Policisté Hank Rafferty a jeho parťák Charlie Reed se při akci dostanou do přestřelky, během níž je Charlie zabit. Vyšetřováním je pověřen detektiv McDuff. Zanedlouho se Hank dostane do sporu s užvaněným černochem Earlem Montgomerym, kterého právě vyhodili z policejní akademie. Když Earl propadne panice kvůli čmelákovi, pokusí se Hank hmyz odehnat obuškem. Náhodný svědek vše natočí na videokameru a nahrávku prodá televizi. Nešťastný Hank je vyhozen od policie a odsouzen za napadení na šest měsíců. Po propuštění nastoupí u bezpečnostní agentury a je odhodlán na vlastní pěst vypátrat vraha svého parťáka. V noci přistihne ve střeženém objektu zloděje a opět se dostane do přestřelky, do níž nečekaně zasáhne i Earl. Pracuje totiž jako strážný u stejné agentury. Zatímco zlodějům se podaří uniknout, Hank a Earl jsou zadrženi policií. Po propuštění pokračují v pátrání a dostanou se do kamionu zlodějů, směřujících do Mexika. Uvnitř najdou prázdné sudy. Když zjistí, že jsou zhotoveny z neznámé slitiny a že s pašeráky musí spolupracovat někdo od policie, ukryjí náklad tajně v garáži Hankovy bývalé přítelkyně Denisy. Oba muži pak vyrazí do akce, aby konečně dopadli zločince i jejich policejního spolupracovníka. (TV Nova)

5150

Docela slušná akční komedie, kterou rovným dílem táhne Martin Lawrence a Steve Zahn. Prostě za tohle se borci vůbec nemusí stydět.. ()

bouncer

Myslím si, že námět černý policajt + bílý policajt (popř. bezpečnostní agentura) = hahaha, je už maximálně vyčerpaný a dnes je to přežitek, na který mě odpuzuje se koukat. Nabízí se srovnání s názvově podobnou komedií Policajti ze Švédska, která je minimlně o tři kategorie lepší. Nabízí se už jen otázka: Proč Policajti na baterky vznikli? Proč? ()

Dale

Po Bad Boys asi druhý najlepší film s Lawrenceom, ktorý som videl. Celkom sa mu tu darilo vyhýbať sa trápnym a nechutným scénam a ja som sa miestami celkom bavil. Takže po dlhšom rozhodovaní je to za ***. ()

Terva

CITÁT - Pomoc! Koupil jsem to! Umírám! Vidím bílý světlo! I to světlo je bílý!..................... Chápete, jak to převážně dopadne, když se před kamerou sejde černoch a běloch? ()

corpsy

Snímok pôsobí tak trochu nevyrovnane. Ako keby sa nevedel rozhodnúť či bude sitcomom v celovečernom prevedení alebo vážnym akčným thrillerom. Ako celok - dá sa. ()

DDT

Kdyby se tam nechaly jenom ty akční scény, je to průměrná, neurážející kriminálka. Kdyby se akční scény vynechaly a odstavil se i Martin Lawrence, mohla to být průměrná, neurážející komedie. A kdybych byl černoch, dám tomu čtyři hvězdičky. ()

Kryton

Lawrence má u mě zatím rekord. Vždy jeho komedie (vyjma Bad Boys) vypnu po pár minutách, protože to se nedá dokoukat. ()

Turiec

Nie je vtipný, nevie hrať, volajme ho Martin Lawrence. Síce sa to nerýmuje, ale je to pravda. Čierny a biely "policajt", ktorí sa celý film hádajú a riešia spolu veľmi dôležitý prípad. Nepripomína vám to niečo? Videli sme to už mnohokrát a našťastie aj lepšie sfilmované. Okrem trápnych pokusov o vtip a množstva rasistických černošských kecov vo filme len ťažko niečo nájdete. Poďakovať za to môžeme okrem hercov hlavne samotnému prihlúplemu deravému nelogickému a nevtipnému scenáru. ()

