Reklama

Reklama

Cabin Fever: Patient Zero

Trailer

V Karibiku se výletní loď srazí s výzkumnickým plavidlem. Srážka není nijak katastrofická a nic hrozného by se nestalo, kdyby ovšem na palubě výzkumnické lodi nebyl masožravý virus, který zabije každého, kdo s ním přijde do styku. (topr harley)

Diskuze

dr.horrible

dr.horrible (hodnocení, recenze)

Dr. Satan: Udajne to je prequel, kvoli tej veci so psom, akoze tak sa potom virus rozsiril do baraku z jednotky. Ale je to tak zle natocene, ze mi to tiez doslo, az ked som si to niekde precital

na příspěvěk reagoval S.Quentin QUALE

Flaxik

Flaxik (hodnocení, recenze)

bestlama

ach tack. Já myslel, že hodnocení se spouští, když je film venku. A tento je venku. Dokonce už u některých uvnitř :-) 

na příspěvěk reagoval bestlama

S.Quentin QUALE

S.Quentin QUALE (hodnocení, recenze)

*CARNIFEX*

No já jsem v té reakci ani moc nezohledňoval návaznost, spíš mou nebetyčnou lásku k věci jménem REC 3. A vůbec, doprdele!!! Jestli si dobře na tu kravinu vzpomínám, tak to není prequel ne? Co to sem taháte? :P

bestlama

bestlama (hodnocení, recenze)

Jsem ve 26. minutě a zatím mě to teda vůbec nebaví. Takový ten typický horor kolem roku 2000, kdy parta šuldů je na dovolené a nic se tam neděje.

na příspěvěk reagoval Bloody13

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

*CARNIFEX*

Tak trochu ano, ale není to ono, navíc se nic nevysvětlí. Jde o typický zombie horor, REC 1 a 2 v sobě měli něco víc, nesrovnatelnou atmosféru a hlavně u REC dělalo i své FF, i když ho v poslední době moc nemusím. Bohužel REC bez FF je jako Saw bez krve ..

na příspěvěk reagoval *CARNIFEX*

S.Quentin QUALE

S.Quentin QUALE (hodnocení, recenze)

Bloody13

Nevěděl jsem, že ten prequel je na dva díly, tzn. v tom případě je nezbytné počkat na Cabin Fever: Outbreak z hlediska návazností. Tady v tomto se sice cosi odehrává, ale ve vztahu k 1 a 2 to nedává moc smysl. Pravda, zmizel humor, zmizely ultimátní nechutnosti, přibyly trapné slow motion scěny....Kaare Andrews nemá na Rotha, natož na Westa...

na příspěvěk reagoval bestlama

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Bloody13

Rec 3 nemělo s REC 1 a 2 skoro nic společného. Hodně velké zklamání, Cabin Fever jednička byla docela slušná v lese, dvojka už byl převážně hlavně masakr s trochou humoru a o něco slabší. Zvědavý jsem na tohle a určitě se podívám i na další díl, ale nečekám od toho radši moc.

na příspěvěk reagoval *CARNIFEX*

Bloody13

Bloody13 (hodnocení, recenze)

Pilda17

Je to prequel a je fajn, že alespoň něco vysvětluje, oproti takovýmu Rec: Genesis. Další díl bude očividně přesně navazovat na tenhle. Jinak je to vážně dobrý. Skoro bez humoru, naopak posílila atmosféra a je tam parádní hudba. 

na příspěvěk reagoval Pilda17, S.Quentin QUALE

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

S.Quentin QUALE

No tak to bude možná dobrá ztráta času, ale aspoň to zkusím. Jinak Cabin Fever: Outbreak má být další pokračování nebo co to má být? 

na příspěvěk reagoval Bloody13

S.Quentin QUALE

S.Quentin QUALE (hodnocení, recenze)

Pilda17

Jedničku a dvojku spojuje aspoň polda a náklaďák s vodou na konci, takže by se dalo říct, že přímé navázání. Patient Zero jsem čekal, že bude prequel, asi to i je prequel, ale návaznosti mi teda unikly. O tom, že to je mizerný film (nejhorší z těch tří), ani nemluvím.

na příspěvěk reagoval Pilda17

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

S.Quentin QUALE

Jsem to nějak přeskákal jen tak na oko, o čem to bude a tak, no a jednička v lese, dvojka ve škole a trojka zase jinde, těžko budou nějaké souvislosti nebo nějaké vyjasnění toho viru, zatím jenom myslím.

na příspěvěk reagoval S.Quentin QUALE

Reklama

Reklama