Policisté Hank Rafferty a jeho parťák Charlie Reed se při akci dostanou do přestřelky, během níž je Charlie zabit. Vyšetřováním je pověřen detektiv McDuff. Zanedlouho se Hank dostane do sporu s užvaněným černochem Earlem Montgomerym, kterého právě vyhodili z policejní akademie. Když Earl propadne panice kvůli čmelákovi, pokusí se Hank hmyz odehnat obuškem. Náhodný svědek vše natočí na videokameru a nahrávku prodá televizi. Nešťastný Hank je vyhozen od policie a odsouzen za napadení na šest měsíců. Po propuštění nastoupí u bezpečnostní agentury a je odhodlán na vlastní pěst vypátrat vraha svého parťáka. V noci přistihne ve střeženém objektu zloděje a opět se dostane do přestřelky, do níž nečekaně zasáhne i Earl. Pracuje totiž jako strážný u stejné agentury. Zatímco zlodějům se podaří uniknout, Hank a Earl jsou zadrženi policií. Po propuštění pokračují v pátrání a dostanou se do kamionu zlodějů, směřujících do Mexika. Uvnitř najdou prázdné sudy. Když zjistí, že jsou zhotoveny z neznámé slitiny a že s pašeráky musí spolupracovat někdo od policie, ukryjí náklad tajně v garáži Hankovy bývalé přítelkyně Denisy. Oba muži pak vyrazí do akce, aby konečně dopadli zločince i jejich policejního spolupracovníka. (TV Nova)

Martin741

Dalsi krasny priklad toho, ze US styl humoru je tomu europskemu ponatiu vzdialeny na desiatky, v tomto pripade mozno aj na 100 -ky kilometrov. Samoucelny vyplach, Martin Lawrence /Agent v Sukni 1/ sa len trapi. 20 % ()

bukowski83

Jauvajs to to zase zabolelo, nechápu kdy kde a kdo přišel na to že Lawrence má komediální talent? To Zahn ho evidentně má, ale tady ho dost úspěšně skrýval. Myslím, že ty baterky v tom filmu zapomněly a oni po čase vytekly. ()

lakikaki

Miestami som sa aj celkom pobavil, ale o nič viac ako na iných (asi 5000) filmoch s veľmi (a myslím tým VEĽMI) podobným námetom a takmer identickou dvojicou hlavných hrdinov. Ten dokola sa opakujúci vtip o černochoch u mňa na moje vlastné počudovanie fungoval a Steve Zahn mi pripadal celkom sympaticky. Preto dávam tie 3 hviezdičky bez akýchkoľvek výčitiek svedomia. ()

Juto

Vtipná, drsná akčná komédia účinne spája Martina Lawrenca a Steva Zahna vo filme, vtipne aj prekvapivo jemne. 6/10 ()

c.tucker

Fakt celkem vopruz, sice jsem se ani jednou nezasmál, ale celkem mě pobavila stupidita tohoto snímku a i celkem nepovedená režie, hrající si se zpomalenými efekty a lítajícími auty. No, pravda je, že kombinace black and white tu "ještě nikdy, ale opravu nikdy, nebyla" ()

KajusaK

Průměrná americká komedie která nemá nic navrch a rychle na ni zapomenete. 3* a to především za Martina Lawrence. ()

otík

Tahle jednoduchá komedie opět spojuje černocha s bělochem a posílá je pátrat po ukradených sudech bez piva, které se jen zdají být bezcenné. Ve filmu kromě jednoduché, ale rychlé zápletky a slušného tempa potěší především představitelé vedlejších rolí – Bill Duke si stejně jako v seagalovce Exit Wounds zahrál policejního šéfa s patřičným nadhledem, zatímco odbarvený úlisák Eric Roberts si vydatně užil drsného záporáka. Klasická oddechovka s vtipnými místy i slušně natočenou akcí. ()

Scratt

Nepříliš zábavná akční komedie s až neskutečně nesympatickou postavou Martina Lawrence. Díky tomu, že jsem se alespoň dočkal momentu, kdy od Hanka dostal zaslouženou ránu do zubů zaokrouhluji hodnocení výše. 30% ()

StanislachKo

Lawrence spolu s Eddiem Murphym sú u mňa dva dôvody prečo byť rasista! Totiž nie že by ma ich humor apriory vždy vytáčal (niekedy je úplne ok), ale menovite títo dvaja fúzikatí šašci stavajú na tom, že sú čierni (a dosť ortodoxní rasisti) a majú tzv. "přeřízlou držku". Zahn patrí komicky pod zem, to sa nehádam, ale práve kvôli Martinovi sa musel celý ten filmový čas strápňovať ešte viac ako má vo zvyku... Tfuj! Samoúčelné a Lawrence si zjavne nie je vedomý svojho chatrného imidžu a ešte chatrnejších schopností. ()

URBAN

Blbost , ale já budu mít vždycky Martina Lawrence rád . Jeho filmy nemusí mít ani pořádný příběh a stéjně mě budou bavit a jeho parták mě taky bavil . Prostě jen oddychovka , ale každým coulem . ( 9.6.14/MAC ) ()

DJ Rocco iNc

Už viac trápnejšiu rasistickú komédiu nemohli natočiť. Martin Lawrence mi neskutočne liezol na nervy, silene sa hral na vtipného, chudáka, utláčaného belochmi, dookola tie rasistické kecy a úlety. Niekomu to príde vtipné, mňa to skôr vytáčalo. ()

lennyd

Hank Rafferty (Steve Zahn) je svědomitej a pečlivej polda. Sice po tragické smrti svého parťáka je kapku rozhozenej, ale i tak plní své úkoly s přehledem. Když jednou uvidí černocha, jak se snaží vykrást nějakej bourák, chce jej alespoň prověřit. Shodou okolnosti (a taky díky útoku proradného čmeláka a kameře jednoho vlezlého turisty) to vypadá, jako by Earla Montgomeryho (Martin Lawrence) napadl a zbil. Pro Hanka to znamená sešup z výsluní až do vězení - aby se po návratu z vězení živil jako sekuriťák. Zde se opět setkává s Earlem, a přes vzájemnou nevraživost se musí spojit, aby odhalili spiknutí, které sahá až k nejvyšším policejním místům ... Už dlouho jsem neviděl takovou nesourodou dvojici. Lawrence je zde jako ubrečený černoušek, který jen poskakuje (úplně jako opička, jak ho několikrát ve filmu také nazývají) - a Zahn je zde jako jeho pravý opak - trochu chladný a pečlivý polda. Zápletka je sice předvídatelná, ale nemůžu říct, že jsem se chvilkama nebavil (třeba Montgomeryho přijímací test k policii :) Ale celkově bohužel Lawrence z celého filmu udělal přihlouplou parodii ... ()

majxik

Divná negerská komedie... s prominutím, ale tenhle snímek je opravdu určen spíše pro USA kde je problém s rasismem mezi afroameričany a američany. ()

Brain-D

Ne příliš vtipná komedie o policajtech. Dvojce Běloh a černoch. Neustále se tu setkáváme s rasistickými dohady typu. "Já to můžu udělat, jen proto že jsem černej ?" Za ty hlášky a black vs. white to beru jako průměr. ()

Danny F.

Další bláznivá komedie s Martinem Lawrencem. Taky mě celkem dobře pobavila. Vážně jsou to policajti na baterky. 60% ()

VanTom

Jak mě sucharsky umanutý, jinak normální a schopný Steve Zahn bavil, tak samolibý, vztahovačný Martin Lawrence otravoval, když své nevtipné, ublíženecké (anti)rasistické výpady vrčel jako kolovrátek. Jejich skamarádění, tzn. otočce o 180 stupňů ze vzájemné nesnášenlivosti, se nedalo zrovna věřit a akce za moc nestála. Celkově ale žádná újma. ()