poster

Šílený Max a Dóm hromu

 • český

  Šílený Max pod Kopulí hromu

 • Austrálie

  Mad Max Beyond Thunderdome

 • slovenský

  Šialený Max a Dóm hromu

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný / Thriller

Austrálie, 1985, 107 min

Kamera:

Dean Semler

Hudba:

Maurice Jarre

Producenti:

George Miller

Kostýmy:

Norma Moriceau
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • B!shop
  ****

  Pribehove je tenhle dil nejzajimavejsi, i kdyz misty uz to je zbytecne prekombinovany a uchylny, taky je tu asi nejlepsi hudba ze vsech dilu a nejzajimavejsi kulisy. Problem je, ze tu neni skoro zadna honicka a Max ani nejezdi ve svym autaku. Co se tyce Tiny, ta mi nijak zvlast nevadila. Porad docela slusna zabava, ale slabsi nez druhej dil.(26.7.2008)

 • petero
  ***

  Bohužiaľ. Tretiu časť Šialeného Maxa postihla pre mňa nepochopiteľná zaujatosť Hollywoodu konca 80-tych rokov obsadzovať do filmov detských hrdinov. No sem natrepali rovno celí kmeň detí a samozrejme snímok už tým pádom nie je temným apokalyptickým pokračovaním ako bola dvojka, ale priam jej humornou variáciou – myslím záverečnú scénku, kde Max namiesto cisterny, riadi vlak a naviac keď preskakuje cez vozne až príliš pripomína Indiana Jonesa. Škoda. Temná a drsnejšia stránka mu predsa len viac pristane.(20.5.2006)

 • WANDRWALL
  *

  Když jsem chodil ještě do kina, a nebylo moc možností, jak se k filmu dostat, tak jsem byl nucený sedět vedle diváků, kteří rušili film, a komentovali ho, bez ohledu na to, že to druhé může otravovat. Tu a tam se našel ale někdo, kdo špatný film vylepšil, což ale bylo dáno jenom jeho schopností vypravovat, přehánět, glosovat. A právě tenhle film mi připomenul jednoho vypravěče v kinosálu, kdo film vylepšil. Mel Gibson mi jako herec nesedí. V ničem. Přehrává. A to miu herců překáží.(12.7.2010)

 • HAL
  **

  Třetí pokračování Šíleného maxe bohužel nenavázalo na perfektní postapokaliptickou atmosféru druhého dílu a místo toho je jen hloupým, nepovedeným a nudným slepencem více či méně divných scén.(15.12.2006)

 • Wacoslav1
  ***

  Přijatelné zakončení kvalitní trilogie. Už to sice po stránce děje nemá moc co nabídnout a drží se to víceméně v osvědčené linii prvních dvou filmů a už to trochu skřípe, ale pořád to funguje 4* tentokrát nedám, ale silný 3* klidně jo. Mel je pořád ultimátní borec a jak už jsem psal u jedničky i dvojky je prostě třeba vzít v potaz dobu ve které to vzniklo no a ta osmdesátková bezstarostnost z toho prostě cítit je. Jenom si moc nejsem jistý připravovaným restartem, který jako by mi už prostě do dnešní doby nepasoval. Uvidíme třeba překvapí.65%(17.1.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace