TV-seriál. Zarytý komplex distribuce Perníkového táty je v Better Call Saul velice znát, což myslím samozřejmě jen a jen v dobrém. Třeba se postupem času poodkryjí nějaké ty právní maličkosti, které nám v Perníkovém tátovi unikly. Nechejme se podat. Prozatím jsem spokojený. | 1.série (80%) > Průměr: 80% (4*) |(12.2.2015)

ČESKOSLOVENSKÁ Pay-TV PREMIÉRA: AMC = 26.2.2015, réžia českého znenia (AMC 2015) = (18.2.2015)(18.2.2015)

You're the worst lawyer ever! Nedá se říct, že bych při ohlášení spin-offu dokonale uzavřeného světa Breaking Bad skákal radostí, a že má být jeho hlavním tahounem zrovna Saul Goodman ve mě příliš nadějí taky nevzbuzovalo, nicméně už pilot stačil k tomu, abych přístup k seriálu podstatně přehodnotil. Hned se totiž ukázalo, že za ním nestojí jen snaha o vyždímání dalších peněz z veleúspěšné značky, protože ač si ze svého životního dítka bere hodně, Gilligan očividně na vavřínech neusnul a naservíroval unikátní seriálovou jízdu balancující někde na pomezí samotného Breaking Bad a seriálového Farga. Překvapivě se dokonce nekoná ani podlézání původním fanouškům, a vedlejší postavy opakující si své předchozí role se obejvují jen sporadicky (ovšem když už, stojí to za to!), a dávají prostor Odenkirkovi, který se naproti očekáváním svého údělu utáhnout celý seriál prakticky na vlastní pěst zhostil na jedničku. Tempo samotného seriálu sice občas hapruje, což obzvlášť podtrhává nijaká poslední epizoda, většina prostoru je nicméně nabušená podprahovým humorem a absurdními situacemi, ze kterých jde hlava kolem. I just talked you down from death sentence to six months probation. I'm the best lawyer ever.(9.4.2015)

1. séria - 90%(2.2.2016)

Seriál o jedné z nejzajímavějších postav Breaking Bad. Jsem nadšen, že tento projekt vzniknul a nebudu své nadšení nijak skrývat. Děkuji!(18.2.2015)

• - Tuco Salamanca (Raymond Cruz) má ve 2. epizodě 1. série zbraň Taurus Raging Judge. (dc125)

• - Michaela McKeana, ktorý stvárňuje postavu Chucka, odporučil na túto rolu Bryan Cranston. (readan)

• - Produkce seriálu stanice AMC byla po skončení natáčení první série přerušena. Ještě před premiérou byly však práce na seriálu obnoveny. (grosek)