Z londýnského Toweru byly ukradeny korunovační klenoty a Anglie musí čelit vážné krizi. Všichni tajní agenti britské tajné služby byli zabiti. Zbyl pouze Johnny English, který vždy snil o práci agenta. Teď dostává svou šanci. Johnny se ujímá pátrání, která vede vskutku neotřelými a svéráznými způsoby. Podezřelým č. 1 se stává francouzský obchodní magnát Pascal Sauvage. Tento nejcennější symbol moci ostrovního království nemá ale obohatit jeho sbírku, ale přímo jeho hlavu. Pokud se Sauvage stane králem, chce zemi, které bude vládnout, změnit v největší vězení na světě. Podaří se Johnnymu Englishovi a záhadné agentce Lorně zabránit korunovaci? (TV Nova)

sima275

U filmu jsem se řezal od začátku do konce,i když Johnny English by byl dobrej agent i kdyby to nebyla parodie. 100% excellent ()

ClapTrap

Jsem velkým příznivcem Rowana Atkinsona. Jakmile vidím jeho obličej a různé ksichty, teré předvádí, ať už jako Mr. Bean nebo v jiných filmech, tak mě dokáže dokonale rozesmát. K tomu všemu je to pěkný akční film, no a prostě je tam Atkinson. Nevim zda má smysl psát něco dalšího. U mě to jsou 4* 720p ()

filip289

Skvelá paródia na Jamesa Bonda s kopou pamätných scén, hlášok a tradične veľmi dobrým Rowanom "Mr. Bean Forever" Atkinsonom. Krásna Natalie Imbruglia je taktiež plus, taktiež Malkovich. Film som videl už mnohokrát, vždy si ho rád na lacnom DVD pustím. ()

Stanix

Tak nějak nevím co si o Johnnym mám myslet. Musím říct, že Rowena mám rád jako Beana, Zmiji a stand up komika, ale tohle....? Já jsem se teda moc nepobavil. ()

Arsene

Agent nad agenty, všechno zpacká a vše se pro něj v dobré obrátí. Parodie na špionské agentské filmy a možná i na jejich parodie, která se ale tváří vážně nevážně a já se smál od začátku do konce. I to rozpitvávání fórků až do jejich absurdního vyznění, kdy divák ví pointu už půl minuty předem, stojí za to. Rowan Atkinson je prostě komik par excellence a jen více mimobeanovských rolí pro něj. Pro někoho blbost, pro mně prča všech prč. A to jako fakt. ()

kyLuke

Johny English mě naprosto dostal . Jelikož jsem fanda Mr.Beana a samotného Rowana Atkinsona , hodně jsem čekal , ale že budu ještě překvapen , to jsem předvídat nemohl . Výborný scénář , skvělá hudba , výborní herci a některé gagy jsou pro mě dnes už skoro kultovní ! A pokud mám doporučit , tak pokud film shlédnete v anglickém znění s titulky ( tak , jak jsem to udělal teď - asi na šesté shlédnutí já ) , budete hodnotit ještě výše a to zvláště díky v originále skvělému francouzskému přízvuku Johna Malkoviche , kterému v českém dabingu Zdeněk Mahdal nesahá ani po kotníky . Takže já měním tento film ze 70% na 90% a to už je co říct . Takže Johny English je naprosto globálně fantastickou parodií .... U druhého dílu bohužel totéž tvrdit nemohu . ()

katu147

Vtipné podání role agenta, kterou dokáže nejlépe zahrát právě Rowan Atkinson, avšak známe jistě ještě další herce, kteří dostali tu možnost si zahrát taktéž roli ,, hloupého agenta" např. ve filmu Růžový panter - Steve Martin a nebo ve filmu Dostaňte agenta Smarta - Steve Carell, přičemž vždy vyřeší případ a stanou se něco jako hrdiny. ()

TaNya_

Mr. Bean jako tajný agent, asi takto by se to dalo charakterizovat. Malkovich jako zloduch byl perfektním výběrem. Sice film nebyl moc dlouhej, ale i tak tam byly části kdy sem se nudila a pak typický Atkinsonovy scénky, u kterých se směje snad každej. Jo a super song na začátku :D!! ()

Knor

Málo akce, málo vtipů. Na Atkinsona se dobře kouká, je to sympaťák, ale když je nudnej scénář, nezachrání to ani on. ()

Scraffy

Celkom dobrá komédia s vtipným Rowanom Atkinsonom v hlavnej úlohe. Pár krát som sa zasmial a to bolo aj účelom. ()

hekla

Neví, co je strach. Neví, co je nebezpečí. Neví totiž vůbec nic. Aneb Rowan Atkinson alias Mr. Bond ve velmi vtipné, ztřeštěné, beanovské a oddechové (ne však nudné) verzi. ()

Meev

Nejprve jsem Johnnymu hodně křivdil a až včera jsem se odhodlal film dokoukat. Do teď myslím, že to bylo dobré rozhodnutí. Poprvé za delší dobu jsem se u filmu ze srdce nasmál. Atkinsonova mimika je legendární a bez něj by to nebylo ono. Děj je plný vtipných omylů a já se jen a jen bavil. Pokud máte špatnou náladu, pusťte si to, pukud máte dobrou náladu, pusťte si to také, pokud máte jakoukoliv náladu, tak si to pusťte a slibuju, že pokud máte v srdci alespoň trochu humoru, tak nebudete litovat. ()

Shitonit

Mr. Bean je Bean a jak víme je nenahraditelnej, takže kde se šustne, tak i kdyby to byla sebevětší sračka, a tak ho vosolím pětihvězdou, (většinou) páč je to takovej pičus, že mi natrh v bríšku bránici, a někdy mám natrhlej i zadek. Smíchy.. English je týpek, co chce bejt jako Bond, a často..ho snadno překonává :-) ()

SONY_

„Možná, že je vůl, ale je to vůl, který umí překvapit.“ Johnny English skutečně umí překvapit v každé chvíli, kam se na něj hrabe James Bond. Johnny totiž neví, co je to strach a ani neví, co je to nebezpečí, možná proto je tak skvělý a já se u něj vždy královsky bavím. /80%/ ()

Arccos

Musím konstatovat, že jsem se občas trochu nudil, Malkovich hrál chabě, zasmál jsem se jenom párkrát a zápletka nedává smysl (opravdu ne!). Ale není to žádný propadák a Atkinson válí. ()

MarkHoppus

Není to žádný trhák, ale Rowan Atkinson předvádí své typické srandovní kousky. Jestli se chcete odreagovat a zasmát je toto ideální možnost. ()

Mire

Nuda!!! Keď som to kedysi pozeral, tak len kvôli tomu že tam hraje Rowan Atkinson, teda sláávny pán Fazuľka a tešil som sa na riadny nárez, ale dočkal som sa podpriemernej akčnej komédie ktorá ma vôbec nebavila a ešte som ju aj musel dopozerať celú (premietal bratranec u neho doma :)) Slabota! ()

Johnny English se znovu vrátí do akce

Johnny English se znovu vrátí do akce