Dovolená u tohoto jezera není zrovna šťastný nápad. Jezero Lake Placid je vyhledávanou turistickou oblastí. Když se několik turistů ale stane obětí neznámého lidožrouta, je povolána na pomoc skupina lidí, která ho má zneškodnit. Úkol je jasný, ale celou situaci zkomplikují vztahy mezi členy týmu. Kelly je paleontoložka, která má z přírody strach a svého prvního výjezdu do terénu se opravdu hrozí. Její odpor k otevřeným prostorám rozčiluje ochránce zvířat Jacka, který by se nejraději obešel bez ní. Třetím v partě je místní šerif, který chce netvora za každou cenu najít a zabít. Do věcí však začne nečekaně zasahovat i profesor mytologie, který se snaží všechny přesvědčit, aby netvora chytili živého. Čas běží a vrah je stále na svobodě. (HBO Europe)

Milan25 odpad!

No tak toto byla kravina nejsilnějšího kalibru! Podle mě si tento snímek může podat ruku s trháky typu Marabunta:vražední mravenci a podobné filmy. Jsem celkem překvapen že tato stupidní volovina má 56% (9.5.2007), osobně jsem očekával výsledek okolo 15 až 25%. ()

dopita

Docela povedenej dobrodružnej horor, kterej si dělá prdel sám ze sebe. Steve Miner je celkem schopnej řemeslník, např. i u komedie Velký tyran se mu povedly pěkně atmosférický scény, a tady taky rozhodně nezklamal. Prostě u napínavejch scén sem byl napnutej a u humornejch sem se bavil.To mě ke spokojenosti uplně stačí. Řek bych, že Jezero je neprávem opomíjenej film. ()

Prochy38

Jeden z těch rozhodně povedených "zvířecích" hororů. Efekty jsou parádní a trio hlavních postav je jeden sympatičtější xicht než druhý, jako vážně. Má slabost pro B. Fondu se opět potvrdila. Scénář není vůbec špatný, ale tou babkou měli krmit spíše než čímkoliv jiným. 60% ()

agass

Jestliže se tohle tváří jako horor, nezbývá než podotknout, že jsem se dlouho tak nenasmál. Může za to především Brendan Gleeson, kterej se rád nechává lapit do krokodýlí pasti a pak ta stará bába, co si vykrmuje celý stádo krvelačnejch potvor přímo u svýho baráku. No a třeba takový hlášky jako ''chytili jsme ho helikoptérou'' mluvěj taky za vše. Tušim, že Jezero asi nenadchne každýho, ale já můžu vřele doporučit. ()

Milodar

Zápletka je totální blbost. Naštěstí postavy a dialogy jsou docela zábavné, nebýt obludy, mohlo to dopadnout ještě líp. Pobavil jsem se. ()

Macik

Nevím snad jsem se den před tím, než jsem to viděl, špatně vyspal či na mě působily nějaké jiné aspekty,díky kterým na mě ten film působil docela suše.Něco jako Anakonda,ale tentokrát trošku lepší s lepším hereckým obsazením.Ale chápu,že se to nějakým příznivcům National Geographic může líbit... ()

bobstock

No nebylo to v devadesátkách kouzelné, půjčený film na VHS, doufajíc, že je páska přetočena na začátek a jdeme na to...intersonik uvádí :) 60% ()

Marius_ss

Skvele obsadenie, vtipné dialógy, ale aj nedotiahnuté a urýchlene, a bez napätia. Záver bol veľmi zle zvládnutý a plný nepodarených strihov. A ten nápad s babkou chovateľkou pre mňa osobne pochoval celý film až na dno jazera. ()

Illy

Béčkový horor zachraňují výborní herci a dialogy. Jen chvílemi člověk netuší zda jde o thriller, nebo komedii, což překvapivě vůbec nevadí. ()

Jožin

Taký pekný filmík z milým krokodílom, ktorý si rád pochutná na všetkom. Film je celkom v poho, má dokonca aj nejaké to herecké obsadenie, no ten koniec je už taký trocha pretiahnutý cez hlavu. Mohli ho spraviť aj trocha lepšie !!! ()

pend

Za mě spokojenost - film má atmosféru, solidní herecké obsazení, slušné gore. + Samotný krokodýl je hezky zpracován. Jediným problémem filmu je, že nevíte, jestli to má být horror či jeho parodie. ()