Objevte tajemství nejlepších a nejvtipnějších supertajných agentů světa: Skippera, Kowalskiho, Rica a Vojína. Jsou to nejen veselí a povedení ptáčci, jsou i nejvýkonnější úderná jednotka tajných agentů. Jsou připravení kdykoliv a kdekoliv zasáhnout i při sebemenším ohrožení světa. Skipper je odvážným vůdcem, který nikdy nenechá parťáka ve štychu. Kowalski představuje mozek týmu s fotografickou pamětí a dokonalými znalostmi čehokoli. Rico je neřízená střela, bomba se zapáleným doutnákem. A Vojín? Ten je tak trochu podceňovaným nejmladším členem party, ale právě on věří, že společně dokážou i nemožné. A kdo je jejich hlavním protivníkem a největším padouchem? Nebezpečí se objeví v podobě doktora Octaviuse Brinea, výstředního génia a velice úspěšného vědce. Jak už to tak u zlosynů tohoto typu bývá, má za sebou strašlivou tajemnou minulost a hodně nesnáší všechny tučňáky. Navíc je to chobotnice, takže je padouchem opravdu dostatečně slizkým. Boj statečných tučňáků s Octaviusem je nelítostný, krutý a bez pravidel a díky tomu si ho taky všichni zúčastnění náramně užívají. A aby toho nebylo málo, naše špičková jednotka se setká s tajnou organizací Severák. Což je další elitní mezidruhová jednotka zaměřená na pomoc všem tvorům, kteří si sami nepomůžou. A tak naši tučňáci mají co dělat nejen s Octaviusem ale i s konkurenční agentskou partou. (Cinemart)

necisty

Lidi z Dreamworku to pořád umí, ale jedno si musíme přiznat, že je to pořád pohádka pro děti. Jsem ale rád, že až se jednou budu se svými dětmi na něco dívat, tak to nemusí být nutně nějaká princezna Jasněnka nebo podobná hloupost. Šel mi teda mráz po zádech i ve scéně, kdy tučňáci přistávají se svými "kolegy" na jejich základně, myslel jsem, že je to hudbou Hanse Zimmera, který jak už jsem říkal by to dokázal i u Šmoulů, ale zvládl to i pán jménem Lorne Balfe. ... Vidím staré přátele, se kterými jsme pařili v zoologické. S nikým jsme se nepářili, k páření nedošlo! ()

campix

Tučňáci byli bezpochyby jednou z nejzábavnější částí z animované série Madagaskar, a tak bylo jen otázkou času až vznikne i jejich samostatný film. Ten čas nadešel a do kin vtrhl další kasovní animovaný úspěch z dílny Dreamworks. Důležitou otázkou je zda budou tučňáci fungovat i ve velkém formátu s vlastním příběhem. Odpovědí je rozhodně ano, i když se o žádný velká zázrak nejedná. Jak jsme již zvyklý, tak řešení situací tučňáky je velice kreativní a efektivní. Bohužel se jim nedostalo kvalitního záporáka a celkově něčeho, co by je dokázalo odlišit od zbytku pelotonu. Zajímavá jména dabéru, naše oblíbené postavičky, bohužel se ale nejedná o nic zásadnějšího. ()

mortak

Jo, beru, pobaví to skvěle, ale mimo honičku v Benátkách tu není až tak moc k zapamatování. V Madagaskaru to byla prostě sehraná partička, tady už je potřeba propracovat charakter každého ze čtveřice, což se až tak moc nedaří, i když Vojín nakonec dostane svoji chvilku slávy. A ten product placement je na mě až moc okatý, křup. ()

Nivenx

Fanda Madagaskaru moc nejsem, jelikož bývá málo vtípků a skvělých scén a tak jsem od tučňáků nic nečekal. Ale jelikož to vždycky byli nejzábavnější postavy právě zmíněného Madagaskaru, tak jsem alespoň malinko doufal a je to celkem sranda. Nenudil jsem se! ()

URBAN

Ještě dnes jsem na tento film měl takový názor že je to pouze film, který má za účel vydělat peníze, ale odpoledne jsem se nudil a šel na to a překvapivě to takto není. Tvůrci to neodflákli ikdyž mohli a v každé scéně si člověk najde to své a kromě dětského vtipu to má i ten dospělý. Ten sice není tak propracovaný, ale byl vhod ( děti se mu nesmály ) a rodiče kteří by takový film třeba protrpěli se i zasmějí. A pokud tento film nebudete brát vážně určitě si ho užijete, pokud ho budete brát jen trochu vážně tak si to nejspíš neužijete protože toto je jen taková Madagaskarská jednohubka nic víc, nic mín. BTW: V kině jsem si piřpadal jako pedofil protože jediní dospělí byli dva kluci jeden pár a já :D ostatní byli jen doprovod. ( 30.11.14/KINO Frýdlant nad Ostravicí/Sčítání lidu: 100 a více/700 okomentovaný film na ČSFD.cz ) ()

alchac

Drew, Barry, more power! Robin, write this down! Charlize, they're on the ray! Helen, hunt them down! William, hurt them! Halle, bury them! Hugh, Jack, man the battle station! Kevin, bake on! ()

tatanapope

Vytáhneme oblíbené postavičky z jedné pohádky , nacpame je do druhé a budeme čekat , že se z toho lidi po..... Tak to asi řekli páni autoři , než natočili tenhle velice postradatelný film . Nebylo to vůbec vtipné , jak by člověk čekal . Děj doslova a do písmene jedno velké , trapné klišé . Ne , že by u toho člověk přímo usnul , ale ... Takhle primitivní děj by dokázal vymyslet i člověk s IQ pod 70 a na film tohohle ražení je to pro mě prostě málo a zároveň výsměch všem lidem , co za film platí . ()

Mrkvič

Asi za to mohla má přehnaná očekávání, protože seriál s tučňákama si vždy užívám. Začátek byl celkem slibný, kdy roztomiloučký vojín vzešek ze zachráněného vajíčka. Jenže po třičtvrtě hodině si říkám, jak je to prázdné. Až na pár úsměvných momentů to není ani nijak extra zábavné. No a potom jsem usnul, občas se probudil, zjistil, že se nic kloudného neděje a konec prospal. ()

LadyPupu

Oproti Madagaskaru super. Vtipné hlášky pobaví. V záplavě animáků lehký nadstandard. P.S. Jsem nevěděla, že Kočičí jazýčky obsahují jen 17% skutečných koček. ()

Lachtaan

Tučňáci byli vždycky tou nejzábavnější součástí samotného Madagaskaru, který je v nynějších dnech už kultem animovaného filmu. Samotný mě ale za léta neustálého re-watch hodně omrzel, neotřelí tučňáci a jejich neutichající smysl pro dobrodružství mě ale baví dodnes. A tak jsem před léty plánoval, že na jejich konečně na světlo světa vycházející "sólovku" vyrazím do kina. Z toho bohužel sešlo, ale i tak jsem si tenhle spin-off jednoho z nejklasičtějších animáčů mého dětství užil na výbornou. Nebránil bych se, kdyby se parta našich ulítlých nelétavců ještě alespoň jednou podívala na velké plátno. ()

sallyann

Někde mezi 3 a 4 *....V Madagaskaru tihle chlapíci válí o sto šest i na malém prostoru. V tomhle filmu to bylo takové utahané...Scény jen s nimi byly skvělé, ale ta chobotnice po chvíli už nudila. Přesto za roztomilého Vojína a pár dokonalých hlášek Skippera musím dát 4 hvězdy....Jo kapitánův lodní deník je jedna z nich. :) ()

geklon

Tučňáčí celovečerák, nemohl dopadnout jinak. Spousta dětských blábolovin,překvapivě i dost svežích a vtipných hlášek a nápadů. Avšak svůj stín jako famózní vedlejšáci z Madagaskaru nepřekročili.Takže s klidem 69%. ()

L_Johnny

Začátek bomba, po polovině už jsem se nudil. Byl jsem s děckama a šlo poznat, že v druhé polovině už je to taky přestávalo bavit. Ikdyž ty nejvíc bavily trailery, to se smálo celé kino (po dlouhé době jsem viděl v cinestaru plný kinosál). Animáky poslední dobou nesleduji, tak nemohu srovnávat, ale dle mě jsou tučňáci dobrý průměr. Seriál bavil trochu více. ()

hroubek

Tučňáci mě svými výstupy v Madagaskarech bavili, a i v samotném seriálu nebyli vůbec zlí, ale celovečerák je celovečerák. A tady Tučňáci z Madagaskaru jsou skvělý. Všechno ve filmu šlape, tak jak má a více, než animák pro děti to připomíná akční film, ve kterém jsou perfektní honičky, parádní hlášky a spoustu momentů, které vykouzlí úsměv na tváři, i když Vám není deset let. Taky se mi líbilo, že se tady nehraje na intelektuální pohádku s morálním poselstvím, ale čtyři tučňáci a další parta roztomile vypadajících zvířat dělá hodinu a půl bordel a krásně baví. Hodně mě překvapilo jak moc se snaží tučňáci překonávat sami sebe, s každým dalším záběrem se snaží ukazovat, že mají na víc. Tohle je ze začátku hodně milé, ale zvláště na konci to pro mě bylo docela trpké, jelikož jsem si říkal, že jedno finále by mě bohatě stačilo, a že není třeba to natahovat. Nové postavy fungují dost dobře, hlavně parta kolem týmu Severáků. Hlavního padoucha bych si dokázal představit trochu jinak, ale i tak jsem dost spokojený. Tučňáci z Madagaskaru jsou povedený animák, který bude bavit jak děti, tak i dospělé. ()

VanTom

Párkrát jsem se hlasitě zasmál a celkově mi bylo tučňáčí zběsilé a ničím si hlavu nelámající špiónské vyvádění sympatické, nicméně svištělo furt v jednom konstantním módu a tak jsem po časomíře začal pokukovat nečekaně brzy. ()