Z londýnského Toweru byly ukradeny korunovační klenoty a Anglie musí čelit vážné krizi. Všichni tajní agenti britské tajné služby byli zabiti. Zbyl pouze Johnny English, který vždy snil o práci agenta. Teď dostává svou šanci. Johnny se ujímá pátrání, která vede vskutku neotřelými a svéráznými způsoby. Podezřelým č. 1 se stává francouzský obchodní magnát Pascal Sauvage. Tento nejcennější symbol moci ostrovního království nemá ale obohatit jeho sbírku, ale přímo jeho hlavu. Pokud se Sauvage stane králem, chce zemi, které bude vládnout, změnit v největší vězení na světě. Podaří se Johnnymu Englishovi a záhadné agentce Lorně zabránit korunovaci? (TV Nova)

Pořez

Mr. Bean je v krátkých skečích výborný. Jakmile se to natáhne do celovečerního filmu, tak pláču. Velmi brzo se přejím toho, když ze sebe někdo pořád dokola dělá idiota. A taky u většiny vtipů jsem hledal dvě stejné matrixovsky černé "dejavu"-kočky. V tomhle ohledu se mi dvě* zdají moc. ()

Cruchot

Rowan Atkinson je výborný a jako agentovi mu to sekne, Natalia Imbruglia je půvabná a vítaným zpestřením, John Malkovich hodně přehrává, ale jako zloduch typově sedne. Čekal jsem ovšem víc. Hlavně co se humoru týče. Některé scény jsou trochu nedotažené a většina vtipů neuvěřitelně předvídatelných, až leckdy vyznívají trapně. Moc jsem se nebavil a u obrazovky mě držely snad jen svižně natočené akční scény podpořené vynikající hudbou Edwarda Shearmura. Slabší ***. ()

Barak

Rowan Atkinson v hlavní roli, tak to musí být pořádná zábava.... kdepak - zábava to je, ale ne zase tak skvělá. John Malkovich v roli francouze byl hodně nedobrý, ta francouzština k němu vůbec nešla a a ve své roli.. nee, prostě se tam nehodil. Zato Rowan Atkinson se svým humorem, pohyby, obličeji.. ten byl výborný! Spousta vtipných situací (dialogy moc ne, ty situace značně převládali) no a všechno to vyvrcholí - jak taky jinak, že -, na konci, kde jsem se zasmál asi nejvíce z celého filmu.... ()

raelz

Tak já teda nevím, co tu všichni máte s zrovna tímhle snímkem za problém :-) Já jsem se u tohoto filmu náramně pobavil a pět hvězdiček si prostě zaslouží. Johnyho Englishe v budoucnosti uvidím jistě ještě mnohokrát a rád. ()

kamil0606

Toto že je komédia??! Za čo??! Za tie 2 slabo vtipné scény a zopár dalších v lepšom prípade nudných v horšom trápnych scén?? Alebo dokonca paródia??! No neviem ale ja som si tam nevšimol žiaden prvok paródie.. A akčný? tak to už vážne neviem za čo ... Rowan Atkinson si z Mr.Beana naneštastie vzal len smolu a humor nechal doma... Veľmi nudné, miestami až trápne, totálne nezmyselné ... Nečakal som veľa , dostal som kurva málo ... Ale zas i keď to bola nuda dalo sa to prežiť ... myslím že 2 hviezdy bohate stačia ()

Skleni

Jednoznačne najlepší celovečerný film od Rowana aký som doteraz videl. Humor perfektný, príbeh tuposť. Ale predsa to je celý Mr. Bean!!!!!! :-) 78% ()

cogi

Podle mě jedna z nejlepší parodií ... nádherně si utahuje z Jamese Bonda apod. ... lepší než parodie Scary movie apod. ... Matla, kterému nikdo nevěří, ale on se drží svého a jde za tím .. a jde správným směrem stůj co stůj ()

bif

Sračka. Mám Atkinsona rád, i Malkoviche. Imbruglia je přenádherná, ale za celý film si nevybavím jediný dobrý gag. ()

PEZ

James Bond mixnutý Mr. Beanom. Oddychovka, ktorá ku koncu stráca dych, no našťastie vtípkov bolo dostatok. A John Malkovich bol síce zaseknutý v jednej polohe, ale tá jeho francúzska angličtina stála za to. UPDATE 30.05.2021: Druhé pozretie bavilo azda ešte viacej. Počas celého filmu sa neustále vyskytujú väčšie, či menšie vtípky a Rowan Atkinson hrá "idiota" geniálne. Chvíľu som váhal aj nad štvrtou hviezdičkou, lebo som sa fakt slušne pobavil. 7/10 ()

kluzo

Pro mne geniální komedie, která sice neztrácí tempo, ale s proudem času začínají být fórky trošičku otřepané. "Johny English, agent, který neví co je strach, agent který neví co je únava, agent který neví vůbec nic." :-D. "Englishi, nemůžeme si dovolit žádný omyl. Pane, slovo omyl nemám vůbec ve svém slovníku." Tento dialog je myslím všeříkající :-D Geniální scéna na hřbitově :-D ()

Stíba

Mr. Beana miluju už od mala a ať je tohle o kus jiný způsob humoru, nebyla to jen nostalgie díky čemu jsem se slušně zasmál. Každopádně je fakt, že nebýt Atkinsona pravděpodobě bych hodnocení minimálně o jednu hvězdu snížil, film sám o sobě je totiž vcelku průměrný. ()

Harry_

Přechod Rowana Atkinsona od geniálních skečů Mr. Beana a televizních seriálů (Black Adder) do větších formátů se IMHO moc nepodařil (Prázdniny pana Beana). Johnny English je světlou, lehce nadprůměrnou výjimkou. Parodie na Bondovky docela funguje, i když větší ocenění si myslím zaslouží jeho nekonečně trpělivý parťák Ben Miller. ()

GlamourCat

Proč mají lidi s tímhle filmem problém, to nechápu. Většina "komedií" co se natáčí, nejsou ani z poloviny vtipné jako English. Zlato moje, no... ... úplný top to nebyl, ale líbilo se mi to. ()

Plechpetr

Úžasná komedie s komikem Atkinsonem v hlavní roli! Rowan se na tenhle ty hrdinů opravdu hodí a je opravdu vynikající :) Vřele doporučuji všem, kteří se chtějí pobavit vesměs dobrými žerty! 4* ()

Bollek

Rowana Atkinsona prostě miluju, takže ujíždím i na tomto kousku. Těch vtipů tam mohlo být sice víc, ale i takhle to bylo skvělé. Jak ho popsala "bondgirl" před vniknutím na hrad, tak přesně takový Johnny opravdu je, se všemi klady i zápory. A přesnně takového jsem si ho i já oblíbil. Ten konec s královnou mě moc potěšil. ()

Solly

Klasický sindrom RA. Celovečerní filmy ani zdaleka nedosahují vtipnosti a virtuozity jeho televizních seriálů jako Mr. Bean a Černá zmije :( Přesto je to místy (několika málo) celkem zábava. ()

Odpadlik

Kdy by čekal další taškařice Mr.Beana bude možná trochu zklamán. Neříkám že tu není pár typických "beanovských" scén, ale je to především něco mezi dobrodružnou komedií a parodií na bondovky. Pokud to budete brát takhle, je to efektní příjemná podívaná, u které se zasmějete, oceníte nevšední herecký part Johna Malkoviche a krásu zpěvačky Natalie Imbruglia. ()

Johnny English se znovu vrátí do akce

Johnny English se znovu vrátí do akce