Poslední chlap na Zemi (TV seriál)

The Last Man on Earth

Akční / Komedie / Sci-Fi

USA, 2015, 31x22 min

• Mikino00

Nedá se to, končím po šestém díle. Seriál byl zábavný jen, když byl hlavní hrdina sám a nemluvil. Po příchodu otravné ženy, se hlavní hrdina přeměnil na neskutečně otravnou postavu, navíc seriálu začal chybět humor a zabředl do absurdních trapností. Po příchodu krásné January Jones se hlavní hrdina změní v karikaturu a leze mi na nervy neuvěřitelným způsobem.(25.3.2015)

za mě tak napůl...nápad s velkým potenciálem v rukou dvou lidí,kteří dokázali,že stvořit dobrou komedii umí mě zatím nepřesvědčil,že bych ho chtěl sledovat i nadále...60%(3.3.2015)

Naprosto geniální nápad s naprosto geniálním hlavním protagonistou. Kdo čekal, že série se bude odvíjet od prvního dílu, ten byl naivní. Ač nám díl od dílu producenti přidávají několikero postav, seroš má šmrnc a má grády. Paráda. Tohle tu chybělo.(21.12.2015)

• HAL

První díly vydatně lžou a tváří se jako sympatická zábava na vylidněné zemi - jen aby pak přišel o to větší šok s ponořením do toho nejprimitivnějšího, nejtrapnějšího a nejkonzervativnějšího stylu humoru, jaký si jde představit. Svět po apokalypse už rázem nikoho nezajímá, a místo toho se řeší vztahovka jak v těch nejprůměrnějších sitcomech ever.(26.3.2015)

Jsem čerstvě po zhlédnutí první a možná i poslední série. Celkem slušivý koncept. Ovšem mám silný pocti, že s koncem první série byl vyčerpán veškerý potenciál. Přesněji řečeno, veškerý potenciál byl vyčerpán mnohem dříve. Série je uměle natahována přidáním nových postav, které baví sotva 1 díl. Název je silně zavádějící, neboť poslední človíček na Zemi je posledním asi tak necelý jeden díl. Občas se nějaký vtípek vydařil, občas nikoli. Zatím zde nechám pěkné 3 *, ale pokud se rozhoupu ke zhlédnutí série č. 2, tak jsem přesvědčen, že budu hodnocení snižovat. **** Tak po druhé sérii s přimhouřeným okem hodnocení nechám na třech. S přibývajícími díly nenastupuje žádný extrémní zážitek či výbuchy smíchu, ale tvůrcům se přesto nějakým záhadným způsobem daří zachovávat si alespoň takovou úroveň, že se bez trpění každý díl zkouknout dá. Někdy se člověk dokonce stále pobaví, což je při pohledu na takhle strohý koncept nemalé překvápko. Díky krátké stopáži seriál zvládne posloužit ve večerních hodinách, kdy se vám spát ještě nechce, ale na rozkoukání dlouhého filmu se také necítíte. Pravděpodobně mu šanci ještě dám. Osobně si myslím, že 3. série bude poslední, které se vyplatí vzniknout.(6.5.2015)