Hluboko v oregonských lesích se ukrývá dobře vycvičený zabiják Aaron Hallam (Benicio Del Toro), který utekl ze služby u speciální vojenské jednotky. Když brutálně zavraždí čtyři lovce, zvláštní agentka FBI Abby Durrell (Connie Nielsen) požádá o pomoc L. T. Bonhama (Tommy Lee Jones). Ten jediný jí může pomoct. Bonham je v důchodu, a tak zpočátku váhá. Roky strávené u speciálních jednotek tím, že učil ostatní vojáky, jak zabíjet, nechal daleko za sebou. Ale pak si uvědomí, že vrahem je jeden z jeho bývalých „žáků“. Musí ho zastavit, a proto se vydá do lesů úplně sám. (TV Prima)

Badel

kromě dobrejch soubojů na nože tam vlastně nic neni. naprosto zbytečnej film. navíc Jonesovi tu fyzičku nejde věřit. ()

vtelenie

69% - podla mna lepsie ako Utecenec (princip je tu ten isty), Benicio del Toro je lepsia maska ako Harison Ford, ktory ma vyoperovane mimicke svaly, ale celkovo sa tento film da prehliadnut. ()

Jeremiah

Tento film - film?? Z mého hlediska absolutní propadák, který se snaží navázat na předchozí úspěchy takových filmů jako Rambo, Uprchlík aj , ale zoufale se mu to nedaří. Hlavní hrdinové a dějová linie = nedůvěryhodné až blbé. Pro mě ztráta času ! A proč jedna * ? Snad pouze za to, abych si ospravedlnil to, že jsem to dokoukal. ()

JB2203

Vymačkáme motivy z několika úspěšných akčních filmů posledních let, přidáme jednoho odleželého režiséra zvučného jména, dvě výrazné filmové hvězdy štiplavé chuti, špetku jímavých přírodních scenérií, to celé protřepeme, nemícháme a vznikne nám lehce opojný nápoj zvaný "The Hunted". No, pít se to dá, ale příště bych raději zůstal u jednotlivých ingrediencí. ()

Wolvie

Skvost! Jedna z testosteronem nejnabitějších podívaných tohoto milénia,brilantní psychologický souboj dvou profesionálů ve fantastickém hereckém podání dvojice Jones - Del Toro a fyzická,špinavá akce,která se už dnes netočí.Zosobnění filmové časové anomálie,která sem musela proniknout z dob dávno minulých a o to nevšednější a více fascinující je.Kam se hrabe nový Rambo nebo Expendables,Štvanec by si je dal k večeři! ()

Hapretor

Benicio se tváří, jak kdyby sněd shnilej citron. Tommy zase jako důchodce s kulometem. Děj odsýpá a já teď vím, jak přežít a zabíjet v lese. Rambo je ale jen jeden. ()

BeranSon

Film představuje základní hranici, s rozvinutou a pestrou zápletkou. Mnohé momenty se zdají být shodné s již několikrát zmíněným Rambem. Zálesák Tommy Lee Jones rozhodně není mimický herec a zhotovení jeho postavy bych si představoval poněkud jinak. Na druhé straně vše vyvažuje Benicio Del Toro, který dokáže precizně navodit dosahovaný pocit z filmu. -5/10- ()

emdvojka

zaujimavo chladné, dusivé, krvavé, mierne originálne čo sa týka akčných scén, ale na druhej strane vacsinu nudné a neviem celkovo blbý príbeh ktorý ponára tento film do hlbokej rieky....štvanec zostal sám...aj tento "movie" ()

Helmut02

Žádný zázrak, ale taky žádná hrůza. Zkrátka takový čistý průměr. Je to film, na který se klidně rád podívám a když poběží někdy v televizi, tak jím nepohrdnu. Jen je škoda, že filmu chybí nějaká výraznou složku, kterou by vynikal, což je při účasti vynikajících herců (a režiséra Vymítače ďábla) docela škoda. Hudba nijak nevyčnívá, kamera také ne a nevýrazný děj obsahuje pár nesmyslů (což se u podobného snímku toleruje). Obrovská škoda pak (a snad největší mínus filmu) ale je, že Friedkin nedokázal děj film nijak výrazně vygradovat. Spoustu snímků zachrání výborný konec, ale tady tomu tak zkrátka nebylo. Snad jediné na co mi alespoň nějak uvízne v paměti je krásná příroda SZ USA a západní Kanady. A kromě toho mě také pobavila úvodní scéna z Kosova. Jednak tuhle historii trošku znám, takže jsem se docela pobavil nad extrémně hypertrofovaně zobrazeným událostem z roku 1999. A hlavně jsem v jistém městě Gjakovë/Djakovica měl tu čest strávit noc, čímž pro mě úvodní scéna nabývá jakéhosi absurdního rozměru. ()

Torgal

Kedysi som z tohto filmu videl len záverečný súboj na nože (alebo skôr na pazúrik a improvizovaný sekáčik) a to čo som videl sa mi vôbec nepáčilo - ten súboj bol tak nehollywoodsky a realistický, až mi prišiel smiešny a nudný. Po rokoch som sa dostal k tomu aby som videl celý film a musím povedať, že smiešne a nudné mi tu teraz neprišlo nič. Je to v podstate ako prvý Rambo, teda keby sa v tom Vietname scvokol. Celý film je veľmi realisticky natočený (s výnimkou spektakulárneho úvodu v Bosne) a hoci je dejovo až príliš jednoduchý, človeka pohltí svojou atmosférou. T. L. Jones je skvelý, Del Toro mi už toľko nesadol, ale ich spoločné súboje tvoria vrcholné momenty filmu. 7/10 ()

Kingjiri

Vzhledem k hereckýmu obsazení a námětu překvapivě hodně slabej film. Docela by mě zajímalo, kam zmizelo těch 55 mega z rozpočtu - do války na začátku nebo na pobíhání po lese určitě ne (že by honoráře?). Za ty prachy tu moh Del toro zničit půlku města, stejně jako Rambo, když už se tvůrci rozhodli tuhle klasiku vykrást. Jediný, co mě trochu bavilo, byly scény v lese. Všechny akční části byly ale nevýrazný a bylo jich málo. Příběh taky za moc nestál. Rozvinutí vztahu mezi dvěma hlavníma hrdinama do pomyslný roviny otec-syn mě nechalo klidnym a působilo spíš trapně. Celej snímek vypadal dost lacině, místama ve mně vyvolával pocit, že jde o video film. ()

Lord Fuck odpad!

Tenhle film je tak hroznej, že nevim kde mám začít. V první řadě bych scénáristům dal facku aby si uvědomili jakou kravinu vlastně splodili :), "příběh" je neuvěřitelně okatej, asi po 15 minutách musí každýmu dojít jak to skončí (a skončí to fatk trapně), bojový scény jsou jako z pomocný školy, no a ty kecy z Bible by si taky mohli odpustit. Nemluvě o scénách který tam jsou jenom proto, aby natáhli stopáž. No prostě omyl kinematografie!! ()

Petey

Jedinej kdo v tomhle filmu stojí za řeč je asi tak T.L.Jones. Agentka byla drsná jak prase a zaroven pěkně hnusná. Hlavní hrdina vypadal že hraje poprvé no. Tot tak vše jako můj komentář ()

Zemřel režisér William Friedkin

Zemřel režisér William Friedkin