poster

Temné nebe

 • USA

  Dark Skies

 • Slovensko

  Temné nebo

Sci-Fi / Horor / Thriller / Psychologický

USA, 2013, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MikeCool
  ***

  Film který klade důraz hlavně na city, byl po atmosferické stránce velmi nezáživný. Jediné uspokojení jsem našel v kvalitních lekecích scénách, (byli asi 2 kvalitní lekací scény, hlavně scéna, kde spatří poprvé mimozemského plaze), působivé úvodní záběry a občasné komické dialogy, které se ovšem do hororu či thrilleru moc nehodí. Vadil mi také hodně nepovedený střih, zvláště při "děsivě" gradující atmosféře. Hlavní roli zde hrají CITY a to je nejhorší problém tohoto filmu. Když přehlídneme toto všechno a nebudeme na to koukat jako na čistý horor, tak můžu s klidným vědomím říci, že je to velmi nadprůměrná psychologická záležitost. ___ (Cinestar, Hradec Králové)(19.4.2013)

 • predators
  **

  Ach jo, zase ti mimozemšťani....aha, jo, pardon...spoiler... 40%(30.6.2013)

 • juta
  *****

  Páni, další skvělý horor, kde tentokrát hlavní roli hrajou zelení, no spíše šedí mužíčci z jiné planety. U správného hororu by se měla projevit husí kůže a já jí měl několikrát. Výborně natočené, gradující atmosféra a nejen skvělý konec... no to si zaslouží jedině plný počet!(12.1.2014)

 • petero
  ***

  Scott Charles Stewart. Milovaný a zatracovaný to režisér hneď od prevého filmu. Milovaný asi len mnou (i keď len látkami aké si vyberá), zatracovaný skoro všetkými ostatnými. V závere Priesta sa však predviedol veľmi slušnou akciou. Pri Dark Skies si zo žánru však akciu musel vyškrtnúť a tak som bol veľmi zvedavý čo predvedie. A ide mu to aj bez nej. Poctivo buduje atmosféru a snímok pôsobí oveľa komplexnejšie ako jeho predchádzajúce projekty. Stále to však nie je film na ktorý by sa oplatilo ísť do kina.(1.5.2013)

 • S.Quentin QUALE
  ****

  Lehce nadprůměrný filmek s neokoukanou mimozemšťanskou tématikou, který ale jede podle okoukané duchařinové šablony. Není to žádný zázrak, ale 97 minut uteklo jako voda s příjemným napětím, co se z toho vlastně vyklube. Nenudil jsem se, několikrát jsem se slušně lekl, mimozemšťana jsem taky viděl, tak nevím, proč bych tomu neměl hraničních 70% přiklepnout....(7.4.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace