Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dO_od
  ****

  // Ále jó. Vyplatilo se počkat si, až to bude venku celé. Saul to už "by default" měl relativně těžké, protože dělat spin-off k nejlepšímu dramatickému seriálu všech dob (jak někteří tvrdí... a já víceméně souhlasím) rozhodně není jednoduchá věc. Gilligan si to ale zdá se dobře rozmyslel a přišel s dalším příběhem, který trvá, než chytne ale jakmile to udělá - už nepustí. Co vám mám říct, to městečko mi chybělo, ta atmosféra na mě dýchá z každého dílu víc a víc a ve finále, ta příběhová promyšlenost opravdu stojí za zmínku. Zkrátka tu je další závan geniality a jestli to bude gradovat podobně jako Breaking Bad, nebudu se VŮBEC zlobit. Po první sérii 8/10.(28.4.2015)

 • 3DD!3
  *****

  Pilot: Spin of k Breaking Bad je jako návrat domů. Gilliganovi Heisenbergův svět očividně chyběl, tak o něj pečuje se stále stejnou láskou. Staří známí se v nápaditém scénáři vynořují zcela přirozeně, přesto je rozdílný tak akorát, aby stále bavil a neztratil svůj šmrnc. Odenkirk je pořád skvělý i v depresivnější poloze. První díl nabízí dost zajímavých otázek i nečekané odpovědi. První řada: Velice rychle si najde svou vlastní tóninu té velké Albuquerqueovské opery. Není to o prostém probuzení zloby, ale drobnostech měnících koleje životního směru. Bob Odenkirk je ještě lepší než v BB, tohle je skutečná one man show, kde se projevuje jeho talent. Pomrknutí na velkého bratra je tu tak akorát. Těším se na druhou sérii.(10.2.2015)

 • MikeCool
  ****

  TV-seriál. Zarytý komplex distribuce Perníkového táty je v Better Call Saul velice znát, což myslím samozřejmě jen a jen v dobrém. Třeba se postupem času poodkryjí nějaké ty právní maličkosti, které nám v Perníkovém tátovi unikly. Nechejme se podat. Prozatím jsem spokojený. | 1.série (80%) > Průměr: 80% (4*) |(12.2.2015)

 • Coleator
  ****

  Asi nejrozumnější varianta jak se vrátit k seriálu Breaking Bad... Bob Odenkirk hraje zase skvěle, ale tempo je tak pomalé, že první telefonát Saulovi očekávám tak v roce 2020...(1.3.2015)

 • H34D
  ****

  Zpočátku působí seriál trochu rozpačitě, řekl bych, že jediným společným jmenovatelem s Breaking Bad je postava starého Mike. Samotný Saul je vykreslován trošku odlišně, jeho křiváctví je svým způsobem nevinné, anebo jiným způsobem odpustitelné, někdy až roztomilé, neboť seriál odhaluje dobré úmysly, které stojí na pozadí. Trvá to, než vám charakter Saula přiroste k srdci, ale stane se to. Škoda však, že v seriálu není postav více, resp. barvitě je prokresleno jen cca 3 a půl charakteru, což není mnoho. V zájmu atmosféry se to ale dá zkousnout, ta zde totiž hraje prim. Seriál má spoustu zvláštních a někdy až uhrančivých momentů, kdy se toho na obrazovce mnoho neděje, ale budují se pocity - pocity o životě v prašivém Novém Mexiku, kde prosťáčci jezdí otřískaným autem podél prérie a chtějí si taky ukousnout svoje sousto amerického snu. Děj je skutečně částečně vatovitý, rozhodně nečekejte wow momenty z Breaking Bad, tohle je skromný příběh o pouštním právníkovi, který je jednou dole, podruhé nahoře... 7/10(5.6.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace