Paranormal Activity 4

• USA Paranormal Activity 4 (více)

Příběh hororu Paranormal Activity 4 volně navazuje na druhý díl, v němž démonem posedlá Katie vyvraždila rodinu své sestry s výjimkou nemluvněte Huntera, které unesla neznámo kam. Uběhlo pět let a tahle dvojice s velice pohnutou minulostí se přistěhuje na poklidné americké předměstí, které záhy poklidné být přestane. Paranormální sílu na vlastní kůži pocítí především matka s dcerou, které žijí v sousedství Katie. Po prvních nevysvětlitelných událostech instalují v domě kamery a další bezpečnostní prvky a nestačí se divit tomu, co na nich uvidí. Jenže u toho se temné síly, které se nad nimi stahují, nezastaví. (oficiální text distributora)

mazzarek

Nic o ničem. Nějak se někam vytratilo kouzlo z prvního a třetího Paranormal Activity. Pro mě to bylo nesrozumitelné, bohudík nepochopené a když už se k něčemu konečně schylovalo, tak byl konec. Snaha sice byla, ale úplně zbytečná. Pro Američany jak dělané, protože jim tam straší na každém rohu. Snad pátý díl nesejde z cesty. ()

DjMetal

Oni si snad robia srandu....1 diel super, 2 diel nudaaaa, 3 diel super, 4 diel nudaaaa (ale totalna), som zvedavy na 5 diel...Kebyze tam je aspon riadna mrcha,ale da ju tam nejake decko....Nepacil sa mi tento diel. Som velky fanusik hororov a ked sa bojim, tak to je dobry horor. Pri tomto som sa nebal. Ani nebolo coho...Bol som napiaty, su tam take sceny, ale tot vse. ()

Megynka

Ze 4 dílů asi nejslabší, i když se mi "hlavní" hrdinka velice líbila :) příběh dobrej, ale skoro žádné paranormalní jevy :/ a ten konec? Začíná Noc oživlých mrtvol? To snad ne ... ()

TommyDiamond

Po roce tu opět máme další díl aktivit. Možná, že čtvrtý díl je z celé série nejlepší. Ale v tomto případě to není vůbec žádná pochvala. Až na pár vymyšlených paranormálních jevů se zde skoro celý film nic nedělo a vše se zas semlelo v poslední desetiminutovce. Napětí nula, nuda sto procent, takže se nic nezměnilo. Budu opět doufat, že se nebude točit pokračování. ()

liberita

Predchádzajúce diely som nevidela a štvorka ma ani k ich videniu nenamotivovala. Už dávno som nevidela film, v ktorom by bolo toľko hluchých miest, v podstate od úvodných titulkov až po záver, do ktorého sa tvorcovia až zúfalo snažili natlačiť všetko, na čo sa predtým vykašľali. Pár scén, ktoré majú vyvolať strach sa síce vyskytne už predtým, ale skoro vždy sa dajú očakávať alebo sú prakticky neškodné a opakujú sa (padá luster, padá kniha, padá nôž...). Naopak sa prekvapivo objaví pár scén, ktoré zapríčinia smiech, keďže sa však film sám netituluje ako paródia alebo hororová komédia, avšak ako čistý horor, príliš sa tu potom nehodia. Kathryn Newton zjavom pripomínajúca Annasophiu Robb a jej malý brat sympatický, zvyšok postáv sa chová ako idioti. Skrátka neskutočne nudný horor o ničom, ktorého pozeranie by sa na rozdiel od pravých hororov malo odporúčať pred spaním, oči sa z neho zatvárajú viac a rýchlejšie než po ktorejkoľvek uspávanke. ()

katuuuska

Když to shrnu, tak se v celym filmu dělo asi tolik, jako v předchozích dílech dohromady. Hluchých míst tam bylo dost, ale ve srovnání jsou téměř zanedbatelné. Konec je trapnej, co si budem podívat, "lekačky" spíše vtipné než aby se člověk bál, ale na 3 hvězdičky to stačí :) ()

Cucina_Rc

Filmy natočené roztřesenou amatérskou kamerou obecně moc nevyhledávám. U tohoto hororu mi to nějak nevadilo, dokonce to vlastně splnilo svůj účel... pocity napětí úžasné. ()

Andreas17

To nechcete! Jen už prosím NE další díl! Tohle byla spíše parodie. V kině asi 50 lidí a všichni odcházeli naštvaní a ti, kteří to brali s nadhledem se tomu smáli. Kravina... ()

Izi-Peťan

Měl jsem dilema, jestli dám filmu tři nebo dvě hvězdy. Došel jsem tedy k slabším třem, protože když to porovnám s předchozímí díly je to stejné dobré jako jednička, ale dvojka a trojka jsou rozhodně lepší. Největší problém tkví v tom, že za celým 80 minut jsem se ani jednou nezalekl a už vůbec jsem se u toho nebál. Posledních 10 minut bylo super, ale v té chvíli hned film skončil. Doufejme, že v dalším díle tvůrci přijdou s novými nápady a bude to děsivější (snad konečně přijdou i s nějakým rozzuzlením). 55% ()

Ssabinka

Záběry ze dne jsou naprosto k smíchu.. Záběry z noci už mají něco do sebe.. Děcko je hororový celou dobu, hajzl jeden je nechá všechny vyvraždit, přitom se o něho tak pěkně starali.. Nevděčnej parchant. Pár záběrů u kterých jsem se lekla tam bylo. Jinak nůůda. A to jsem na tom byla v kině aby byla atmoška. ()

Aethain

Zklamání, jako fanoušek PA chci vidět duchy, né nějakou pipinu co láme vazy. + je akorát pohledná blondýnečka. Jenže řekněte sami, vidí co se tam děje, nože lítaj po baráku a ona si tam spí jak andílek v klidu. Mě se tohle stát, tak už mám u sebe Constantina a jsem uzavřenej v magickým kruhu ze zaklínadel a v ruce ždímu kříž jak hovado :)) ()

Jana8458

Musím říct, že mě díl celkem zklamal. Ani jednou jsem se ničeho nelekla ani se nebála, což se mi u PA ještě nestalo. Největší zklamání bylo finále. Nechápu, proč to tak usekli, podle mě má být finále dramatické a super. Ale za sympatické herce jsem se slitovala a dala 1 hvězdičku. ()