Poslední chlap na Zemi (TV seriál)

The Last Man on Earth

Akční / Komedie / Sci-Fi

USA, 2015, 31x22 min

Vtipná (dávno som sa pri niečom nesmial nahlas), veľmi originálna a hlavne nepredvídateľná srandička, ktorá častokrát povie o ľuďoch a ich chybách viac, než akákoľvek dráma. Jej najväčšia výhoda - nepredvídateľnosť - je však čiastočne aj jej nevýhodou, keďže sa seriál neskôr uberá smerom, ktorý sa zjavne mnohým divákom nepáčil. Ja osobne som s týmto vývojom problém nemal, beriem ho ako súčasť onej nepredvídateľnosti a práve som si nadšene prečítal, že Fox schválilo druhú sériu :)(5.5.2015)

[První série a ASI SPOILERY] The Last Man on Earth má v počátku našlápnuto jít opravdu proti proudu a míří vysoko, Will Forte je výborný (trefný casting), ale asi chápete, že není posledním na Zemi a jakmile se na šachovnici začnou přidávat další figurky, trochu se opárek originality rozplizne. Seriál stále vypadá dobře a filmově, ale zápletky začnou být sitcomové (= přitroublé) a v momentech kdy si scénáristé nejsou jistí, náhodou najdou ve wastelandu novou postavu. Bohužel na to doplácí hned ta první, která se stále více a více musí chovat jako prolhané nadržené hovado, kterému je těžké fandit. Ale co já vím, možná až budu poslední chlap na planetě tak mi to také poznamená charakter. První sezóna 65 % [Druhá série] Mnohem zábavnější, Tandy není ovládan jen a pouzem libidem a stává se z něj nakonec snad i postava k zamilování. Ty ostatní jsou uklizeny na ještě vedlejší kolej, tvůrci nechávají zářit Forteho, cliffhangery nejsou tak moc očekávané... a Will Ferrell ☺... No že by se seriál nakonec našel? Druhá sezóna 75 %(14.10.2015)

• Politik

Tak dobrej námět a taková sračka. Příšernost. Ženská chce stavět na stopce, když už nikdo na planetě neexistuje a parkovat tam, kde se má. Opravdu hloupé a zbytečné. Ale třeba někoho pobaví.(18.4.2016)

/// 1. sezóna /// Phil Miller je nesympatický trapák a retardovaný kretén typu David Brent/Michael Scott z Kanclu. A je posledním člověkem na Zemi. Což se postupem času bohužel vyvrátí a jeho kreténství tak nabývá nových rozměrů. Je to fajn, ale bránici jsem většinou držel v klidnějších hladinách než je u Lorda s Millerem obvyklé. Ale dám tomu ještě šanci, smíchu je v televizi málo.(17.6.2015)

• Mikino00

Nedá se to, končím po šestém díle. Seriál byl zábavný jen, když byl hlavní hrdina sám a nemluvil. Po příchodu otravné ženy, se hlavní hrdina přeměnil na neskutečně otravnou postavu, navíc seriálu začal chybět humor a zabředl do absurdních trapností. Po příchodu krásné January Jones se hlavní hrdina změní v karikaturu a leze mi na nervy neuvěřitelným způsobem.(25.3.2015)