waltosin

Celou dobu docela napínávé a zajímavé, škoda že finále není tak šokující jak bych čekal od dobrého průběhu. 55% ()

theFtip

Stejné jako u většiny nových hororů.Za něco stojí jen prví půlka, druhá už je nudná a přehnaná. Dalším obrovským mínusem jsou postavy ve filmu. Keri Russell v pohodě, ale co ten zbytek? Protivní, hloupí, no děs. Tak třeba myslím že v Hollywoodu mají dost lepších dětských herců než třeba ten Dakota Goyo, který za film řekne snad jen jedno slovo (strašidlo) a zbytek čučí jak spící panna. Byl mi až abnormálně protivný stejně jako Josh Hamilton. Myslím že by stačilo lepší obsazení a nepoužívání už ohraných metod jako kamery s nočním viděním, aby film byl mnohem lepší. Dávám aspoň 40% za tu první část filmu. ()

Honzulik

Temné nebe (Dark Skies) - rodinko bacha, máme v komoře ufona! To je tak, když se do vašeho poklidného života vloží mimozemský faktor a nemusí to být vždy jen veselá zkušenost. A pokud torpédují váš dům ptáky a dělají z vás před druhými blázny, pak už vůbec ne. Nejhorší však je, když o vás ve finále natočí přitroublý film... ()

Martanecek007

Do tohohle filmu jsem se pustila "po hlavě a po slepu". Bez toho, aniž bych věděla jakýkoliv náznak, o čem film bude, jsem se rozhodla film zkouknout. A vůbec nelituji. Film mě prostě upoutal a hltala jsem každou minutu. Když jsem zjistila, o jaké téma vlastně jde, chytlo mě to ještě víc, páč si v mimozemských setkání libuju a je to něco, co mě vždycky zajímalo. Dokonce jsem se v určitých momentech i bála, což se mi po veliké řadě shlédnutých hororů už moc často nestává. ()

Juuroo

Dosť dobrý thriller, počas ktorého sa niekoľko krát obzriete len tak pre istotu za seba. Neodporúčam pozerať v noci a sám. 4* ()

lobo87

Priemerný horor, na ktorom ma najviac potešilo, že sa nejednalo o ďalšiu duchárinu. Postavy fajn, atmosféra hlavne s pomocou hudby tiež dobrá... 60% ()

vodkasesemte

Lunar base vs moon base - Get up vs wake up (to nepochopíš) - That night vs tonight (was my longest…) - Them vs they - Lunetics vs crazy - Cats vs dog (Im kidding) - Konečně někdo od věci - Invassion already happen - Přišli z podzemí, ne z hvězd - To je fakt zajímavý, že váš vůbec nejobl seriál vás celou dobu vodil za nos, nikdy se ani trochu nepřiblížil jejich pravé podstatě, a tendle dědek to v roce 2013 rozlouskne REVEALED - They were here (all the time) - The presence of the Greys is now a fact of life - Like death and taxes - To jsou jeho ruce, dělá si z nás prdel i režije, střih? - This beings vs creature - Traveling million light years to get here (to je směšný, kde to sebral) - A lot of punch vs strong - To je hrozně otravný dítě, mluví jako kokot. Doufám, že si ho odnesou (nevěříte na pohádky) - You have to be prepared vs ready - Its up to us vs on our own - Ten pes má slintavku nebo co? To nemyslí vážně! - Vážně si myslíte, že přijdou dveřma? - Že demona zastřelíš brokovnicí? - No to už je komedie - Začali je strašit, až když v ně uvěřili - Rozdělili je jako dobytek... ()

Taron

Nemám sci-fi horory s mimozemšťanama moc rád, ale toto mě bavilo. Záhadnost a neuchopitelnost mimozemšťanů je fakt děsivá. Všechny záhadný i akční scény podle mě fungujou a finále to rozseká úplně. Škoda jenom dost nudných pasáží hlavně v první polovině filmu a konce. Řekněte mně, kdo sakra u takovýho filmu chce vidět otevřenej konec?! ()

Haggy

Akta X, akorát chybí Mulder a Scully. Mně se to líbilo, ale musím uznat, že když jsem byl puberťák, tak se mi to líbilo trochu víc. Tenhle kousek je skvělý příklad toho, že k natočení celkem dobrého horůrku o návštěvnících z jiného koutu vesmíru nepotřebujete žádné hvězdné herce, ani Halyvůdského režišéra. Film má napětí, příjemný spád a i pár zajímavých lekaček. I tak tomu ale něco prostě chybělo a rozhodně v tom nehledejte nic převratného. ()

Sticks

Jo je to béčko jako hrom, ale proklatě funkční horor, kdy nepříjemný pocit se dostaví když se má dostavit. Mohl bych hanit cast, nebo scénář ale přivřu oči a tu pátou hvězdu tomu rád dám, protože když má film zabrat, tak zabere. ()

wick

Režisér zjevně opisoval od Shyamalana a jeho Znamení a stejně jako tam, i tady se celkem zdařile budované napětí rozpadá nešikovným a směšným závěrem s postavičkami, které celý film shodí. ()

kokofek

Děj se chvílemi táhne,hluché,nudné místa.Celkově není námět špatně zpracován,ale horor se nesmí táhnout. ()

maluti

Tento film měl skvělou atmosféru. Herecké výkony celkem slušný a při nočních scénách jsem se opravdu bál. Konec se mi až tak moc nelíbil ale i přesto tomuto film dám plný počet. ()

suboss

Musím nesúhlasiť s komentármi typu: bez napätia, béčkový film, či bieda. Je to veľmi dobrý sci-fi film s prvkami hororu. Počas celého filmu som sa nenudil a ľakavých scén je tam niekoľkonásobne viac, ako v novom Evil Dead, či Mama. Vrelo odporúčam všetkým milovníkom hororu, či sci-fi. A jedna rada na záver pre kamarátov spolukomentátorov: Nechoďte na horor do kina, strácate tým 70 percent zážitku ()

wesker

Moje oblíbené téma ovšem zprzněné a konec filmu jasná vykrádačka The Signs. To se snad režisér zbláznil a tu poslední část prostě obšlehnul. Tím se mi to zprotivilo. ()

Simba72

Konečne! Po dlhom čase horor po ktorom som z kina neodchádzala znechutená a sklamaná, ale prekvapená a dosť vydesená. Nečakala som takýto dej, ale podľa mňa je veľkým plus a konečne sa nejak odlišuje od ostatných hororov, ktoré sú v poslednej dobe všetky o tom istom. Od tej chvíle ako sa začali diať tie čudné veci som bola napätá a pár krát som sa dokonca aj zľakla, čo sa mi v poslednom čase pri horore nestalo. Takéto horory sú presne tie, ktorých sa bojím a aj po pozretí zostal vo mne taký nepríjemný pocit, ktorého sa dúfam čo najskôr zbavím. A ten začiatočný citát je dosť na zamyslenie. ()

Dacsus

Výborne budované napätie... Po naozaj dlhej dobe pre mňa horror, ktorý mi nahnal zimomriavky - bláboly typu Paranormal Activity, Wrong Turn alebo Saw ma vážne neberú. ()