Z londýnského Toweru byly ukradeny korunovační klenoty a Anglie musí čelit vážné krizi. Všichni tajní agenti britské tajné služby byli zabiti. Zbyl pouze Johnny English, který vždy snil o práci agenta. Teď dostává svou šanci. Johnny se ujímá pátrání, která vede vskutku neotřelými a svéráznými způsoby. Podezřelým č. 1 se stává francouzský obchodní magnát Pascal Sauvage. Tento nejcennější symbol moci ostrovního království nemá ale obohatit jeho sbírku, ale přímo jeho hlavu. Pokud se Sauvage stane králem, chce zemi, které bude vládnout, změnit v největší vězení na světě. Podaří se Johnnymu Englishovi a záhadné agentce Lorně zabránit korunovaci? (TV Nova)

chlebos

tak asi takhle na nedelni odpoledne kdyz neni pekne a chcete brain off zabavu je to dobre. a hvezdicku navic za Natalku ()

Sosak

Něco mezi komedií s antiheroickým hrdinou a parodií na špionážní filmy. Rowan Atkinson je hlavní táhlo snímku, ale myslím, že sám má na lepší a vtipnější komedie. Tohle bylo takový moc průměrný, obyčejný, nemastný, neslaný, populární, jednoduchý, nezajímavý, neoriginální, bez švihu...snad víte, co chci říct :) ()

Tyna31

Ano, je to sice lehce předvídatelná a absurdní hovadinka, ale Rowan je komik každým coulem. Navíc miluji Londýn, což možná lehce zvedá zážitek z filmu. ()

waska

Abych se přiznal, čekal jsem to horší. English je sympatický idiot, některé jeho gagy mi připomněli Clouseaua. Ale je to příjemně natočeno, bez nějakých úplných šíleností a hodněkrát jsem se docela nasmál. Od takovéhle komedie nečekám nějaké převratné zápletky a vypilované dialogy, ale některé nelogičnosti mi opravdu hodně vadí. Že by bylo až tak snadné stát se anglickým králem? A myslíte, že by angličané až tak vehementně oslavovali francouze na anglickém trůnu?? To asi ne.... PS. Natalie Imbruglia je kost :-) ()

R4D0

Viac,krát som sa zasmial ale od Atkinson-a svetoznámeho komika,by som čakal o mnoho viac,film je o trošku vážnejší od klasických Mr.Beanoviek a možno práve to ma ovplivnilo dať také hodnotenie ()

Kvasekus

Mě Rowan baví a i když to neni jeho mistrovskej kus, tak je prostě sranda! Navíc filmu dodává šmrnc super herec Malkovitch a taky krásná Natalia. ()

Acrobat

Tak pomerne lepsie ako Get smart. Ci uz je to Atkinsonom (len ked ho vidim uz sa smejem - v dobrom samozrejme), ale je to mily film s iinac dobrym principom. Francuz che Britaniu. Oni su stale nevrazivy voci sebe. Fakt :). No a nesmieme zabudat na Imbrugliu. Ak by som bol reziser obsadim ju hned. Je taka mila, zranitelna :)) ()

Withree

Čím více Rowan Atkinson mluví, tím je to méně a méně vtipné. Tady je však jeho humoristická výkonnost na docela dobré úrovni, jako parodie na Jamese Bonda je snímek výborný. Ovšem ani Rowan, Natalie nebo záporák Johna Malkoviche film nezachrání kvůli slabšímu scénaří, který je hlavně zaměřen na osobu Johnyho a jeho eskapády. ()

sehe

Dobrá paródia na Jamesa Bonda.Pobavila som sa na zopár dobrých vtípkoch u TV,no do kina by som na Johnny Englishe nezašla. ()

Ficik

Bohužel jen průměr, chvílemi trapné a někdy zase brilantní. Vyzdvihl bych především všechny scény s pečetními prsteny a Natalii. A také velikánské plus za "teorii trilkujících šamanů Guatemalské delty". ()

Rudyamon

Myslím, že pro Rowana Atkinsona je obrovskou smůlou, že vytvořil geniální postavu Mr.Beana. Teď je každá jeho role ne rolí Rowana Atkinsona, ale rolí Mr.Beana a podle toho se od ní očekává jak bude vypadat a zároveň se každé hodnocení nese v duchu srovnávání. Koneckonců i to moje, i když já nesrovnávám, jen konstatuji jak na tom Rowan Atkinson je. Film Johnny English je plný skvělých a humorných scén i když děj jako celek je docela jednoduchý. Nese se hlavně v duchu bondovek, které, jak kdosi v komentářích uvedl, jsou už sami o sobě dost jednoduché. Je to skvělá parodie, film zcela vhodný na příjemný a pohodový oddech, při kterém nechcete moc přemýšlet a chcete se jenom bavit. Samozřejmě Rowan Atkinson je tady za hvězdu, z dalších rolí je zajímavý John Malkovich v roli padoucha a nesporně Natalie Imbruglia, ta je tou pověstnou třešničkou na dortu. Víc vám k tomuto filmu nemůžu říct, protože to bych vás pak musel zabít ... :-) ()

Realmond

Rowan Atkinson jako James Bond, tak tohle je něco, akce a hlavně dokolanej Atkinsonův humor, je fakt výborná kombinace. :-D ()

netWoor

Inspektror Clousseau a Mark Drebin získali pomocníka v podobě britského agenta. Je podobně praštěný a stejně úspěšný. Želbohu doba, kdy mě něco takového bavilo, je již víceméně minulostí a i když Mr. Bean je srdeční záležitost a i zde Rowan exceluje, už to prostě není co bývalo. K jeho komparzu (ostatní role tam vlastně na nic jinýho nejsou) nelze říct nic víc, než ke komparzu jakéhokoli jiného výše zmíněného vyšetřovatele, i když pomocník Englishe měl rovněž spoustu pěkných chvil ... ()

TomStrom

U tohoto filmu se zasmějete, jedině pokud vás u něj někdo bude lechtat. Nelechtiví jedinci mají pochopitelně smůlu. ()

Oonika

Přeceňovaná blbost, postrádající kapku inteligence. Ve filmu se střídá jedna pitomá scéna za druhou, herci jsou nudní až k zbláznění a konec fakt šílenost. Jediný opravdový výkon odvedl monsieur Sauvage alias John Malkovich. ()

josieaddms

Pro mě vtipnější, zábavnější, hodnotnější než dvojka. Sice to tam kazila Natalie Imbruglia, neumí ani hrát, a navíc je podle mě fakt ošklivá. Ale za to tu byl Malkovich, který si taky ze sebe dělal parádně srandu, a hlavně byl Englishovi celkem vyrovnaným protivníkem. O Atkinsonovi snad ani netřeba mluvit. Ten chlap je prostě génius! Jeho obličeje, gesta, pohyby, prostě ON je geniální. Stojí a padá to celé jen na něm. A podle mě odvedl opravdu slušnou práci, a já se dobře bavila. Příběhem to nijak nepokulhává, odsýpá to docela slušně - tak ano, jsou tam i méně vtipné fórky - ale celkově je to dost dobrá komedie. Navíc se pobaví menší i větší, a to je u komedií v dnešní době velké plus. Zasmála jsem se do syta. ()

Chip89

Já nechápu proč herec jako Rowan Atkinson, který nám dokázal,že hrát opravdu umí, se svolil k něčemu takovému. Myslela jsem si,že mě čeká bláznivá komedie, nestalo se tak. Snažil se být tak vtipní až jsem se u toho vůbec nenasmála. Zklamání... ()

Johnny English se znovu vrátí do akce

Johnny English se znovu vrátí do akce