Nastala chyba při přehrávání videa.
 • H34D
  ****

  Zpočátku působí seriál trochu rozpačitě, řekl bych, že jediným společným jmenovatelem s Breaking Bad je postava starého Mike. Samotný Saul je vykreslován trošku odlišně, jeho křiváctví je svým způsobem nevinné, anebo jiným způsobem odpustitelné, někdy až roztomilé, neboť seriál odhaluje dobré úmysly, které stojí na pozadí. Trvá to, než vám charakter Saula přiroste k srdci, ale stane se to. Škoda však, že v seriálu není postav více, resp. barvitě je prokresleno jen cca 3 a půl charakteru, což není mnoho. V zájmu atmosféry se to ale dá zkousnout, ta zde totiž hraje prim. Seriál má spoustu zvláštních a někdy až uhrančivých momentů, kdy se toho na obrazovce mnoho neděje, ale budují se pocity - pocity o životě v prašivém Novém Mexiku, kde prosťáčci jezdí otřískaným autem podél prérie a chtějí si taky ukousnout svoje sousto amerického snu. Děj je skutečně částečně vatovitý, rozhodně nečekejte wow momenty z Breaking Bad, tohle je skromný příběh o pouštním právníkovi, který je jednou dole, podruhé nahoře... 7/10(5.6.2016)

 • Feek92
  *****

  Yes! Yes! YES! Ano, hodnotit po dvou dílech není skoro možné. Ale jako další z x fanoušků Breaking Bad to prostě nejde jinak. Konečně to přišlo znova, s tím rozdílem, že teď to jede už od prvních dílů. Troufám si říct, že se to může jednou rovnat tomuto skvělému seriálu!(11.2.2015)

 • mad_ness
  *****

  James McGill si svoju vlastnú šou zaslúži. Netajím sa tým, že ho mám rada, keď sa nad tým zamyslím, mám ho ešte radšej, ako ústredné postavy Baking Bread (príde deň, kedy s týmito nevtipnými ftípkami prestanem, ale dnes nie). Je to asi preto, lebo v BB si do deja v podstate napochodoval bez toho, aby bolo čo-to známe z jeho minulosti a obľúbila som si ho vďaka tomu, aký bol v priebehu. Tým samozrejme nechcem povedať, že si ho po tomto sprotivím, práve naopak a prvá séria je toho dôkazom. Sám Bob je veľký sympaťák, aj so svojím špecifickým hlasom, ktorý sa dá tak ľahko zmeniť na ženský... že som si to doteraz nevšimla! Vinco využíva doslova každú minútu a dáva si načas, čo by sa mi inde protivilo, no tu sa mi to doslova žiada. Neviem sa dočkať pokračovania. Btw, Gillianovo zobrazenie žien je mi po chuti, sú síce protivky, ale veci robia poriadne. Kim fandím. A ďakujem mu aj za to, že vyzdvihuje priateľstvo pred ľúbostnými sračkami. → 's all good, man.(17.4.2015)

 • MikeCool
  ****

  TV-seriál. Zarytý komplex distribuce Perníkového táty je v Better Call Saul velice znát, což myslím samozřejmě jen a jen v dobrém. Třeba se postupem času poodkryjí nějaké ty právní maličkosti, které nám v Perníkovém tátovi unikly. Nechejme se podat. Prozatím jsem spokojený. | 1.série (80%) > Průměr: 80% (4*) |(12.2.2015)

 • johny89
  ****

  1. série: ****: Škoda toho nedotaženého konce. Jinak super, Bob Odenkirk válí. Také mi vadí, že série má několik rovin a ani jedna není hlavní a dotažená.(7.6.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace