poster

Jak básníci čekají na zázrak

 • Slovensko

  Ako básnici čakajú na zázrak

Komedie

Česko, 2016, 111 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kosmik
  *

  Kdybych neznal tvorbu Dušana Kleina a Ladislava Pecháčka, myslel bych si, že jde o nějaký velmi nevydařený debut začínajícího tvůrce. Scény občas postrádají logiku a působí jako kdyby na sebe občas ani nenavazovaly. V příběhu nedojde k žádnému zásadnímu zvratu, když nepočítáme úvodní scénu na hřbitově a jednu svatbu na závěr. Mezi dvěma reklamními bloky sponzora filmu, jednoho velkého lékárenského řetězce, kdy se dialogy herců změní na reklamní slogany, které zní i v televizních reklamách tohoto řetězce, se cosi odehrává, co nemá hlavu ani patu, a podezřele se úrovní blíží Decibelům lásky. Naštěstí této úrovně nedosáhnou, ale nakročeno mají už opravdu hodně.(25.11.2016)

 • DuanBerry
  ****

  Možná za to může třetí řada v kině, kdy jsme byli nalepeni ksichtama na plátno, až jsme z toho nabyli pocitu, že jsme tam... spíš ale příjemná přátelská atmosféra filmu s kupou hlášek, které se sice sotva stanou kultem, určitě vás však mnoho z nich pobaví... ať tak či tak noví Básníci mě mile překvapili a s klidným svědomím je doporučuji všem, co si chtějí užít nenáročný rodinný film.(24.4.2016)

 • bari68
  ***

  Básnici majú stále svoje čaro, jednu novú, peknú dámu, ktorá zamotá hlavu nášmu hrdinovi a.i. Štěpán už ale toľko neveršuje, humor je nedostatkovou záležitosťou a celá séria (už asi) dáva definitívne vale.... Ako hovorím , je to milé, zapadajúc do celého konceptu série, avšak scenáristicky už pár krát ,, známa rozvarená kaša,, .(1.12.2016)

 • NinonL
  ***

  Dobře zvládnuté dětské role a trochu "unavení" hlavní hrdinové. Ale dívat se na to dalo, i když některé scény byly dost nepřirozené (opilá Eva Holubová, Vendulka utěšitelka všeobecně ap.). Celkově hodnotím jako průměr.(23.4.2016)

 • Vitex
  ***

  Má to svoje kouzlo :-)(14.4.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace