Vo filme Collection (Zbierka) sa Arkinovi (Josh Stewart) ako jedinému podarilo uniknúť z rúk sériového vraha známeho ako The Collector (Zberateľ). Zabijakovi sa však podarí zajať nádherné dievča menom Elena (Emma Fitzpatrick). Hoci Arkin s tým nechce mať nič spoločné, nemá na výber, pretože ho z nemocnice unesú žoldnieri najatí Eleniným bohatým otcom. Tí Arkina vydierajú a donútia ho pridať sa k ich tímu, ktorého cieľom je zachrániť nevinnú dievčinu z vrahovho úkrytu v starom hoteli, ktorý je plný smrteľných pascí. (nessbeal)

mikessc

mne tento film nepripominal saw ale kocku. toto je druhy diel filmu COLLECTOR . tolko pasci tam je ze som sa cudoval ze sam tvorca do nich nepadol, ()

kacir

Tak The, Collector podľa mňa nemal chybu..Ale The, Collection, mu dáva pekne na pí.u. Sralo ma tam veľa vecí, ale ten koniec.... ()

CrazymanM

Opět velmi dobré,i když za mě předchozí snímek(The Collector) byl patrně malinko lepší,tady to zase bylo takové barvitější,drsnější! ()

muti

O dosť lepšie ako jednotka, ktovie či bude pokračovanie ale nemusí byť. Logika ide síce bokom, ale s tým sa tu nejak tak počíta (starý opustený hotel prerobený na jigsaw hell plný obetí ) ()

Sefik

Přímočařejší Saw bez tajů a záludností, zkrátka jde se rovnou na věc. A ve velkém. Film se přežene jako smršť a na otázky typu "jak vše jeden člověk zvládne?", "kde bere čas a peníze na přípravu?", "v jaké kapalině jsou naloženy mrtvoly, když s ní lze uhasit oheň?" nezbyde čas. ()

MiniRecenze

Mělo by jít o pokračování,ale nepodařilo se mi najít předchozí díl i tak se dá tento snímek zhlédnout aniž by jste viděly předchozí příběh.Režie se snaží o nějaký remix Sawu,Pátek 13. nebo jiných nepřemožitelných zabijáků,ale jedná se o vykrádání těchto filmů.Nápad není špatný a začátek bych považoval za zdařilý ,ovšem kdyby nebylo smyslu pro přehnanost a snahu udělat ze zabijáka "boha".Nebudu spoilerovat,ale to uvidíte sami.Herecké obsazení působí průměrně a nevyváženě.Scénář je skoro taky samá "díra" a když k tomu připočtu nevyjasněný konec,tak se jedná o průměrnou zábavu.Film Vás ani jednou nevyleká(ne,že by snaha nebyla) je zde špetka napětí a to je tak vše.Při konci filmu musím říct: ČISTÝ PRŮMĚR!!! ()

morwen

Někdo prohlásil, že tohle bude jeden z nejkrvavějších horrorů 2013. No a to teda ano. Krvavé dost, debilní ještě víc. Po skvěle atmosferické jedničce přišlo tohle kde musím uznat ano bylo to dobré, bylo to krvavé a bylo to zajímavé. To ale není všechno. To, že náš Collector je až tak skvělý inženýr a stavý takovéhlé stroje, pasti atd. To je vskutku impozantní ( to byl sarkasums). Proč si vybral tohle holku nevím ( předpokládám, že panna nebyla podle toho jak se ji snažil zachránit její bodyguard.) Ale když pominu (nikoliv prominu) tyhle zhovadilosti tak scéná v tom klubu.... no,...no,...no dobře 60% ()

veverysiak

A predsa to ide, po zbytočnej Jednotke je tu o niekoľko tried lepšie pokračovanie, má to dej, chlapi popozerali nejaký ten Saw a Cube a hneď sa na to dá aj kukať, akurát by som im doporučil skončiť pri Trojke, aby ich nezastihol osud ich vzorov, takže 65%. ()

aannemer

Jooo, tak tohle byl solidní biják. Hustej a dostatečně hnusnej. U scény s pavoukama jsem skoro vrhnul, mám totiž arachnofobii. ()

FOndra odpad!

Série filmů Saw myslím bohatě stačila. Dunstan to musel natočit asi jen kvůli lidem, kteří na tenhle typ filmu vždycky přijdou. Jinak si to neumím vysvětlit. Naprosto bez děje a smyslu. Když někdo tak studeně a bez zaujetí natočí horor, člověka ani nenapadne mít u toho ani strach! ()

WoodoX

V podstate úplná sprostosť, ale dobrá sprostosť. Je to celkom v pohode, nič nie je akoby prehnané a ten koniec je tiež fajn. Taká jednohubka. ()

kikin01

No... Nemělo to takové nepříjemné grády jako jednička, tu tenhle kousek rozhodně nepřekonal, nicméně pořád to docela jde. 60% ()

M.a.t.y.y

The Collector sem viděl teprve nedávno a byl sem tímto filmem mile překvapen a tak moje očekavaní na dvojku byla veliká. A to možná byla velká chyba, neboť atmosférická, depresivní, napínavá a brutální jednička se neopakuje. Vlastně už od úvodního masakru je napětí fuč, po přechodu filmu z diskotéky do staré továrny se nedostavuje ani atmosféra a gore sceny jsou nudné, bez nápadů a stereotypní až běda (omezeni na nože a háky v exploiterech dnes už nemůže slavit úspěch). O postavách se stejně jako v jedničce nic nedozvíte a hudba je...a jo, ona tam vlastně žádná nebyla, takže nic. The Collection je bezduchý, nudný exploiter, který bude tak možná bavit míň náročné diváky nebo nováčky, ale u ostřílených kovbojů nebude mít šanci. Jedna hvědička za sypmatického Joshe Stewarta a druhá za to, že už dálší díl nebude. ()

Hawaitypek

veľmi zlé... jedno klišé za druhým, niektoré herecké výkony sú na zaplakanie, scény občas nedávali vôbec zmysel ale takým štýlom že to ani vtipné nebolo. mal som si ja radšej pozrieť režisérovu históriu a vyhol by som sa tomu film veľkou obkľukou - hambil by som sa niečo také natočiť... 1* - pravý, trápny americký snímok so všetkým čo k tomu (bohužiaľ) patrí. ()

mokrasek

Mohl by to být excelentní horor, ale! Bylo použito akce nad rámec únosnosti, což filmu paradoxně škodí. Tenhle kvapík ve slepé honbě za finančním výtěžkem, vědomě nedovoluje správně si vychutnat strach, protože na to prostě není v návalu té akce čas. Buď to byl záměr nebo si s tím někdo nechtěl lámat hlavu. Do hajzlu, měl to být horor a ne jen přitrouble bezduchá akce ve stylu expendables. Sběratel poletuje jako vraždící mašinka a Josh Steward jakoby neměl ty správné koule na roli spasitele, přičemž některé jeho scény dokonce zavánějí trapností. Nemohu se ubránit dojmu, že tohle je více než pořádný horor jen reklamní snímek s napomádovanou akcí. Inu „není všechno zlato, co se třpytí“. Jak říkám, mohl to být excelentní horor. ()

GIFS

Arkin O'Brian, muž necítící bolest. Sběratel, sadisticky zaměřený muž v černé masce. Oba se opět vracejí na scénu. No což naplat, ta krvavá procházka baráčkem svých zaměstnavatelů byla minule Arkinovi málo, nyní se vrací na návštěvu do samotného hnízdečka pana Sběratele, aby zavzpomínal na staré zlé časy. Ale muselo mu být ihned jasné, že ho na přivítanou nečekají čaj a sušenky a pokud se i tentokrát nechce vrátit do své oblíbené červené bedýnky a hodlá mezitím i někoho zachránit, bude se muset opravdu snažit... Dále snad jen prozradím, že finálová rvačka Arkin/Collector opravdu stojí za to a konec ve stylu slowmotion na mě udělal velký dojem. Uvidíte, že i taková obyčejná ženská umí zachránit mužskýho a nemusí to být vždy naopak. S radostí uvítám další pokračování... ()

Fos4ity

Zklamaní jak hrom po dobrém předchůdci přišel díl kde napětí vystřídaly hektolitry krve(diskotéka) a akci(zombie wtf!) která je opravdu špatná že jsem i usínal a režijně to bylo taky hodně ochuzené o Good Look a hudební podkres se vrátil ke starým klasickým kolejím prostě vše co se my líbilo na předchozím díle zahodily pryč ()

kalysta

Tak mírné zklamání, zejména oproti úžasné jedničce. Někam se vytratila ta dusná amosféra, i to napětí už není tak absolutní. Lehce nadhodnotím na 4*. ()