Poslední chlap na Zemi

• USA The Last Man on Earth
USA, (2015–2018), 24 h 34 min (Minutáž: 22 min)

Tvůrci:

Will Forte

Série(4) / Epizody(67)

Bývalý bankovní úředník Phil se po ničivé katastrofě stává posledním chlapem na planetě. Zcela opuštěn bloudí po Americe a užívá si života v luxusních domech. Jen kdyby ještě narazil na nějakou ženu... (TV Prima)

Prokop23

S přibývajícími postavami přibývá i nechuť sledovat tuto zpočátku slibnou oddechovku při jejím pádu do zapomnění mezi „céčka“ za doprovodu trapáren, ze kterých se soudnému člověku musí dělat blujno. První dva díly, které pracovně nazývám „Hanksovi taky hráblo a stvořil Wilsona, tak co“ (to když si Phil užívá prázdného města a absenci komunikace s jinými bytostmi nahrazuje plejádou míčových kamarádů alá Trosečník) a „Tohle se může stát jenom mě, páč mám na čele vyraženo screw me“ (to když Phil zjistí, že jediná ženská, která zůstala na zemi je totální trotl), se mi moc moc líbili. Pak se vše nějak záhadně zvrtne a stane se z toho blbost na entou, ve které vůbec nejde o apokalypsu, ale o Velmi křehké vztahy, případně Esmeraldu, vše v hávu rádoby komediálním. Nedokoukáno, ale dávám jednu *, za první díly. ()

kratajirka

Naprosto geniální nápad s naprosto geniálním hlavním protagonistou. Kdo čekal, že série se bude odvíjet od prvního dílu, ten byl naivní. Ač nám díl od dílu producenti přidávají několikero postav, seroš má šmrnc a má grády. Paráda. Tohle tu chybělo. ()

bosch02

Tomu prikokontecovi som par dielov fandil, no je to taky vylizany čuramedan ze je to az neuveritelne. Vytacal ma do nepricetna. Serial mohol byt super no na mieste Philla by som tu ukvikanu picu vyfackal, poslal ostatnych do prdele a vypadol od nich len by sa tak zaprasilo. ()

orionn

som v polovici 1. série a zatiaľ spokojnosť. a tých 20 minút je akurát. 4 hviezdy... Update po 2. sérii : nedá sa to kukať, totálna kravina o ničom. Hlavnú postavu by som zaškrtil hneď. Divím sa, že to ostatní ešte nespravili. Znižujem na 1 hviezdu ()

Kalor1

Seriál má dobrý potenciál avšak stráca ho hneď na konci prvej časti. Zvyšok série sa len naťahuje bez väčšej hĺbky či myšlienky. Celkovo sa dá povedať že sa prvá séria veľmi nepodarila. Phil Miller je proste hlupák ktorý všetko kazí. Druhá séria pridáva oživenie a spestrenie a je oveľa zábavnejšia ako prvá. Pár nápadov a nových postáv pridáva celkovo zaujímavú a vtipnú dejovú linku. Phil Miller sa mení na celkom sympatickú postavu a naopak skoro všetky ostatné postavy sa menia na hlupákov. Seriál má veľa dobrých nápadov ktoré sa nie vždy darí správne podať následkom čoho som bol pár krát sklamaný. Je však nutné dodať, že sa v podstate jedná o komédiu, ktorá nemôže mať dobrý koniec pretože na koniec tak či tak ľudstvo vyhynie. ()

darius1706

S vypětím všech sil jsem dokoukal první sérii a i kdyby v dalších sériích někoho osvítilo a byl to ten nejskvělejší seriál všech dob, mně se to bohudík už vyhne. Přitom první dva tři díly vypadaly slibně. Ještě když se tam objevila první další postava, tak to ještě šlo, byť pochybuji, že by se takhle údajný jediný muž v postapokalyptické době choval. Jenže pak to jde totálně do kopru a jede to v pořád stejných kolejích - souboj o to, jestli si konečně vrzne s nějakou pěknou babou a překvapivě to vždy skončí tím, že mu to nevyjde, protože se objeví na scéně někdo další. Nakonec tu máme klasický trapný sitcom s miliardou postav (ehm, proč se to jmenuje "Poslední chlap na zemi", když se to klidně mohlo jmenovat "Jeden z chapů na samotě u lesa"), kdy jeden se chová jako totální debil a ostatní mu stejně přihrávají sedíc na gauči a tady tedy opékajíc špekase na ohníčku. Škoda, přeškoda, promarněného potenciálu. ()

The M

K tomuto seriálu som sa dostal naozaj nedávno a všetky epizódy som zhltol za týždeň. Sám som nečakal, že ma to chytí, ale stalo sa. Je to skutočne šialené, pritiahnuté za vlasy, niekedy až nechutné, no ale vždy si pri tom oddýchnem. Vírus na Zemi to prežila tá najväčšia banda tupcov, aká sa dala nájsť - ale pobaviť človeka naozaj vedia. :D ()

Evanlyn

Myslím, že ta myšlenka je fakt dobrá, ale na na seriál toho je málo a téma se vyčerpá. Film by naprosto stačil. Jinak že začátku celkem fajn, humor dobrej ()

lumir40

No, nápad dobrej, část dílů k pobavení, část k zamyšlení, bohužel to Will utopil paradoxně sám na sobě. Kreténismus do určitý míry je vtipný, někdy i poučný, ale kreténismus na druhou už prostě nefunguje. ()

BlackBarron

Prvních pár epizod bylo excelentních, pak se to celý podělalo a kvůli trapnosti se to nedá ani sledovat. Skvělý potenciál zabitý debilitou mezilidských vztahů. 40% ()

Sekon

Tenhle seriál dělal génius. Je to legrace hrající na trapnou strunu, ale je to vítečně provedené a promyšlené. S dobrým námětem a dobrými herci. Hodnotím hlavně míru zábavy, když to někdo dokáže vsřebat. :) I když chápu že takovýto humor není pro každého. Nicméně. Za 5 hvězd pro lidi co mají rozmanitý smysl pro humor. ()

cyndaquil

Dokonalý príklad toho ako pokaziť niečo naozaj výborne a vtipné. Väčšinou to trvá série, v horších prípadoch sériu ale tomuto seriálu sa to podarilo ešte pred záverom prvej série. Prvé časti ma bavili, boli vtipné ale nejak to stratilo svoj šarm a hlavne... Pointu. Na druhú stranu, svoj humor si to zachovalo ale pointu pokrčili a zahodili do koša. ()

TaToten

Seriál o poslednom mužovi na zemi, ktorý vôbec nie je posledný. Prvý diel je výborný, potom je to však už niečo úplne iné ako na začiatku a treba povedať, že nie v dobrom. ()

hafak

Začátek docela ušel, ale dál to šlo každým dílem dolů, navíc jsem si asi 13 dílů první řady zvykal na šílený dabovaný hlas Carol! Vůbec nevím zda se mám pouštět do druhé řady, mám strach, že to bude jen horší! Je to skoro jako vždy, dobrý námět, utopený během pokračování v lejnu a mění se jen kulisy a je z toho zase ukecaná telenovela o lidech co chtějí jen š... teda souložit. Hodnocení za 1 řadu. ()

Brooklyn 99 se nakonec neruší

Brooklyn 99 se nakonec neruší