Poslední chlap na Zemi

• USA The Last Man on Earth
USA, (2015–2018), 24 h 34 min (Minutáž: 22 min)

Tvůrci:

Will Forte

Série(4) / Epizody(67)

Bývalý bankovní úředník Phil se po ničivé katastrofě stává posledním chlapem na planetě. Zcela opuštěn bloudí po Americe a užívá si života v luxusních domech. Jen kdyby ještě narazil na nějakou ženu... (TV Prima)

yazik odpad!

Pilot vypadal zajímavě, ale to je asi tak vše. Pak už následují jen debilní a trapné rozhovory. Nestává se často, že něčemu dám razítko ODPAD, ale tohle si jí fakt zaslouží a bohužel ani zajímavý nápad to nezachrání. ()

jasme

Plnovous je Jeremy Clarkson tohohle seriálu. Jak zmizel plnovous, odešli i humor a nápady a zůstala jenom neuvěřitelná trapnost a bazén sraček. 4* za první 3 díly, ostatní skrz díru v prkně. ()

Saiffer

Tento seriál ma prekvapil a neprestal prekvapovať celých 13 častí. Bol milý, zaujímavý, otravný, nenávidel som ho, potom opäť mal rád, čmachtal sa v emóciach nie zrovna priamočiarych a humore trápno-smutno-ľudskom a zvláštnom (podobne ako The Office alebo Louie). Jednoducho - oplatí sa pozrieť. ()

sydney

Po pilotu zatím nedokážu posoudit - nevypadá to ale zle. Jestli to bude v tomhle duchu pokračovat, zařadím seriál na svůj watchlist. Ale nevím, nevím. Po první sérii už vím. Zařadím. ()

Luciasek.

1. + 2. epizoda. Nápad originální, ale už ve druhém díle mě začínal nudit. Neumím si moc představit, že utáhne celou sérii a ani nemám chuť to zjišťovat. ()

Sharlis

Prvé dva diely veľmi dobré, ale potom .... hmmm nuda! //tak malý update... od kedy sa Phil oholí, tak je to šialená nuda. Škoda, že to neostalo na tématike z prvých 2 časti. ()

AnysekMel

"the most original comedy in years" - originální možná, ale vtipná už zdaleka ne. Ano, vtipné chvilky tam jsou, ale humor vyprchá po prvních dvou epizodách, neb se místo hutného filmu přesycenýho rozkošnými momenty se rozhodli zpatlat rozplizlej a vláčnej seriál, v němž se ten jedinej vtip za dvacet minut utopí. ()

987Castiel

Po 8. epizóde: Seriál splnil moje predstavy. Logiku ani nič podobné nehľadajte... Humor je veľmi vtipný najmä vďaka hlavnej postave. Trochu trápnosti sa občas vyskytne, ale všetko je to úmyselné a dotvára to atmosféru. K deju.. postavy začali pribúdať dosť skoro... čakal som viac epizód s Philom samotným a taktiež vplývajúc z názvu som myslel, že bude ozaj jediný muž a pribúdať budú len ženy, ale nevadí. Pokiaľ však seriál zmení podobu z post-apokalypsy na telenovelu o vzťahoch tak hviezdy pôjdu výrazne nadol. Friggin Todd! Nová droga! ()

erianne

Po epizodu E03 včetně absolutní nadšení. Potom kvalita upadla a už se nezvedla. Telenovel na trhu dosti. Doporučuji první tři díly jako celovečerák s otevřeným koncem a pak zapomenout, že existují další díly. ()

JackieBliz

Po prvním a druhém dílu 4*, teď už jen 3*, což je stále dobré. Skvělý nápad, skvělý herci..ale na seriál..je to poněkud..málo. ()

whale

Ve srovnání se seriálem The Walking Dead, kde je všude plno mrtvých a nakažených, tady není nikdo...vůbec. Ani zvířata, lidi..mrtvoly..prostě nic. Je to trochu bizarní představa, být úplně sám na celém světě. Ale díky tvůrcům tohoto seriálu mám celkem zdařilou představu o tom, jak by to mohlo vypadat....děkuju. Ps: a navíc je to vtipný ()

mikimiki09

Já prostě nevím. Není to úplně špatný seriál. Občas jsem se i zasmál. Ale jediné emoce, kterou jsem na konci seriálu k hrdinovi cítil, byly spíše záporné. Co taky jiného cítit k patologickému sebelítostivému lháři? Možná si mohli autoři trochu víc pohrát se skoro prázdnou planetou a ne vytvořit jen občas úsměvnou kecací vztahovku, bez špetky jakéhokoliv překvapení, nebo aspoň pokusu o něco jiného, nového.... Na ukrácení nudy to stačí, ale nějaký zažitek tu rozhodně nehledejte. ()

brodži

Ten poslední chlap na zemi není poslední moc dlouho. Chvíli dobrý, pak dlouho nuda. Posera, co tentuje do bazenu. Opakování neskutečných kravin, který člověka po shlédnutí pár dílů začínají nudit. Očekával jsem víc. 3* jsou akorát. Víc nelze dát ()

Ondrew

Vskutku fajn serial... Humorny a zaroven post-apoc??? Co viac si moze exot ako ja zelat? Faktom je, ze z povodne POSLEDNEJ zeny (rozhodne brilantne zahranej, ALE... ?! OMFG!!! ;)) na Maticke Zemi by ma v reali bud do cca 5 minut komplet porazilo, s masivnym krvacanim do mozgu i srdca... Alebo by som sa zastavil v najblizsom obchode so zbranami (tych maju paranoidni obyvatelia krajiny U, S a A prakticky na kazdom kroku viac, nez by bolo zdrave, takze v danom pripade pohodka), schmatol prvu brokovnicu, ktora by mi padla do oka a BOOOOOM!!! Ako sa v ENG hovoriacich krajinach hovori, potom by uz stacilo situaciu okmentovat iba dvomi slovami: PROBLEM SOLVED! Hohoho ;) ()

zissou

Začátek každé série vždy nabušený (projížďka vylidněným městem v bombardéru B-2 rulez:), ale pak se to vždy sveze do takové klasické americké vztahové soap opery ..jen občas proložené nějakým originálním vtípkem založeným na premise celého serálu (nečekané využití dnešních běžných výrobků ze supermarketu ap.) Oddechovka dobrá, ale do dějin seriálové tvorby se to asi nezapíše.. ()

Brooklyn 99 se nakonec neruší

Brooklyn 99 se nakonec neruší