poster

Poslední chlap na Zemi (TV seriál)

 • USA

  The Last Man on Earth

Akční / Komedie / Sci-Fi

USA, 2015, 34x22 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • BigDeal
  ****

  Vtipná (dávno som sa pri niečom nesmial nahlas), veľmi originálna a hlavne nepredvídateľná srandička, ktorá častokrát povie o ľuďoch a ich chybách viac, než akákoľvek dráma. Jej najväčšia výhoda - nepredvídateľnosť - je však čiastočne aj jej nevýhodou, keďže sa seriál neskôr uberá smerom, ktorý sa zjavne mnohým divákom nepáčil. Ja osobne som s týmto vývojom problém nemal, beriem ho ako súčasť onej nepredvídateľnosti a práve som si nadšene prečítal, že Fox schválilo druhú sériu :)(5.5.2015)

 • Tommassi3
  ***

  Každý už jistě někdy slyšel tu známou větu: "S ní bych se nevyspal, ani kdyby byla ta poslední ženská na světě !!" A právě na takovou osobu narazí Phill Miller, kterého si s chutí zahrál samotný autor celého projektu, známý komik ze Saturday Night Live, Will Forte, byť v téhle sérii s těmi vousy vypadá, spíš jako by jinému oblíbenému raplovi Zachu Galifianakisovi z nosu vypadl.. Jenže když jde skutečně do tuhého a jeden nemá na výběr, chlap se zkrátka spokojí i s takovou magorií, jako je Carol s ksichtem Kristen Schaal, která se svými kreacemi za Fortem ani omylem nezaostává.. Posledního chlapa na Zemi můžete jistě obviňovat, že s tím potenciálem celého leitmotivu zachází asi jako opice s kalkulačkou, nicméně právě i v tomhle duchu stále platí za hodně originální a tak nějak jinou zábavičku, Forte totiž podobně jako u všeobecně dost špatně přijatého celovečerního MacGrubera staví především na hraničně absurdním humoru s nekončící pachutí obrtrapnosti..(6.11.2015)

 • HAL
  *

  První díly vydatně lžou a tváří se jako sympatická zábava na vylidněné zemi - jen aby pak přišel o to větší šok s ponořením do toho nejprimitivnějšího, nejtrapnějšího a nejkonzervativnějšího stylu humoru, jaký si jde představit. Svět po apokalypse už rázem nikoho nezajímá, a místo toho se řeší vztahovka jak v těch nejprůměrnějších sitcomech ever.(26.3.2015)

 • 6thSun
  ***

  Seriál vzplane mohutným plamenem zábavy, leč Will Forte dále nevhazuje potřebná polínka nápadů, takže oheň pomalu uhasíná, kolem páté epizody je žár poloviční a při desáté se už jenom čudí z vyhaslého ohniště.(5.5.2015)

 • Radek99
  ***

  Ten nápad by vydal tak na jeden celovečerní film s velmi krátkou stopáží, na celý seriál ale zdaleka nevystačí. Chtělo to jiný koncept...(26.3.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace