Predátor

• USA Predator (více)

Arnold Schwarzenegger má jako major Dutch v Predátorovi vcelku rutinní úkol, vysvobodit několik amerických vojáků ze zajetí partyzánů uprostřed džungle. Nakonec se ale musí utkat s daleko tajemnějším a nebezpečnějším nepřítelem. On i jeho muži čelí děsivému mimozemšťanovi, který postaví americké hrdiny poprvé v životě před opravdový strach. (Pannonia Ent.)

Mocoft

Výborný akční film, kde by se napětí dalo krájet.Ještě tam mohl být nějaký herec a ne Schwarzeneger :) a měl by za 5* ()

vince

Po terminátorovi 2 najlepší Arnoldov film. Perfektný Sci-fi, dobrá atmosféra džungle a predátor už ani nemohol byť lepšie stvárnený(zbrane, maska). Jednoznačne jeden z najlepších filmov osemdesiatych rokov. ()

john.h

Tak na tento film me vzala moje mama, kdyz jsem byl opravdu maly, tak pet roku mi bylo, do kina. Vzpominam jak mi zakryvala oci ve scene, kde byly povesene mrtvoly stahnute z kuze. Kazdopadne jsem to po letech videl, ted nevim jestli az v televizi, nebo uz na videokazete a atmosfera me absolutne pohltila a na druhe zkouknuti tomu bylo nejinak. Dodnes jsem uz snimek videl radove v desitkach. Naprosto paradni vec s akcnim hrdinou cislo jedna meho detstvi Arnoldem, skvele natocena, kultovni a stylova. Proste nemuzu hodnotit jinak nez peti hvezdickama. Skvele jsou take nezapomenutelne hlasky v temer kazde scene. A spickova je rovnez pralesni hudba Alana Silvestriho, ktera do prostredi dzungle a lovu zoldaku presne zapada. ()

astraal

Akční film s velkým A. Pokaždé když ho dávají tak se stejně nejvíc těším na Arnieho: "Ty máš ale pěknou držku!" ()

LukH

Jedna z největších klasik mého mládí! Arnie v nejlepší formě proti jedinému protivníkovi, který však stojí za to! Mnohé filmy, které jsem v dětství/mládí opěvoval, mne později "přešly". Ne tak tato akční sci-fi, která je jednoduše jiná. McTiernanovi se perfektně povedlo přenést na plátno dusno pralesa, a rostoucí napětí a strach z jeho neznámého obyvatele. Jako fanda filmové hudby musím vyzdvihnout muziku Alana Silvestriho, která posunuje napínavé atributy filmu ještě o level výše...a mé hodnocení o jednu hvězdičku nahoru ()

Dantte..

Jeden z vrcholů sci - fi trilleru. Naprostá klasika, která ani po 20 letech nestárne. Atmosféra je naprosto bechberoucí, Arnold v nejlepšich letech ...co víc si přát.....Nadčasový film. 95 % ()

zaso162

Jednotvarne, predvidatelne. Na druhu stranu sa konecne ,,Arny,, tvari ako pan herec a proste svoju rolu hra a nepozuje pred kamerou (Barbar Conan). Ocenil som predatora, ktory bol premysleny do detailu a ponadaval si pri par dialogoch a nesmrtelnosti vojakov (ked ich to konecne postihlo, zatlieskal som). Priemerny dej a vyborne efekty to je znamka 3* ()

IronRocky

Predátor je skvělej film, kterej je hodně dobře udělanej. Na filmu se mi hodně líbili vizuální triky, kamera a taky hudba, která byla docela strašidelná. Film má suprovou atmosféru. Hodně se mi líbil predátor, jak je skvěle udělanej a jde zněj fakt hrůza. Dneska zaslouženě kultovní sci-fi horor. ()

Tiiso

Povinnost každého filmového fanouška je znát aspoň základ tohoto snímku. Predator je filmem, který mě tehdy opravdu dokázal připoutat z videa předkládané projekce. Smysluplný děj a vysoká úroveň atmosféry. Kvalitní hudba a nekonečná akce. Atributy, které mě v té době a i dnes dokáží plně zabavit. To vše řečeno bez nadsázek a lží. ()

RajCZitko

typický sólo Arnold Schwarzenegger film v noblesním snímku. Poprvé jsem ho viděl jako malý klouček a taky jsem se u toho dost bál. Nyní ale jen mrkám, co v té době dokázali udělat. Výborný příběh navinutý do kabátku nevědomí, překvapivých situací atd. ()

Euchrid

Nejlepší akčnák 90.tých let a dokonce i s Arnoldem. Stylový masakr mariňáků, společně s vetřelcem (jenom ne v jednom filmu, díky!!) nejlepší filmové monstrum, dokonalá hudba a dohromady prostě famózně zábavný film, kterému ten punc stylovosti prostě sedí jak ulitý a ostatní jenom závistivě koukají.. ()

Rodin

Nejsem absolutním příznivcem Švarcepérovek, ovšem zde nemohu jinak, než dát 5*. Ten film prakticky neměl chybu a Arnošt se v hlavní roli dopustil pouze minima svých tupých pohledů jalového telete. Akce byly vynikající, myšlenkově ten film byl opravdu výborný a pro nás, fandy sci-fi, se stal téměř kultovním. Výborně natočené skvosté béčko atakující úspěšně áčkovou kategorii. McTiernan se fakt vycajchnoval. ()

Nový Predátor našel staronového režiséra

Nový Predátor našel staronového režiséra