leo_kure

Čekal jsem že to bude větší vzrůšo, ale i tak jsem se u toho filmu dost bál... Dokonce jsem se chvilkama i smál :D jsou tam asi 2 momenty kde jsem se zasmál... MOŽNÝ SPOILER! 1) moment byl když ten pták narazil, ten zvukový efekt co tam dali byl dost vtipný a docela dobře šlo poznat že je přidělán v postprodukci a 2) moment byl když jel na kole zhulený :D jinak to je skvělý horror :) ()

Onanista

Já sem spokojen. Šel sem do filmu takřka na slepo a věděl o něm jen to že by to měl být horor. Napětí by se dalo krájet a to že ve filmu jde o emzáky jsem opravdu nečekal. Jsem rád že jsem naplno neviděl ani jednoho z nich a o to víc mohla pracovat fantazie. Nechápu tak nízký rating, velice podařený horor s originální tématikou. ()

Kokotek230mm

bylo to předvídatelný jako jistá skupina lidí v blízkosti cizího železa.. Koukatelné to je , ale strašidelnější je i chlapec hrající si s panenkami ()

k.rakonos

Vůbec to nebyla špatná "duchařina". Výborný zvuk, který vás tajemně provází i závěrečnými titulkami, prostě na takový druh filmu chce tmu a zesílit zvuk, pak to má atmosféru. Další ukázka toho, že při napínavém filmu nemusí téci krev. Pro mě nadprůměr v daném žánru. ()

dedavena

Šedivacy tu byli a su. Robja někerym luďam z života peklo. Je třa s nimi bojovať, no nima to lechke. Maju fantastycke schopnosti. Luďam daju za ucho implantat a možu ich ovlatať. Baretovi su v dupě, bo robja fšecko možne, no šedivacy im stejnak uněsu staršiho synka. Ja myslel, že uněsu mladšiho, to mě režyser dostal. Koněc dobry, fšecko dobre tu něplati. Dal sem o jednu vic, než sem chtěl, za nadherneho vlčaka. ()

goodridge

Skvelá atmosféra ktorá mrazí od začiatku, mierna bolesť v kolenách a pocit úzkosti. Toto všetko ponúka tento nadpriemerný film. Vynikajúco som sa bavil. Takže úplná spokojnosť. ()

GOTFAN

Kvalitní napínák ,ale zkrátka je tam vidět ta daná dráha všech horrorů a žádná originalita . A překvapivý konec v podstatě kde je najednou jasné proč byl určitý člen rodiny takový jaký byl. Hudba taková aby napjala . Čekal jsem setkání 4 . druhu styl a inspirace nakonec čerpala z klasiky napínáku a paranormal activity trochu jinak. ()

Wiceman

No nečekal jsem od toho nic, ale když jsem si tenhle film pustil v hnusnym, šedivym počasí venku, tak musím říct, že má štávu. Je to taková přijemná změna oproti mega krvavejm a drahejm hororům, u kterých je hrůzy a napětí co by se za nehet vešlo. Tady je pěkně od začátku budovaná atmosféra čehosi nad námi (samozřejmě doprovázená skepticismem) a v samotnym finále to pěkně vygraduje. Postavy jsou sympatický, hudba je sympatická a k tomu všemu J. K. Simmons, kterej neškatulkuje a hraje mimozemskýho experta, kterej není absolutní pošuk a za to jedna hvězda navíc. Celkovej verdikt: Čtyři hvězdy. ()

vrch07256732

Príjemne mrazivé prvá polovica filmu - osobne mám rád taký štýl - potom to nejako celé padlo do roviny bežného tuctového deja (aj keď ešte stále pozerateľného) rodinka sa zabarikáduje, mocú sa tam emzáci...no ale celkovo po čase nejaký inteligentný horor dokazujúci že nie vždy len dlhovlasí duchovia vedia vyvolať mrazenie... ()

Morb

Podepisuji komentář Radyo. Bohužel dnešní doba plná pseudokritiků, samozvaných expertů, foodblogerů a facebookových skupin, plných Jan Novák photography v konečnym součtu dají přehlídnout podnikům, divadelním hrám, místům nebo filmů, který by si to zasloužily. A to je zrovna tenhle případ. ()

Warmachine69

Za mě teda špica! Tak nějak nechápu, co ostatní vlastně chtějí. Malinko pomalejší rozjezd ale pak špičkový horor s atmoškou která by se dala krájet s několika opravdu slušnými jumpscary z nichž hned první (zároveň i první vizuální kontakt s emzákem) byl tak extrémně děsivej a mrazivej, že jsem si musel film na pár minut pozastavit na přeměření tlaku. A to už mě v hororu jen tak nějaká lekačka nedostane. Jinak celou dobu to mělo vynikající tempo až do konce který byl dle mého také super a nechává si prostor pro případný další díl. ()

BStone

Tradiční žánrovka zabývající se mimozemskými únosy, která sice zrovna neoplývá nějakou velkou invencí, ale natočeno je to solidně. Je tam pár vyloženě povedených scén a rozhodně se tak nejedná o nějaký průser. Sci-fi, které příliš nenadchne, ale určitě neurazí. 40% ()

PORTER44

Hodně slabé ,hororového jsem na tom toho moc neviděl jen rodina co hledá mimozemšťany kteří se jim pohybují po domě,herecky slabota,efekty bída,jednou stačilo. ()