Z londýnského Toweru byly ukradeny korunovační klenoty a Anglie musí čelit vážné krizi. Všichni tajní agenti britské tajné služby byli zabiti. Zbyl pouze Johnny English, který vždy snil o práci agenta. Teď dostává svou šanci. Johnny se ujímá pátrání, která vede vskutku neotřelými a svéráznými způsoby. Podezřelým č. 1 se stává francouzský obchodní magnát Pascal Sauvage. Tento nejcennější symbol moci ostrovního království nemá ale obohatit jeho sbírku, ale přímo jeho hlavu. Pokud se Sauvage stane králem, chce zemi, které bude vládnout, změnit v největší vězení na světě. Podaří se Johnnymu Englishovi a záhadné agentce Lorně zabránit korunovaci? (TV Nova)

Cement73

Priznám sa že do tohto typu šibnutej komedie by som prijal ineho herca ako Atkinsona. Výsledok bol však celkom v pohode a dalo sa aj zasmiať. ()

kikka20

Skvělá komedie. I když jsem viděla lepší to musím uznat, ale kdo se chce zasmát, tak tady hned má prvotřídní britskou komedii. ()

H4ku11

Nebolo nepríjemné počuť Rowana Atkinsona rozprávať a aj som sa dokázal odbremeniť od jeho spätosti s Mr. Beanom, čo mi ale nešlo vôbec na chuť bol jeho nepriateľ v podaní Johna Malkovicha. Bonusom je krásna Natalie Imbruglia. ()

Strike

Velmi průměrná komedie. Jediná opravdu výtečná věc je Malkovich a jeho přízvuk. Toho se ale bohužel nedočkají ti co uvidí film s českým dabingem, který to úplně vymazal. Nechápu co to bylo za hovado, který tenhle dabing vyprodukovalo. Potěší taky Natalia Imbruglia, která sice neumí moc hrát, ale pěkně se na ni kouká. P.S. Potom co jsem to viděl podruhý přidám jednu * ()

starrrover

Jednoduchá, ale príjemná komédia. Scénar za 3 + Perfektný Rowan Atkinson, vynikajúci John Malkovich ( stojí za to vypočuť si ho i v originálnej anglickej verzii) a krásne oči Natalie Imbruglia. = 4 hviezdičky. ()

Phillo

Komédia, ktorá ťaží len zo zvráskaveného čela Rowana Atkinsona? Nebolo to tu už? Ďalší nudnejší odvar, ktorý neurazí, ale zabaví len málo a to len v scénach, kde Atkinson využíva svoju mimiku. Celková zápletka je nenormálne obohratá a Malkovich je dosť nudný. Ešteže sme sa na to nemuseli pozerať 2 hodiny, stopáž je v tomto prípade dobre zvolená. ()

Emzet

Tento snímek šel tak nějak mimo mě. Hrozně málo humoru a strašně moc blbostí, Atkinsonem počínaje. Kdybych první neviděl Beana, asi bych ho začal nemít rád. Těch pár gagů tuhle kravinu z podprůměru nevytáhne. ()

Pitrsss

Mě vždycky bavila ta scéná, jak Johnny lezl tím záchodovým potrubím a poté, když chtěl stisknout spoušť své zbraně, vylezl z hlavně pouze kousek hovínka... Ale jó, je to docela sranda. 65% ()

Mortemiss

Skvělá oddychovka! Mám ráda tento film, protože tam hrají tři oblíbení herci a taky proto, že je to parodie na bondovky. Rowan hraje blbce, který se mě neznámým způsobem dostal do tajné agentury a je docela úspěšným agentem. Být jeho partˇákem, tak mě asi za pár hodin odvezou do psychyatrické léčebny a nebo do vězení za zabití ;) . ()

JK-Stinger

Rádoby vtipná parodie na bondovky, která se pyšní opravdu suchým humorem. Jako kulisa koukatelné, ale jinak děsná bída. Přemýšlím, jestli jsem se vůbec alespoň jednou pořádně zasmál, i když sem tam se nějaký úsměvný momentík objevil. ()

andio

Rowan Atkinson je prostě skvělý a i navzdory tomu, že jsem tenhle film již párkrát viděl i tentokrát jsem si ho moc dobře užil, proto 7/10. ()

Lilloos

Svižná podívaná, která celkem pobaví (příště bych vynechala lezení záchodovou trubkou). Začátek je skvělý, Bean...vlastně Johnny (já v něm ale pořád vidím klasiku mého dětství) a jeho parťák "Bof" si vystačí sami, a tak když se objeví charakterově i herecky nezajímavá superagentka, humor začne vyprchávat. V závěru se naštěstí vrátí, ačkoliv finále zdaleka není tak zábavné, jak mohlo být (Proč Bof celou dobu jen čeká, aby mohl pustit dvd?). ()

Vesecký

Hypermaniakální schizofrenie... Takový cizinec zdáli spřízněný s naším královským rodem, se rozhodl donutit našeho panovníka k abdikaci a sám se nechat korunovat. Tedy - ne u nás, ale v Anglii... Zatím... Zatím to byla jen výtečná anglická komedie s osobitým komikem Rowanem Atkinsonem. A protože to bylo dílko s neotřelými vtípky, skvostná parodie Agenta 007, zaslouží si pět hvězdiček. John Malkovich se k rolím padouchů nádherně hodí. Navíc, k Mr Beanovi mám osobní vztah, prý se mu - alespoň svým chováním - dost podobám... Jinak - podobnost čistě náhodná. ()

kaze

Musím povedať, že tento druhý jeho celovečerák sa Atkinsonovi celkom podaril. Myšlienka za veľa nestála, ale človek sa na jeho trpasoch najlepšie zasmeje. Najlepšia scéna je bez pochyby ten zavesený Astin, v ktorom Johny sedí. Celkom dobrá sranda...:) Musím pochváliť aj Malkovicha za jeho nádhernú anglickú francúzštinu. ()

Lukoye

Od mistra Beana se dá čekat o několik tisíc procent víc. Nemyslím si, že je to přímo jeho chyba, spíše rešiséra. Polopatičtějš už ty fóry a skeče už vysvětlit ani není možné. Je to tak rozvleklé a odříkané, že se prostě vtip naprosto ztrácí. Zmizí v délce každé scény. Z filmu by se dal sestříhat dvaceminutový snímek a byla by to docela sranda. Malkovich se svým francouzským přízvukem je naprosto skvělej, předabováním by tento film ztratil největší devizu své zajímavosti. A takováto role Atkinsonovi také vůbec nesedí a nedokázal si jí prožít. Takže docela nuda. ()

Berry

Rowan Atkinson umí podzvednout jakýkoli film. Škoda jen, že má Johnny English pár hluchých míst a ne zas až tak propracovaný příběh. Ale ta scénka na hřbitově mě srazila na kolena.. Něco mezi třema a čtyřma *. ()

TaanStari

Průměrně nudná komedie, u které jsem se občas zasmál. Plus za Atkinsona. Doporučil bych spíš celkově vtipnější a ne tak děravý Get Smart. ()

Johnny English se znovu vrátí do akce

Johnny English se znovu vrátí do akce