mustafa

Největším problému Policajtů na baterky je jejich rozpolcenost. Autoři se měli rozhodnout, jestli chtějí točit komedii nebo nějaký béčkový akční film s Martinem Lawrencem. Největším kladem filmu je jeho délak, takže si můžete oddechnout, že Vás tvůrci netýrali ještě déle s nějakými malichernostmi. Martin Lawrence se sice snaží, ale stejně vypadá trapně. Steve Zahn je dobrý herec, bohužel občas zřejmě nerozpozná dobrý scénář, jako se tomu stalo u Policajtů na baterky. Z předchozích Lawrencových filmů jsem byl zvyklý na fekální humor, naštěstí v tomto filmu je tato zvláštní a trapná odrůda humoru vynechána. Zabavný je Eric Roberts, který je typickým příkladem toho, kam až může člověk klesnout (Roberts si dokonce nechal obarvit vlasy na blond)!!! ()

Bat55

Steve Zahn a večne ukecaný Martin Lawrence sú snáď jediné, čo mi vo filme sadlo a kvôli čomu som dal 3*. V ostatných zložkách ide o tuctovú komédiu, ktorá nič nové nepriniesla, ba naopak, kopíruje všetko, čo sa len dá. A tie rasistické vtípky neboli ani veľmi zábavné a akcia sa vychváliť taktiež nedá. No v určitých scénach som sa pobavil a rozhodne to nepovažujem za žiadnu katastrofu. /60%/ ()

MATADOR

Asi budu omezenej, když řeknu, že se mi tato bestarostná komedie líbila. Jediné co nechápu je, proč sakra jsou všude "bílej a černej", ale no nic. Martin Lawrence v roli věčně smolného adepta v policejní akademii se mi zalíbil, asi to bude tím, že je to můj oblíbenec. Za to jeho "parťák v podání Stevena Zahna byl to takový zarytý policajt, ale co také čekat od policisty, jemuž zabijí partnera při výkonu služby. Já se bavil, pěkná komedie na vypnutí a pouze sledovat. Tady je tolik bílejch, až mě to oslňuje!" ()

OG_Swifty

Nerozumím přehnané kritice, já jsem se u tohohle filmu skvěle bavil - výborná práce obou hlavních herců (trochu lepší mi přišel Steve Zahn při jeho záchvatech vzteku) překoná i jednoduchou zápletku. O hvězdu míň, protože to přece jenom není top - ale skvělá zábava to je! ()

MartinNDL

Překvapivě zábavná komedie. U filmů s Martinem Lawrencem mám vždy drobné předsudky, za které může jeho opakovaně špatný herecký výkon. I proto jsem rád, že jsem se tentokrát dobře bavil a některé scény jsem následující den dokonce probíral s přáteli a opět jsem se smál. Nevěřil bych, že je to možné. Na druhou stranu film ale spadává do klišé pasáží a místy je lehce trapný, což ve výsledku představuje průměrné hodnocení. ()

Maddlis

Dobrá, Lawrence byl s tim svym kňouránim otravnej po 10 minutách, ale Hank v podání Zahna byl prostě dobrej!!Nevim proč to všichni tak odsuzujou, když u toho vypnete, dá se i zasmát! ()

lekr

Neuvěřitelná trapárna. Špatné a ohrané vtipy, stupidní hlášky, ubohý rádoby komik Steve Zahn a taky příšerný Lawrence. Nechutný odvar z Mizerů ()

SallyZen

Mě tyto komedie s Lawrencem celkem baví. Samozřejmě po komediální stránce. Ty stálé narážky na černocha jsou už přehnané a ohrané, ale od Lawrence je to ještě ve snesitelné formě. Jistě to nic nemění na tom, že scénář a režie jsou otřesné. Asi takhle. Jako akční film - Odpad. Jako komedie - 3 hvězdy. 40% ()

Hennes

Není to nic zázračného. Na podobné téma jsme toho už viděli mnoho, ale občas jsem se zasmál. Steve Zahn mi moc neseděl, Martin Lawrence ve svém standardu. ()