Dovolená u tohoto jezera není zrovna šťastný nápad. Jezero Lake Placid je vyhledávanou turistickou oblastí. Když se několik turistů ale stane obětí neznámého lidožrouta, je povolána na pomoc skupina lidí, která ho má zneškodnit. Úkol je jasný, ale celou situaci zkomplikují vztahy mezi členy týmu. Kelly je paleontoložka, která má z přírody strach a svého prvního výjezdu do terénu se opravdu hrozí. Její odpor k otevřeným prostorám rozčiluje ochránce zvířat Jacka, který by se nejraději obešel bez ní. Třetím v partě je místní šerif, který chce netvora za každou cenu najít a zabít. Do věcí však začne nečekaně zasahovat i profesor mytologie, který se snaží všechny přesvědčit, aby netvora chytili živého. Čas běží a vrah je stále na svobodě. (HBO Europe)

Aven

Jedinou šancí podobných "monster filmů" je, že se nebudou brát vážně. Jezero se sice vážně nebere, pár fórků se povedlo, ale stejně to u mě není na víc než dvě hvězdičky. ()

Danny F.

Slaboučký film v němž se krokodýl objeví minimálně. Po té, co se objeví, jsou vidět jen solidně ukousané hlavy poloviční mrtvolky. Určitě to není úplný odpad a dalo se na to koukat. 45% ()

lykan9

Za mě se jedná o jeden z nejlepších a hlavně nejvtipnějších eko hororů, jaký jsem kdy viděl. Pullman, Fonda, Platt i Gleeson jsou ve svých rolích dokonalý a příběh je svižný a místy jsem si skvěle dávkovaným humorem i za břicho popadal. I samotný krokodýl je skvěle udělaný. A ty hlášky jsou dokonalé. Za mě rozhodně nejvyšší možné hodnocení. ()

Spock

Jedna hvězdička za přerostlého aligátora. Jinak bohužel nemůžu být spokojen. Nudní herci a nudný „děj“ mě opravdu neoslovily. ()

jatamansi

Jezero pěkné, čisté, slušná viditelnost, slušná fauna i flora, bobr, želva. Jenomže to není všechno. Hudba mírně evokuje čelisti, leccos tím napoví. Záběr potápěče loveného z vody pro silnější žaludky. Fondová civilní a jednou ne mrcha, ale opuštěná podvedená žena. Fešák Pullman, Excentrický zbohatlík Olivera Platta. Stará paní od jezera úžasná. S losí hlavou dostává problém jasnější obrysy. Po prstu ještě více. Jezero je takové tiché, mírné, klidné. Jeho tajemství velké, hlučné, nebezpečné. Film má tempo, nechybí mu vtip, lehce citů. „Pojďme do postele.“ Zvídavý pohled. „Chci říct, pojďme spát do svých oddělených postelí.“ Stopa trochu jako z jurského parku. Děsivé záběry zčista jasna a někdy i zčista jasna na druhou. Nejděsivější tajemství skrývá ta roztomilá stará paní. Šest let. Šest let tajemství a netradiční domácí mazlíček. A velmi pravděpodobný, žádné kašírované Čelisti 3. Závěr překvapí a když už je skoro konec, překvapí ještě jednou. Vypointovaný film a dobře zvolené herecké typy. Slušně nadabované. Jasně, není to A, ale velmi slušné béčko. ()

zolo23

Jednoduchý scenár urobil z tohto filmu len priemer. Dve veci ma v tejto snímke prekvapili...a to celkom slušné herecké zoskupenie a ako vždy výborné vizuálne efekty už nebohého Stana Winstona. ()

manonfire

Takhle má vypadat film o desetimetrovém krokodýlovi, lovícím medvědy, čluny a vrtulníky. Podávat totiž takové téma navážno bez pravidelného sebeshazování může jen blázen. ...a že se o to hodně bláznů pokoušelo, není-liž pravda. Zde působí příjemně i obsazení a vzájemné popichování, jež činí dobré dvě třetiny scénáře. Tyhle tři hvězdy jsou spíš kladného rázu. 60% ()

Gaizka

Čekal jsem béčko jak vyšité (co taky čekat v půl jedenácté večer na Primě), možná proto mě film vcelku příjemně překvapil. Celkem slušná oddechovka za něco málo nad ***. ()

sedm.1

Ikdyž dávám pouze tři * ,jde o zdaleka nejlepší film,co se "superlidožravýchkrokodýlů" týče.Autoři filmu krom příjemného spádu přidali i několik vtipných momentů,pár dechberoucích scén,prostě zábava,která platí! ()

folklorman

Tento film jsem celkově viděl asi třikrát a za tu dobu jsem nezaznamenal, že by mě nějak uchvátil. Víc se mě zamlouval po komediální stránce, než hororové. Tyto filmy, kde hlavní problém představují zvířata (aligátoři, mravenci, hadi, piraně, včely, pavouci atd.) jsou většinou sázkou do loterie. U tohoto filmu jsem nenašel žádnou výherní cenu. ()

lskala

Béčkový (televizní?) film, který naše´"úžasná" televizní stanice Nova uvádí vždy jako MEGAFILM... 40% - 2** ()

kenkaku

Jezero jsem úmyslně ignoroval. Díky plakátu jasně říkající o čem to je (obří krokodýl na jezeře terorizuje okolí), jsem cítil trapnou variaci na Čelisti a neřešil. 15 let po jeho vzniku jsem prakticky pod násilím byl nucen film vidět (během dlouhéééé cesty autobusem jako "účastník zájezdu"). No a ve fnále se musím stydět. Líbilo se mi to. Zábavnost některých scén a slovní přestřelky postav působí svěže a přidávají filmu na koukatelnosti. Také díky faktu, že plakát vlastně vykecá o čem to je, nikdo si nehraje na "tajemné nebezpečí", ale prakticky od začátku víme, že lidi půlí a dekapituje devítimetrový krokodýl a děj se soustředí na úplně něco jiného. Na komiku. A to funguje. Alespoň na mě. ()

herr_carter

Poměrně idiotské béčko, které bylo kdysi divákům prezentováno jako naprostý blockbuster, ani hvězdné obsazení nezabránilo, abych se většinu filmu smál (což si myslím,že měl být až druhý vjem, hned po vystrašení)..............moje hodnocení = 4 z 10. ()

NICOX

No to žánrový zařazení Komedie/Horor mi nějak nesedí (hlavně ten horor). Co se týče vizuální stránky krokodýla, Tobe Hooper by mohl závidět. Jinak nic úžásněho... 50 % ()

jondoe

Aj ked sa jedna o vylozenu a nerealnu blbost tak sa mi tato v dobrom slova zmysle zabavna hororva komedia celkom pacila. Prijemne herecke obsadenie vtipny scenar a usporna stopaz tohuto nenarocnemu snimku velmi pomohli. Lepsie tri hviezdicky. ()

iXtr3m3

Prvá a jediná slušna Lake Placid jazda. Videl som to pred 20timi rokmi a radšej by som si pozrel znovu toto ako napr. posledné Lake Placid Legacy. ()