Dovolená u tohoto jezera není zrovna šťastný nápad. Jezero Lake Placid je vyhledávanou turistickou oblastí. Když se několik turistů ale stane obětí neznámého lidožrouta, je povolána na pomoc skupina lidí, která ho má zneškodnit. Úkol je jasný, ale celou situaci zkomplikují vztahy mezi členy týmu. Kelly je paleontoložka, která má z přírody strach a svého prvního výjezdu do terénu se opravdu hrozí. Její odpor k otevřeným prostorám rozčiluje ochránce zvířat Jacka, který by se nejraději obešel bez ní. Třetím v partě je místní šerif, který chce netvora za každou cenu najít a zabít. Do věcí však začne nečekaně zasahovat i profesor mytologie, který se snaží všechny přesvědčit, aby netvora chytili živého. Čas běží a vrah je stále na svobodě. (HBO Europe)

Pitryx

Kovová potápěčská lahev plave na vodní hladině !! Pak dobré efekty a k tomu občas dobré slovní vtípečky. Občas i záběr na krokodýla. Nějak se mi ve filmu zdálo, že mění velikost. Zařazováno do DB vlastně jen pro velikost potvory. Děj je jinak v podstatě nudný, nebýt občasných hlášek. Hodnoceno jako podprůměrná volovina, ale jednu hvězdičku dáme, za 2x gore a vtipnosti. Nova160209 7417/7557 ()

MaxForValue

Film rovnako chladný ako voda v Lake Placid, ktorý nezachránilo ani angažovanie kočky v podobe Bridget Fonda. Zábavné miesta v okamihoch, kde by sme sa mali báť a tam, kde by sme sa mali báť sa škrabeme po temene hlavy hovoria WTF. Ešteže tá dĺžka nebola premrštená. ()

anyonecek

Příběh i dialogy jsou jak vytažené z prdele a to doslova. Vůbec nic v tom filmu nedávalo smysl. Jediný co tam stálo za zmínění byly docela efekty, které nebyly uplně k zahození, ale ty u mě v takovémhle filmu opravdu roli nehrajou. Pokud chcete někdo "zabít" čas a to doslova, tak si tohle určitě pusťte. ()

PlayEasy

Některé filmy jsou zkrátka tak neuvěřitelně debilní, že jsou až neuvěřitelně zábavné. A i když tedy Lake Placid naprosto selhává jako horor, komedie je to prvotřídní ;) 60% ()

DooFooS

Spousty bizarních scén, které jsou obvyklé ve vážně myšlených béčkových hororech, ale tady si je tak nějak užívali víc. "Byl to medvěd?" "Kdepak, ten nenapadá lidi pod vodou." "Aha, tak to byl tedy bobr!" ()

djbarrel

Vcelku koukatelný krokodýlí horor. Sem tam se dostavuje i atmosféra, o krev taky není nouze a tak člověk odpustí i rozměry krokodýla a místy docela nudu. Slabší průměr žánru, ale stále v pohodě. 50 % ()

elanista1

Videl som dokopy mozno 3 krokodilie horory, takze nemam velmi s nim porovnavat a mozno prave preto sa mi Jazero pacilo. Sceny s krokodilom su vsetky vyborne, samostatne vsak musim vyzdvihnut tu, v ktorej babka krmi krokodila kravou. Filmu sa celkom dari aj po komedialnej stranke, zasluhou troch vtipnych postav je zabava zarucena. ()

inuisibilis

Musím říci že filmů s krokodýli kteří stahují nevinné lidi pod hladinu a poté jim ukousnou jejich natvrdlou palici je plná krabice,ale tohle je špička mezi špičkami.Děj filmu dává smysl,ne jako u jiných koko***** od SYFY.Hahahahahahahaha.Herecké výkony na O.K. a tajemné stopování stařeny která je ve skutečnosti posedlá megera u mě funguje na jedničku.Miluji filmy tohoto typu jenže dnešní doba přináší modernější technologii kterou neumějí někteří režiséři využít. A to je veliká škoda. ()

tubera

Mně ti krokodýli přišli hrůzostrašní a docela reální :D narozdíl od jiných podobných horrorů jsem se u tohoto mohl docela dobře i zasmát, a to ne zrovna ve chvíli, kdy se to po mně nechtělo...:) ()

bulawaio

Lake placid je ve svém žánru velmi podařilý snímek, který na nás valí obstojnou porci vtípků. Tahle oddychová záležitost stojí určitě za více než jedno vidění. To se však nedá říct o jejích mladších bratříčcích. Jen škoda že hladina zábavy je dosti rozkolísaná a musím vytknout tvůrcům odfláknutý konec, protože i mě by snad napadlo nějaké lepší a vtipnější zakončení tohoto snímku, které by mu slušelo mnohem víc. Dokonce mě snad nenapadá jediná animal hororová komedie, kterou bych vynesl výš. Takže pochvala. ()

jopal

Vyborny film, ktory ma pobavil, aj napriek svojmu veku. Vyborne zvladnute efekty a krokodil verzus medved, tak to si musite pozriet viackrat. ()

Peči odpad!

Víte, mám docela problém se sci fi filmy a zejména sci fi horory. Ale jestli něco nesnáším, tak jsou to sci fi horory, kde zvíře nebo zvířata jsou vraždícími monstry naprosto proti všem přírodním zákonitostem a předpisům rekrutujících se z fyzikálních zákonů. :-) Takže krokodýl, co žije v Kanadě v místním jezeru, to musel odnést odpadem. Nepopírám, že hodně lidem se asi podobné filmy líbí a berou to jako oddechovku ale já holt mám (nejen v tomto) značně smysl pro realitu. Proto Jezero a kupa dalších podobných jako Anakonda, Chřestýši, Kobylky atd. ode mě dostávají vždy mizerné "známky"... ()

Carnosaurus

Vynikající ekohoror na který nedám dopustit. Námět je provařený až hanba, ale právě nadhled se kterým byl snímek natočen ho povyšuje o hodně výš nad ostatní filmy krokodýlího ražení. Brendan Gleeson, Oliver Platt a Bridget Fonda jsou skvěle sehraní a jejich neustálé pošťuchování dělá film ještě zábavnějším. Bill Pullman je správný sympaťák. Efekty mi přišly zcela v pořádku a pár těch brutalit (člověk vejpůl, ukousnutá hlava) snímek pěkně dochutilo. Jde zkrátka o čistou zábavu, která se s ničím a nikým moc nepáře. ()

kishi_SO

neodvazujem sa to nazvat ani horror ani komedia. Tento film sa nachadza na razcesti tychto dvoch zanrov. Solidny krokodilik terorizuje jazero a tlupa policajtov, ochranarov, paleontologov a mytologov sa ho snazi dostat. Co viac dodat k uprsanemu poobediu ako stvoreny. ()

moriero

Je to taková kratinká komediálně horrorová jednohubka. Však s famózním obsazením a fůrou stěrových hlášek. Jednotlivé postavy jsou nádherně barvité a neuvěřitelně různorodé, je to takový herecký koncertík pro většinu mých oblíbených herců. Žánrové zařazení trochu odezdi ke zdi - nikoliv však atmosféra! Ta je celistvá a funguje přímo magicky. Lake Placid si pouštím, kdykoliv mám špatnou náladu. Moc vás ale všechny prosím, nikdy, opravdu nikdy si nepouštějte céčková až žetková videopokračování. ()

bmx6

Vtipné to opravdu není,spíše to na mně působilo trapně.Kdybych si chtěl připomenout staré VHS časy,tak šáhnu radši po Anakondě. ()