poster

Šílený Max a Dóm hromu

 • Česko

  Šílený Max pod Kopulí hromu

 • Austrálie

  Mad Max Beyond Thunderdome

 • Slovensko

  Šialený Max a Dóm hromu

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný / Thriller

Austrálie, 1985, 107 min

Kamera:

Dean Semler

Hudba:

Maurice Jarre

Producenti:

George Miller

Scénografie:

Graham 'Grace' Walker

Kostýmy:

Norma Moriceau
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shit
  ****

  Trošku horší než druhý díl, hlavně kvůli tomu, že už to neni tolik akční a Mel Gibson už tady neni ten správnej bojovník silnic, ale jinak to je skvělej film a Master a Blaster jsou prostě boží.(15.12.2003)

 • kinej
  odpad!

  Nechápu, jak režisér Miller, který natočil i oba vynikající předchozí díly, přistoupil na takové zprznění své ságy. To, co je na předchozích Maxech dobré, tedy napětí a atmosféra beznadějně, se zde překotilo v jakýsi hybrid filmu pro děti a sci-fi béčka. Film je totální zklamání a je také důkazem, že peníze prostě nejsou všechno.(16.1.2005)

 • petero
  ***

  Bohužiaľ. Tretiu časť Šialeného Maxa postihla pre mňa nepochopiteľná zaujatosť Hollywoodu konca 80-tych rokov obsadzovať do filmov detských hrdinov. No sem natrepali rovno celí kmeň detí a samozrejme snímok už tým pádom nie je temným apokalyptickým pokračovaním ako bola dvojka, ale priam jej humornou variáciou – myslím záverečnú scénku, kde Max namiesto cisterny, riadi vlak a naviac keď preskakuje cez vozne až príliš pripomína Indiana Jonesa. Škoda. Temná a drsnejšia stránka mu predsa len viac pristane.(20.5.2006)

 • gouryella
  **

  Bohužel třetí díl již nedokázal navázat na zdařilý první a druhý díl a kultovní akční film se tak přeměnil v podprůměrnou slátaninu o ničem.(17.9.2002)

 • WANDRWALL
  *

  Když jsem chodil ještě do kina, a nebylo moc možností, jak se k filmu dostat, tak jsem byl nucený sedět vedle diváků, kteří rušili film, a komentovali ho, bez ohledu na to, že to druhé může otravovat. Tu a tam se našel ale někdo, kdo špatný film vylepšil, což ale bylo dáno jenom jeho schopností vypravovat, přehánět, glosovat. A právě tenhle film mi připomenul jednoho vypravěče v kinosálu, kdo film vylepšil. Mel Gibson mi jako herec nesedí. V ničem. Přehrává. A to miu herců překáží.(12.7.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace