Dovolená u tohoto jezera není zrovna šťastný nápad. Jezero Lake Placid je vyhledávanou turistickou oblastí. Když se několik turistů ale stane obětí neznámého lidožrouta, je povolána na pomoc skupina lidí, která ho má zneškodnit. Úkol je jasný, ale celou situaci zkomplikují vztahy mezi členy týmu. Kelly je paleontoložka, která má z přírody strach a svého prvního výjezdu do terénu se opravdu hrozí. Její odpor k otevřeným prostorám rozčiluje ochránce zvířat Jacka, který by se nejraději obešel bez ní. Třetím v partě je místní šerif, který chce netvora za každou cenu najít a zabít. Do věcí však začne nečekaně zasahovat i profesor mytologie, který se snaží všechny přesvědčit, aby netvora chytili živého. Čas běží a vrah je stále na svobodě. (HBO Europe)

Shorty_

"Chytili jsme ho na helikoptéru..." - Díky této hlášce se na film v televizi koukám vždy když jde znovu a znovu. :) ()

Fallen_One

Na pondělní noc jsem čekal film odpadních kvalit, ale příjemně mě překvapil. Ucházející, místy dobré herecké výkony, nepředigitalizované zvíře, uvěřitelný děj, klasická oddechovka - měly by jí dávat jako příklad. Sem tam se bojíte, dialogy se dobře poslouchaj a na Bridget Fondu a Natassiu Malthe se taky dobře kouká. ()

dr.fish

Velice dobře obsazená oddychovka o krokodýlovi v jezeře. Vcelku vtipně napsané, i když rozhodně už mockrát viděné. 60% ()

tomeek odpad!

proč to má 54%?? Hovadina plná debilních hrdinů bez pudu sebezáchovy a stopáž srovnatelná se šotem Horsta Fuchse a jeho WS Platinum Paint-protektor (který mě bavil víc). ()

kosta73

Na jezeře zmizí pár lidí a šerif, kterému "něco" před očima sežralo jeho pomocníka se začne o to "něco" intenzivně zajímat. Po sestavení pátracího týmu v klasické sestavě ( šerif, potenciální pár, pošuk ) se dozvídáme, že v jezeře žije obrovský krokodýl, kterého si tam jako domácí zvířátko chová párek důchodců, což jsou jediní stálí obyvatelé okolí jezera. Přesněji řečeno už se o něj stará pouze panička, protože páníka před pár lety domácí mazel omylem sežral...! Uf. Poctivé béčko plné skutečně velmi svérázného humoru. Miner se evidentně baví a divák znalý věci s ním. Lepší 3*. ()

Nivenx

Tak další film s krokodýlem. Čekal jsem to na klasický odpádek, ale ten jsem nedal, protože mě to dokonce nenudilo, což je div. Ale jinak je to hrozná kravina. 35% ()

vesper001

„Je napůl mrtvej!“ „Né, je napůl živej!“ Tak jsem se konečně odhodlala podruhé podívat na film, který mě v dětství traumatizoval. (Byla jsem přecitlivělé dítě, rozporcované postavy mi trochu vadily). A zjistila jsem, že nejde o banální příběh typu povídám, povídám pohádku o velkém hladovém zvířátku, ale o skvělou komedii s partou knedlíků, rajskou omáčkou a medvědím česnekem. ;) A kupodivu se zajímavým ekologickým přesahem a na dobu vzniku slušnými triky. I postavy se v rámci žánru docela povedly. Hezká, ač trochu neurotická paleontoložka („Pořád na mě padají hlavy!!!“), trochu neurotický profesor, neurotický šerif, co by rád novou krokokabelku, a neurotický ochránce přírody (existují nějací jiní?). A jedna naprosto pohodová babča. ()

matezzz

Film se neubránil některým klišé v rámci tohoto žánru, podle mě je to ale pořád ještě dost dobrá podívaná, která mohla dopadnout mnohem hůř. Napnutí k prasknutí asi nebudete, ale nuda to taky není. Krokodýl je jaksepatří velký (krávy pojídá k obědu :-) a herci jsou vesměs sympatičtí. Vyjádřeno čísly je to podle mě 60%. ()

miguel_111

Slušný zvierací horor z obrovským krokodílom ľudožrútom a zopár vydarených vtipov nič prevratné len čisto priemerné. Pre mňa 60% ()

filmmovier

Týjo! Tak tohle bylo absolutní překvapení! Čekal jsem béčkový podprůměrný horor, ale to co jsem dostal, mě absolutně odrovnalo! Velice povedený mix hororu a komedie, který se ani na chvíli nebere vážně. Jestli tvůrci opravdu plánovali, natočit toto tak se jim to podařilo na výbornou. Já jsem se prostě po celou dobu sledování filmu královsky bavil, a i když se tam objevil krokouš pořád to zůstávalo vtipný, což bylo nakonec moc dobře, protože kdybych se aspoň trochu bál, nejspíš bych nakonec ještě byl dost překvapenej. ()

Lachtaan

Jediný díl s příhodným hodnocením, jediný, který ale natěšenému divákovi, toužícímu po pořádných jatkách v zubech prehistorického predátora, příliš mnoho neposkytne. Můžeme se pokochat v trochu horší kvalitě aljašskou divočinu a na konci se snad dočkáme alespoň pohledu na zmiňované monstrum. Sice se další díly série objevují v hrozivých hodnotách, CGI už je dost lámané přes koleno, ale v rámci vyvražďovačky stupidních postav i stejně stupidních herců mně osobně následující tři díly vystačily. Ke crossoveru s Anakondou se ale již raději vyjadřovat nebudu. ()

lennyd

Těžko říct, kdo je hlavním hrdinou filmu - zda Bill Pullman, Oliver Platt nebo desetimetrový krokodýl. Nicméně na krmení krokodýla nebo souboj krokodýla s medvědem jen tak nezapomenete. ()

sallyann

Horor to tedy vůbec není. Obrovský krokouš zabije pár lidí a film končí happy-endem :D :D :D Ale je to celkem vtipné, hraje tam Bill Pullman, takže dá se sledovat ()

oveckaoa odpad!

Neskutečná sračka která si hraje na něco víc a nemá na nic :-) Humor typu jé doříkáváme věty je úplně ubohý a komu to příjde vtipné toho teda lituji. ()

ywo666

Ale hej. Je to zábavný film. Občas je také hlúpe až je to vtipné. A Platt, Pullman, Fonda a hlavne Gleeson majú super hlášky. Krokodýl celkom zábavný aj keď vek na ňom vidno. Občas sa dočkáme aj napínavých scén. A babka nadávajúca policajtom je ultimátna. Škoda, že je to také krátke. Ale zas to má spád. 70% 4* ()