Šílený Max a Dóm hromu

Scénografie:

Graham 'Grace' Walker

Kostýmy:

Norma Moriceau

Pribehove je tenhle dil nejzajimavejsi, i kdyz misty uz to je zbytecne prekombinovany a uchylny, taky je tu asi nejlepsi hudba ze vsech dilu a nejzajimavejsi kulisy. Problem je, ze tu neni skoro zadna honicka a Max ani nejezdi ve svym autaku. Co se tyce Tiny, ta mi nijak zvlast nevadila. Porad docela slusna zabava, ale slabsi nez druhej dil.(26.7.2008)

• RHK

Jeden ze 200 nejlepších sci-fi filmů - 200 Greatest Sci-Fi Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/.(15.9.2012)

• paascha

Asi tady někde mě mel opravdu přestal bavit(9.6.2008)

Filmařsky suverénně nejlepší, o tom se snad ani nebudeme bavit. Třetí Max už není béčkové carsploitation, ale áčkové mainstreamové postapo (výrazně lepší, než třeba Vodní svět a technicky v podstatě nadčasové), které jen v poslední třetině posílá do horoucích pekel scénář (baví ovšem humor). Gibson je skvělý, Tina Turner jakbysmet...(19.6.2013)

Určitě jde o asi nejslabší díl ze série o Maxovi Rockatanském. Chybí mu výborné automobilové honičky a příběh je hodně roztříštěný. Nicméně začátek, kdy Max přichází do Bartertownu je celkem povedený a konečná akce s vlakem je taky dost slušná. Navíc se nakonci podíváme i do Sydney. Lepší průměr.(3.7.2006)

• - Narozdíl od prvních dvou dílů série zde má Max (Mel Gibson) upilovanou brokovnici s vnějšími kohouty model Rossi Overland 12-Gauge. (HectorHagman)

• - Nejen, že Tina Turner hraje ve filmu postavu tetičky Entity, ale zpívá na soundtracku píseň We Don´t Need Another Hero. (blackrain)

• - Tina Turner měla podle scénáře řídit auto. Na natáčení měla ale všechna auta řadící páky. Tyhle auta Tina řítit neuměla, takže pro ni muselo být sestrojeno speciální auto, které vypadalo jako řadící, ale byl to automat. (Zdroj: ČSFD.cz)