Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ARI50
  **

  U tohoto typu je prostě dobrý max začátek pak se to táhne na stéjne urovni a člověka už to nechytá.(6.3.2017)

 • 6thSun
  ***

  Seriál vzplane mohutným plamenem zábavy, leč Will Forte dále nevhazuje potřebná polínka nápadů, takže oheň pomalu uhasíná, kolem páté epizody je žár poloviční a při desáté se už jenom čudí z vyhaslého ohniště.(5.5.2015)

 • Feek92
  ****

  Začátek super, ale bohužel s příchodem dalších postav to ztrácí na kvalitě... Doufám, že od 8. dílu se to zase rozjede a už se nebudou takhle řešit ty vztahy //(24.3.2015)

 • rikitiki
  ***

  Apokalypsa není zrovna velká legrace a ani tady se z toho tvůrcům nepodařilo dostat víc než sice vtipně nahozené scény, ale většinou bez hlášek nebo point, které by dokázaly rozesmát. Není to ani tak tématem, které se při cynickém přístupu k životu určitě dá zobrazit i jako fraška, ale spíš scenáristickou nedotažeností. Chybí víc anarchie, víc nápadů, větší odvaha. Jakoby se scenárista proti své vůli snažil napsat komedii, když se cítil spíše smutně. Přeživší se často chovají jako rozmazlené a hloupé děti a k tomu je v příběhu i pár pořádných nesmyslů (například rajčata, která krade hlavní hrdina hlavní hrdince, opravdu nemůžou vyrůst a uzrát za necelý týden). ____ Špatně byla postavená i hlavní dvojice. On, nejprve jako zoufalý Robinson sám na celém světě, působil někdy zoufale směšně. Potud fajn. Po setkání s další přeživší už se to s ním vezlo z kopce a seriál vlastně ukazoval jen, jak nepříjemný, protivný, zbytečný a zlý ve skutečnosti poslední muž na Zemi je. Hlavní hrdinka byla o dost vtipnější postava – nejdříve se jevila jako protivná puritánka, aby pak překvapivě rozkvetla. ____ Přiznávám ale, že na příští řadu se podívám.(30.6.2015)

 • MoiJe
  **

  Do s01e04: Vyborny napad. Absurdnosti absurdne ze az. Carolina otravnost az prenasana na divaka. E04 to pre mna kazdopadne zlomila a dalej asi sledovat nebudem.(19.3.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace