Osem náhodne vybraných nešťastníkov sa ocitá vo vnútri zvláštneho objektu zostaveného z miestností v tvare veľkých kociek. Nevedia ako sa dostať von a sú masakrovaní fyzikálnymi silami nadpozemských dimenzií. Panika prerastá v zúfalstvo, zúfalstvo v šialenstvo. (POMO)

KajusaK

Slabší díl Cube, nereálné .. zvláštní konec - ještě méně reálný než celá kostka .. slabé , slabé, slabé. Jediné co mě pobavilo byla japonka.. ()

dr.fish

Ozvěny budoucnosti a paralelní vesmír jsme viděli už v Červeném trpaslíkovi. Tohle je úplná zbytečnost. 50% ()

Nivenx

Druhý díl se snaží být velkolepější, složitější a brutálnější, ale spíš je to naopak. Čtvrtý rozměr tomuhle filmu sice sluší, ale scénář má díry a docela znatelné chyby. Ani ty vraždy nejsou to co by měli být, protože jsou počítačově dělané a gradace závěru mohla být také lépe vyřešena. Není to odad, jelikož jako celek to sice drhne, ale koukatelné to je. Přesto je to ale o dost slabší jak první díl. Rozhodně největším problémem je sám režisér, který vzal nic moc herce, kteří to sice odehrají, ale nic moc. Navíc digitální efekty jsou občas velice špatné. Mohlo to dopadnout mnohem lépe! Ale i přes to, jsem si film užil. 60% ()

Prometheus69

Divné.... jiné, ale nenudil jsem se... i když místy dosti vleklé a možná moc prosvětlené. Konec mně ale dostal. Bohužel z předchozím dílem to mělo společného tak leda ten název. :D Ale existence paraelních kostek mně i vcelku bavila, aspoň se tvůrci nesnažily kopírovat... ale rozhodly se pro trochu odlišný světlí přístup. Který, né každému asi sednul. Ale smrtky taky nebyli zde špatné... třeba krychlová řezačka ... byla velmi dobrá, co do vizuálu tak i do funkčnosti. :) Jen jsem měl závěrem pocit, že se to spíš celé odehrává jen v něčí hlavě. Což by bylo možná lepší visvětlení než ta podivnost "shot in the head! ,:) ()

Honzíno

Prostě už to netočil Natali a všechny triky jsou vyhnané do hyperprostoru a hodně relativní fyziky. Hyperkrychle hraje na jednoduše lehčí notu a víc popcornovou než poctivá (hutná!) Nataliho filmařina v originálu. Přesto je to zábava mně blízká. ()

Sfinkter

Charaktery nejsou tak vybarveny, ale tady to téměř vůbec nevadí. Spousta scén byla kvalitních a cekové "jiné" pojetí oproti jedničce podle mě bylo správným krokem. Jen kdyby mi někdo chtěl doosvětlit úplný závěr, kdy je na scéně jakýsi "minipřístroj", tak budu rád. ()

DJ Rocco iNc

Najhoršie na druhom pokračovaní úspešnej jednotky je to, že to nemusí vždy výjsť. Aj v tomto prípade je to tak. Jasná kopírka jednotky. Nezaujalo ma to tak, ako predchádzajúca časť. ()

Ryuuhei

V něčem o trochu lepší, než první Kostka, ale jinak dost plytké, divné, zmatené. Kostku na reálných základech vystřídalo něco na pomezí reality a fikce se spousty časových paradoxů, bohužel nic uspokojivě nevysvětlující. ()

lennyd

Deja-vu... Několikero lidí se probouzí v podivném labyrintu, pospojovaném krychlovými místnostmi s dveřmi v šesti směrech. Ač velmi nesourodá skupina (jako vždy) - psycholožka, slepá dívka, senilní bábinka, drsnej chlapík, mladej boreček atd, musí najít východisko ven - při čemž se leckdy ukážou jejich pravé charaktery. Aby to neměli tak jednoduché, jsou místnosti leckdy důmyslnými pastmi (povětšinou na principu v dnešní době neznámém - zakřivení času, změny gravitace, atd...) ... Oproti jedničce zřetelný posun v kvalitě zpracování, bohužel také posun v kvalitě filmu obecně (opačným směrem). Tam kde nás jednička držela svoji napínavostí, ve dvojce jen sledujeme pěkné triky, a tipujem "kdo půjde první na porážku" (PS: zcela politicky korektně je to muž, běloch, v nejlepších letech - proti tomu žádné politické hnutí nemůže nic namítat :)... Fajn podívaná .. ale radši jukněte na jedničku ... ()

majxik

Místy né tak dobrý jako předchozí díl , ale místy je ještě lepší a i zpracování je kvalitní. Rozhodně koukatelný snímek který by vám neměl ujít. ()

Timak

Mně se to vcelku líbilo. Dvojku jsem viděl dříve jak jedničku, tak jsem nevěděl co od toho očekávat a tudíž sem nečekal nic. A nebyl jsem zklamán. Konec se mi líbil. Studuju matematiku, tak jsem podporoval hledání řešení pomocí logického myšlení a pro mě do té doby neznámý čtvrtý rozměr :o) ()

dANo

Totálne sklamanie, ak človek videl Kocku... toto je 128my odvar toho, čo ponúkla jednotka a hlavne sa scenár snaží niečo vysvetľovať, čo bolo to najhoršie, čo mohol autor spraviť. Odporúčam priaznivcom jednotky, aby si zážitok z nej radšej nepokazili týmto trapasom. ()

Danny F.

Strašně slabý film. Nevím co tím chtěli tvůrci naznačit ale rozhodně se jím to v žádném případě nepovedlo. 20% ()

pursulus

Mé hodnocení celé řady "Kostky" a můj názor na ni jsou ZDE. (Vysvětlení, proč hodnotím více snímků jako celek, lze nalézti na mém profilu v úvodní části "O hodnocení".) ()