Z londýnského Toweru byly ukradeny korunovační klenoty a Anglie musí čelit vážné krizi. Všichni tajní agenti britské tajné služby byli zabiti. Zbyl pouze Johnny English, který vždy snil o práci agenta. Teď dostává svou šanci. Johnny se ujímá pátrání, která vede vskutku neotřelými a svéráznými způsoby. Podezřelým č. 1 se stává francouzský obchodní magnát Pascal Sauvage. Tento nejcennější symbol moci ostrovního království nemá ale obohatit jeho sbírku, ale přímo jeho hlavu. Pokud se Sauvage stane králem, chce zemi, které bude vládnout, změnit v největší vězení na světě. Podaří se Johnnymu Englishovi a záhadné agentce Lorně zabránit korunovaci? (TV Nova)

Brano

Priemerná komédia s niekoľkými vydarenými scénami, ktoré pobavili. Pri tomto filme som sa nenudil, ale tiež ani veľmi nebavil. Možno som až príliš očakával od Atkinsona ten jeho typický Beanovský humor. ()

brzozin

Líbilo se mi to mnohem více, než největší filmová katastrofa. Možná proto, že Atkinson se tu nepokouší o Beana v tajných službách, ale pojal roli jako zcela novou postavu. Malinko mi to připomnělo starého dobrého Clouseaua, ale Adkinson je oproti Sellersovi vynikající mistr grimas, sarkasmu a parodie z něj doslova čiší. ()

Jehan

Zábavná ptákovina. Ideální pro jedince mentálně uvízlé kolem 13 let. Což rozhodně nemyslím jako špatné hodnocení ani pro film ani pro ně. ()

knihovna

Prostě paráda. Bavil jsem se od začátku do konce, tenhle film si pouštím vždycky, když mám špatnou náladu, dokonale mi ji zvedne. Rowan balancuje na pomezí superagenta a superšaška a ono to funguje. Natálie je nádherná ženská, i ta mi zvedá náladu. Napadlo mi, jak vypadal opravdový James Bond kdyby ho hrál Atkinson.... ()

JosefTomas

Rowan Atkinson byl vždycky skvělý, ať mi někdo netvrdí že ne, ale tento film díky němu stojí na pevných nohou. Bez něho by tento film stál bezesporu za nic. Akční scény mají šmrnc i vtip, hlášky jsou povedené a to bohatě stačí, ale nesmíte od tohoto filmu chtít moc, jinak budete zklamáni. 75% ()

mrclTV

Mr. Bean meets James Bond. Paródia na agenta 007 a ostatné špionážne filmy rovnakého pôvodu - made in Great Britain (dokonca scenáristi sú rovnaký ako v Jeden svet nestačí alebo Dnes neumieraj). Podarené dielko hlavne vďaka kráľovi nemej komédie Atkinsnovi, ktorému nevadí ani hovorené slovo. Pozerám sa na moje ohodnotenie - 4* a vlastne mu nerozumiem. Pravdepodobne som body dával ešte za časy, keď som film videl poprvýkrát - čiže veľmi dávno. Dnes mi už Johny English vôbec nepripadal tak vtipný a musim znížiť hodnotenie. Nájde sa zopár veľmi vtipných scén ale ostatné len vyšumia do prázdna. ()

PlayEasy

Konečně jde Mr. Bean do pořádné akce!!!!!! Rowan Atkinson je porstě genius a nás vždy spolehlivě rozesměje a tenhle film je dalším potvrzením. Samozřejmě takové scény jako vzhození kabátu z okna, přistání na jiném mrakodrapu nebo cesta záchodovou rourou místi žebříku nesmí chybět a Navíc Johnny má v kapse vždy překvapení jak na samém konci řekla Natalie a najednou byla sama dost překvapená!!!!! Skvělá akční komedie, která se nám zkrátka a dobře zamlouvala a naší žízeň po špionážních komedii suveréně zhasila. Ale pravda Johnu Malkovichovi patří jiný žánr (tedy hrál hrozně). Ale jinak další akční řežba!!!!!!! 75% ()

johnny01

Občas se zasmějete díky některým příhodám a grimasám Rowana Atkinsona, ale jinak je vidět, že mu tenhle styl filmu nesedí. Scénář je celkově slabý a místy až trapný. ()

Pitryx

Velmi dobrá parodie, ale chybí jí takový ten zadní plán, který býval použit například při Žhavých výstřelech. Také trocha slovního humoru zde chybí. Přesto jde o velmi dobrou zábavu. ()

Blazkowicz

Viděl jsem to tolikrát, že to už ani vtipné nebylo. Pár scén mě dokáže pořád rozesmát, ale většina už je trapných. Nejlepší je uvolňovač svalů. 3-* ()

ostravak30

Johnny English je tak trochu jiný agent, než jakého nám představili komedie typu Austin Powers či filmy s Lesliem Nielsenem. Přeci jen je vidět, že se na něm podíleli scénáristé bondovek. Zároveň to ale není typická komedie Rowana Atkinsona, který nedostal tolik šancí se projevit ať už svými grimasami nebo různými jinými improvizacemi. Přesto je znalým divákům a fanouškům tohoto herce jasné, kde dostal šanci se tzv. vyřádit a prostor. Poznat to určitě je. Tvůrci parodují jak vztah agenta 007 k ženám, tak i Anglii, královnu či klenoty obecně. K tomu všemu je nutné připočíst anglický humor a já jsem se osobně zasmál velmi. Mě ani R. A. ani film nezklamal, naopak bylo velmi osvěžující vidět herce i v jiné roli než té nejslavnější. ()

Marg

Spousta předvídatelných nebo trapných fórů. Místy hodně křečovité a za každou cenu se snažící být vtipné. ()

wopi

Čekal jsem vtipnější záležitost. Je poznat, že zatímco v Mr.Bean - The Movie byl Atkinson ještě spoluautorem scénáře, zde jen hraje. Některé vtipy jsou sice výborné, prolézání klozetovým odpadem mi však přijde vyloženě trapné. Průměrná komedie. ()

psohli

Kdo má rád klasické Beanovky, tak tímto dílkem nebude zrovna moc nadšen - jako já...na můj vkus film založený na mnoho dialozích a málo na "hře tělem" pro Rowana tak typickou...50%.. ()

ShotgunED odpad!

Tak tohle fakt ne. Tomuhle říkám doslova a do písmene promr.... čas. Od začátku do konce předvídatelné,což by zas tolik nevadilo,ale za celou dobu jsem se vůbec nebavil a ani jedinej "joke" mě nedonutil zvednout koutky k úsměvu. Jediné na co se tu dalo koukat byl Aston Martin a Natalie Imbruglia,ale to s herectvím nemá nic společného. A za to že se tu tak pěkně vystavuje hvězdy dávat nebudu. Dokonce i John Malkovich mi tu přišel jakoby nesvůj a i když to chvíli vypadalo,že by tu hrůzu mohl zachránit,tak se mu to nepodařilo.Nečekal jsem mnoho,ale nedostalo se mi ničeho. P.S.:Omluva. Teď jsem si vzpoměl kdy jsem se zasmál. "Angličané volejte nám do rádia,kterýh 10 věcí máte na Francii nejraději. Zatím nám nezavolal nikdo." Jeden celkem slušnej vtip na 85 minut,Taky vám to přijde jako málo??? ()

Adam's

Několik velmi dobrých vtipů a několik velmi trapných. Takže solidní průměr. byť od soupeření Atkonsona s Malkovichem bych čekal o hodně víc. ()

Johnny English se znovu vrátí do akce

Johnny English se znovu vrátí do akce