poster

Hop - a je tu lidoop

Komedie / Fantasy

Československo, 1977, 87 min

Režie:

Milan Muchna

Kamera:

Emil Sirotek

Hrají:

Josef Kemr, Josef Vinklář, Josef Somr, Vladimír Dlouhý, Monika Hálová, Otakar Brousek ml., Josef Větrovec, Karolina Slunéčková, Světla Amortová, Zdena Hadrbolcová, Gabriela Vránová, Marie Rosůlková, Karel Vochoč, František Blahoňovský, Josef Dvořák, Václav Lohniský, Ivan Vyskočil, Jiří Lábus, Jan Teplý st., Miloslav Šimek, Jaroslava Tichá, Miriam Hynková, Jiří Hálek, Ferdinand Krůta, Karel Augusta, Jan Kuželka, Jitka Zelenohorská, Ludmila Roubíková, Jiří Růžička ml., František Ringo Čech, Mnislav Hofmann, David Schneider, Tereza Pokorná-Herzová, Jitka Asterová, Patricie Limberská, Libor Loder, Roman Hájek, Ljuba Krbová, Michal Pešek, Mirko Musil, Jiří Cerha, Roman Hemala, Vladimír Pospíšil, Zuzana Schulzová, Zuzana Skalická, Jiřina Zemanová, Zuzana Brichová, Petra Skálová, Magdalena Suchá, Waldemar Linder, Ludvík Wolf, Miroslav Vydlák, Karel Bodnár, Josef Braun, Miluše Hošková, Marie Hrdličková, Vladimír Hrabánek, Gabriela Najmanová, Naďa Očenášková, Vít Pešina, Angelo Michajlov, Zdeněk Skalický, Karel Smrž, Josef Střecha, Zdeněk Srstka, Jaroslav Vlk, Libuše Kosová, Alois Kříž, Gustav Svoboda, Jiří Císler

Střih:

Miloslav Hájek

Scénografie:

Zbyněk Hloch
(další profese)
 • WANDRWALL
  ****

  Film jak má být. S tajemnou postavou, která zasahuje do života malého města. Postupně se nám ukazují mezilidské vztahy, charaktery postav, a to jak těch kladných, tak těch záporných. A pěkně se mezi sebou střetávají, takže komedie odsýpá, aby nakonec se vše vrátilo do normálních kolejí, neb zmizela láhev s Džinem.(26.8.2010)

 • honajz
  ***

  Spíš 3,5*. Kemr je kouzelný, ale ústřední duo mladých je takové, no, divné :-)(11.2.2009)

 • Ainy
  ***

  Jedna z dalších oddechových komedií, která pobaví a neurazí. Ale že Ti řezníci mají teda pech, co... Jsou označováni jako podvodníci a závistivci. Tady Tureček, později ve večerníčku Krkovička. Začnu si taky všímat břehů řek, kde bych náhodou mohla najít flašku od Mirindy, do které se Kemr vcucnul. Takový Mercedes před domem by nebyl vůbec špatný.(7.12.2013)

 • MáŠa
  ***

  Vůbec nikomu nepřišlo divný, že se z lidí stávají opice. Prostě je dali do klece a neřešili to... Jako koukatelné v pohodě, ale scénář by šlo ještě propracovat(30.12.2014)

 • movie
  odpad!

  Nejhorší český film vůbec.Sračka gigantických rozměrů!naprsoto neuvěřitelně špatný film...Už ani nemá slov!(28.6.2002)

 • - Ve scéně narozeninového večírku Blanky Turečkové (Monika Hálová) visí v jejím pokoji na stěně vedle sebe české plakáty ÚPF k filmům Co dál, doktore? (1972), Kdo hledá zlaté dno (1974) a Město nic neví (1975). (Ganglion)

 • - Filmovalo se v Českém Krumlově. (M.B)

 • - Motorka, na které jezdí Otakar Brousek ml. (Viktor Merta), je Jawa 350/362 Californian, která byla v té době určena především pro vývoz. (Panfilmex)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace