poster

Simpsonovi: Maggie zasahuje

 • USA

  Simpsons: The Longest Daycare, The

 • anglický

  Maggie Simpson in The Longest Daycare

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie

USA, 2012, 5 min

Režie:

David Silverman

Hudba:

Hans Zimmer

Producenti:

James L. Brooks
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • villon17
  ****

  Nepřestane mě udivovat, co všechno lidi vymyslej a co všechno se tu dá hodnotit:D. Co ale říct k 5minutovýmu animáku, aby koment nebyl delší než samotnej "film"? Asi jen, že jsou to prostě Simpsonovi s Maggie v hlavní roli, která vůbec nemá průměrnou inteligenci, jak se z tohole dozvíme! Motýl to jen potvrdil...(14.1.2013)

 • korbitch22
  ***

  Maggie je moje nejmilejší postavička od dob jejího řádění s brokovnicí, ale tohle je spíš taková epizodka opravdu pro menší diváky a nějak mi to nejde dohromady s typickým konceptem seriálu.Tahle rodinka je na svetě až příliš dlouho a skomírající úroveň posledních 7. sérií nezachrání ani tahle milá jednohubka.V nejlepším by se mělo odejít a pravdou zůstává, že to měl Groening udělat už před deseti lety.60%.(4.3.2013)

 • Lamiczka
  ****

  Krátrometrážní animák o slavném žlutém batoleti Maggie Simpson, který je speciálně promítán před Dobou ledovou 4 ve 3D. Máma Marge ji na jeden dlouhý den dá do denního centra. Po zjištění, že se jedná o opravdu normální dítě, je Maggie přesunuta do zašlého kouta jeslí, kde se setkává s batolecím tyranem, který již v útlém věku zabíjí motýlky. Po objevení housenky se Maggie všemožně snaží dítěti s brežněvem místo obočí zabránit tomu, aby po jejím zakuklení nezabil dalšího motýla. Beze slov vyprávěný příběh je svou náplní milý a plný emocí spjatých se záchranou malého okřídleného tvorečka. Hudbu zpracoval Hans Zimmer a především v závěru je hudba dominantním a stěžejním prvkem celého kraťasu.(31.7.2012)

 • FFilipCZ
  *

  Zbytečné, nudné. 1* za nápad.(27.2.2013)

 • Kothy
  ****

  Zajímavý kraťas o Maggie. Je o jejím dni v jeslích, kde se snaží zachránit larvu motýla před nebezpečný zabijáckým děckem.(1.12.2014)

 • - Na konci filmu se objeví upozornění, že během natáčení nebylo ublíženo žádným motýlům. (TwoFace)

 • - Jedná se o první krátkometrážní animovaný snímek společnosti FOX, který byl natočen podle televizního seriálu, navíc ve formátu 3D. (mihran)

 • - Snímek byl v kinech promítán před filmem Doba ledová 4: Země v pohybu (2012). (mihran)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace