Dovolená u tohoto jezera není zrovna šťastný nápad. Jezero Lake Placid je vyhledávanou turistickou oblastí. Když se několik turistů ale stane obětí neznámého lidožrouta, je povolána na pomoc skupina lidí, která ho má zneškodnit. Úkol je jasný, ale celou situaci zkomplikují vztahy mezi členy týmu. Kelly je paleontoložka, která má z přírody strach a svého prvního výjezdu do terénu se opravdu hrozí. Její odpor k otevřeným prostorám rozčiluje ochránce zvířat Jacka, který by se nejraději obešel bez ní. Třetím v partě je místní šerif, který chce netvora za každou cenu najít a zabít. Do věcí však začne nečekaně zasahovat i profesor mytologie, který se snaží všechny přesvědčit, aby netvora chytili živého. Čas běží a vrah je stále na svobodě. (HBO Europe)

TaanStari

Já jsem se bavil, havně postava Platta byla skvělá. Jinak to nevybočuje z řady klasických béčkových horor/komedií. Přesto Jezero (hlavně díky obsazení) patří k mým nejoblíbenějším. ()

fr3ak

Taková správně zábavná blbinka, kterou si sem tam pustím pro odreagování. Nic originálního to není, ale některý smrťáky a hlavně hlášky (skvělej Oliver Platt) stojej za to. ()

Rathalos

Dobrych animal hororov je fakt velmi malo a prave aj preto hodnotim tento film ako vyborny,herecke obsadenie fajn,krokodil bol perfektny,bolo to napinave a aj akcne,takze pre mna super,tie dalsie pokracovania su uz slabe...:-) ()

helloween93

Je celkem s podivem, že tento film šel do kin, protože je to opravdu videobéčko. Pamatuju si ten cover z videopůjčovny, ale fim jsem viděl až dnes. Režisér Miner vystavěl komediálně laděný horor na obsazení herců, kteří se nikdy nedostali do nejvyšší herecké ligy (Pullman tam možná chvíli byl, Bridget Fonda se jí nikdy ani nepřiblížila, Platt to samé a Gleeson byl vždycky supporting character). Ač je film místy lehce vtipný, hlavně neustálými roasty mezi postavami, CGI je špatné a příběh je odlehčená verze Jaws bez žraloka, za to s krokodýlem. Shlédnuto na AMC. 1* ()

MickeyStuma

Nízkorozpočtový ekohoror v plné síle, se zavedenou šablonou už od slaných dob snímku Čelisti , tentokrát s krokodýlem. Samozřejmě s patřičnou velikostí. Nic nového pod slunce, takže dějový vývoj tak předvídatelný, že diváka jen čeká, kdy přesně co se stane. Hybnou silou jsou však různé charaktery všech zúčastněných, které dohromady vytvářejí zábavnou etudu všeho dění. Avšak to, že se obsadí herecké hvězdy ještě neznamená, že z výsledku bude lecjaká pecka. Jak se tímto ukazuje, ani omylem. Ale charaktery všech postav fungují, to se upřít nedá. O napětí či vysloveně hrůzu tu za žádných okolností nejde. Roztrhaná těla samozřejmě jsou, ale jako celek to přináší spíše komediální atmosféru, což bylo zřejmě záměrem. Onen krokodýl je samozřejmě CGI a jen tak pro zajímavost, dělala na něm společnost Digital Domain. Ano, to je ta společnost, která dostala Oscara za Titanic . Triková stránka útoků krokodýla, jako třeba na helikoptéru letící těsně nad hladinou, moc vlivem rychlého střihu a mizerných záběrů neoslní, ale samotná vizualizace a animace  krokodýla na nízkorozpočtový film vcelku ujde. Celý film je kvalitou tak na úrovni  snímku Aligátor a to je asi tak vše. Zábavný potenciál snímku tedy funguje, ale jinak nemá čím by uchvátil. ()

mutace

Hlášky typu "Klesáme ? Ano, to je při přistání běžné" nebo "Chytli jsme ho helikoptérou" zvedají úroveň jinak nevalného B-čkového snímku. Ale ne zas nějak moc. ()

bif

Velice zábavný film, na který se kdykoli rád podívám (a to že už sem ho viděl vážně mockrát). ()

helraiser

Radost pohledět. Tak to přeci jen jde natočit dobrý ekohoror i když v tomto případě spíš komedii, ale to vůbec nevadí,spíše naopak. Bavil jsem se od začátku do konce , víc takových ()

foundation

Dneska som si dal vsetky 3 Lake Placid po sebe. Vydrzat to bolo vazne fuska ale pre tu srandu som sa chcel pozret ako sa ta ,,kvalita,, postupne znizuje. A vidno to naozaj ucebnicovo. Pri prvom dieli s prizmurenim oka a ako POROVNANIE s ostanymi dvoma castami davam tie 3 aj ked si ich film nezasluzi. Ak ste Lake Placid nevideli a mate radi gigantickych krokodilov potom doporucujem vylucne a jedine pozriet si prvy diel pri ktorom vasu inteligenciu neurazi kazda druha veta ktoru vypluju nasi ,,herci,,. Ostatne dva diely potom doporucujem obist velkym oblukom. ()

Biopler

Herci sami o sebe sú zaujímaví, ale chémia medzi nimi v tomto filme jednoducho nefunguje a tým pádom celé ich snaženie o dolapenie monštra vyzerá silene a nedôveryhodne. Ináč sa jedná o fajn jednohubku a každému utkvie v pamäti boj krokodíla s grizzlym, teda lepšie povedané krokodílov brutálny atak. Inteligentného humoru je tam len štipka, zatiaľčo povrchného vrchovate. Stopáž 76 minút sa javí ako fajn prvok pred sledovaním, akurát ja by som to ešte zosekal, boli tam scény či dejové linky, ktoré by som škrtol :) ()

Hermit

Super zábavnej film, ale musíte se na to koukat jako na komedii. Pro všechny kdo to chtěj srovnávat s Aligátorem. TOHLE NENÍ HOROR!!!! ()

Chauncey

Nedoceněná výborná hororová komedie/parodie. Skvělí herci a velmi vtipné dialogy od autora Ally McBealové, David E. Kelleyho. ()

lokol

v porovnani s dvojkou je toto naadherny film...hviezdicka za hlasky, za krokodila, zaujiamvy dej...aaaaaa stvrta len tak:Dale nie...jeden zo zvieracich filmov ku ktoremu sa vratim...ako anakonda ()