poster

Hop - a je tu lidoop

Komedie / Fantasy

Československo, 1977, 87 min

Režie:

Milan Muchna

Kamera:

Emil Sirotek

Hrají:

Josef Kemr, Josef Vinklář, Josef Somr, Vladimír Dlouhý, Monika Hálová, Otakar Brousek ml., Josef Větrovec, Karolina Slunéčková, Světla Amortová, Zdena Hadrbolcová, Gabriela Vránová, Marie Rosůlková, Karel Vochoč, František Blahoňovský, Josef Dvořák, Václav Lohniský, Ivan Vyskočil, Jiří Lábus, Jan Teplý st., Miloslav Šimek, Jaroslava Tichá, Miriam Hynková, Jiří Hálek, Ferdinand Krůta, Karel Augusta, Jan Kuželka, Jitka Zelenohorská, Ludmila Roubíková, Jiří Růžička ml., František Ringo Čech, Mnislav Hofmann, David Schneider, Tereza Pokorná-Herzová, Jitka Asterová, Patricie Limberská, Libor Loder, Roman Hájek, Ljuba Krbová, Michal Pešek, Mirko Musil, Jiří Cerha, Roman Hemala, Vladimír Pospíšil, Zuzana Schulzová, Zuzana Skalická, Jiřina Zemanová, Zuzana Brichová, Petra Skálová, Magdalena Suchá, Waldemar Linder, Ludvík Wolf, Miroslav Vydlák, Karel Bodnár, Josef Braun, Miluše Hošková, Marie Hrdličková, Vladimír Hrabánek, Gabriela Najmanová, Naďa Očenášková, Vít Pešina, Angelo Michajlov, Zdeněk Skalický, Karel Smrž, Josef Střecha, Zdeněk Srstka, Jaroslav Vlk, Libuše Kosová, Alois Kříž, Gustav Svoboda, Jiří Císler

Střih:

Miloslav Hájek

Scénografie:

Zbyněk Hloch
(další profese)
 • Tosim
  ***

  Měla to být satira se smíchem, trošku se to rozplizlo, ale na odpad to rozhodně není...(2.5.2003)

 • Oskar
  *

  Možná, že nějaké obzvláště nenáročné dítě to pobaví, ale na Miloše Macourka to je hluboký podprůměr.(22.2.2003)

 • berg.12
  *

  Jako malému mi nelezlo do hlavy, proč může být někdo tak tupý a s džinem, který dokáže splnit jakékoli přání, jen proměňuje ostatní v šimpanze. Teď vím, že to je na téhle slátanině snad to nejmenší.(27.9.2005)

 • Radyo
  *

  Ve svém životě jsem už sice viděl větší hovadiny, ale to tvůrce v žádném případě neomlouvá a za tenhle paskvil by měli všichni zúčastnění vrátit honoráře. Třeba i in-memoriam.(23.8.2002)

 • nash.
  *

  Mnohem slabší než jsem si to pamatoval. Laciné, bez šťávy, bez humoru, a nezachránila to ani elitní herecká skvadra.(14.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace