílu bylo ubráno na atmosféře a přidáno do brutality. Tím se film hodně liší, gore největšího kalibru podobná svým zpracováním sérii Hostel, ale bohužel s velmi slabým scénářem. Dokud všechny sběratel kosil, sekal likvidoval jakoli tak mě to bavilo, jelikož tak má správný záporák vypadat, ale samozřejmě absolutně nepochopitelné co se týče zbytku. Takže z mého pohledu průměrný masakr bez něčeho, co by jinak stálo za zmínku. // Mimo jiné nechápu. Hostel je zde kritizován a hozen do odpadu a Sběratel drobet nadhodnocen. To bude globálním oteplováním jistě. 55% ()

Khumbac

Docela gargantuovské zklamání...škoda. V dalším díle by si Josh Stewart mohl hodinu a půl hrát se sběratelem... ()

viperDavid

Celkem kvalitní nápaditá vyvražďovačka. Celkem tomu chybělo napětí a vraždy byli spíše humorné, ale i tak to bylo povedené. Teda pokud se smíříte s faktem, že vrahovu tvář nikdy nespatříte. 3* ()

Honzek odpad!

The Collector bylo celkem příjemné béčko. Jak bych nazval tohle...Jo, už vím, mám pro to dvě slova: ZASRANÁ KONINA!!!!! Větší slátaninu jsem neviděl co jsem živ!!!! Kdyby ten film měl o 5-10 minut déle, asi bych spáchal sebevraždu! Na tohle se prostě nedá čumět sakra. Jediný důvod, proč jsem to dokoukal je jednoduchý. Film dokoukám prostě vždycky, ať je jakýkoliv. Pokud má někdo alespoň sebemenší vkus na filmy, scénáře a kameru, ať vezme tenhle film, dá-li se to tak nazvat, velkým obloukem. Slet obrázku bez děje. Jestli někdo někdy nadával na SAW, tak u tohohle chcípne pod tíhou vlastních nadávek. Nechápu proč to vůbec vzniklo, tohle nedává žádný smysl. Další věc co nechápu je tohle zasraně vysoký hodnocení, kvalitou jsou totiž lepší i Bastardi od Magnuska. Jsem nasranej, je mi na blití a pokud ještě tenhle člověk něco natočí, už to nebudu riskovat. S lidma to jde od desíti k pěti, jestli tomuhle dokážou dát maximální hodnocení. Tohle je prostě posranej odpad!!!!!!!!!!!!!!!!To jsem nežral...Napsal bych to líp i s nemocným mozkem a kameraman bez očí by to zase líp natočil. Nadávat bych tady mohl ještě dvě hodiny, ale to si tohle mistrovské dílo nezaslouží...Nechápu nic, končím......FUCK THIS SHIT!!!!!!!!!!!!! ()