poster

Simpsonovi: Maggie zasahuje

 • USA

  Simpsons: The Longest Daycare, The

 • anglický

  Maggie Simpson in The Longest Daycare

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie

USA, 2012, 5 min

Režie:

David Silverman

Hudba:

Hans Zimmer

Producenti:

James L. Brooks
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • corpsy
  *****

  Čo dodať. Simpsonovci nesklamú, aj keď je hrdinom iba jeden z členov rodiny.(5.7.2012)

 • Gilmour93
  *****

  Maggie vs. batolící se zabiják motýlů s Brežněvovým obočím.. Rozkošně nápaditý, dialogů prostý kraťas s přesnou hudbou Zimmera (především tragično v závěru) a pointou jak z Hillova Podrazu. Ne, ona nemůže být Homerovo dítě - leda že by ten večer táta vynechal svou obvyklou dávku Duffu a másla v kávě..(23.7.2012)

 • Stanislaus
  ****

  Malá Maggie Simpsonová a jeden (ne)obyčejný den v dětské školce. Pointa s motýlkem byla pěkná. Zkrátka opět skvělí Simpsonovi, tentokrát v tom nejmenším zastoupení.(21.7.2012)

 • villon17
  ****

  Nepřestane mě udivovat, co všechno lidi vymyslej a co všechno se tu dá hodnotit:D. Co ale říct k 5minutovýmu animáku, aby koment nebyl delší než samotnej "film"? Asi jen, že jsou to prostě Simpsonovi s Maggie v hlavní roli, která vůbec nemá průměrnou inteligenci, jak se z tohole dozvíme! Motýl to jen potvrdil...(14.1.2013)

 • maseer2
  ***

  nepatřím mezi nějaké velké znalce Simpsonových, přesto si troufám tvrdit, že tohle je jeden z těch slabších počinů..(25.3.2013)

 • - Marge přivádí Maggie do mateřské školky, která nese název "The Ayn Rand school for tots", v překladu "Školka Ayn Randové pro děti". Ayn Rand, vlastním jménem Alisa Zinověvna Rosenbaum, byla americká spisovatelka a filosofka ruského původu, která se stala známou především díky svým románům, v nichž popsala zcela nový filosofický systém objektivismus, který se dá charakterizovat jako filosofie racionálního individualismu. Na zdech springfieldské školky lze vidět plakáty s odkazem na myšlenky Ayn Randové, například "A is A", v překladu "A jest A", nebo "Helping is Futile", tedy "Pomoc je marná". Jelikož konceptem školky je rozvíjet batolata bez lahví, použití dudlíků je zakázáno. (Aelita)

 • - Snímek byl v kinech promítán před filmem Doba ledová 4: Země v pohybu (2012). (mihran)

 • - Na konci filmu se objeví upozornění, že během natáčení nebylo ublíženo žádným motýlům. (TwoFace)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace