Krok za krokem

Komedie / Rodinný / Romantický
USA, (1991–1998), 58 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Kamera:

Tony Askins

Série(7) / Epizody(160)

Steggles

Skvělý seriál, ale hvězda dolu za až trochu moc moralizování. A jeden takový postřeh. Nejmladší dítě od sezóny k sezóně vyrostlo asi o pět let. Jo jo v USA je holt možný všechno. ()

deep

asi tak:kdysi mě tenhle seriál bavil i když morální ponaučení mě dost vytáčela i tenkrát.když se na to dívám teď tak mi tam zase tak vtipný nepřijde+s odchodem kouďáka to šlo do hajzlu ještě víc ()

fordhont

Spojením dvou povedených rodinek vzniká jedna ještě povedenější. Tento seriál se stal neodmyslitelnou součástí mého dětství a vždycky si u něj rád odpočinu. ()

R.O.man

Príbeh obyčajnej americkej rodinky. Seriál je plný humorných situácií a "odkopov", na ktorých sa určite budete baviť. Najlepšie sú prvé štyri série. ()

tenista

Jo u tohoto seirálu o smích nemám nouzi. Na Přátelé to sice nemá a poslední 2 řady už nemaj takovou kvalitu, ale pořád to na ty 4 hvězdy stačí. Jendu ale musim přidat za Kouďáka a jeho nezapomenutelný smích (možná spíš díky Filipu Jančíkovi, nevim, jak to je v originále). Jedniné co vadí je to, že vžycky někdo něco udělá a na konci se strašně omlouvá, jakej byl idiot a jak ho to mrzí. Za to naopak jednu ubírám. Takže jsme zase na 4 hvězdách :o) ()

HarlanWade

Ne tak dobré, jako třeba Přátelé, ale rozhodně pořádně vtipná ulítlost. Při každém dílu jsem se pobavil a na každý další se vždycky těšil - poděkování patří TV Prima za vysílání v ideálním čase. Novější řady už se patřičně zhoršily, ale zábava je pořád na obstojné úrovni. ()

Jezkobezko

Nazval by som to takou istotou na uprsane rano (vacsinou to vysielaju doobeda).Sympaticki ludia, ktori sa az do povinnej moralizacnej vlozky pred koncom neberu vazne.Aj ked niekedy su tam hostia jednotlivych casti vlozeni dost nasilne.Ale inak mile.Za 4. ()

pe3czech

Je dobře, že tuhle vtipnou(ale přesto pořád nevulgární, nenásilnou a nelacinou) komedii na pokračování začali na (nenáviděné)Nově opět dávat(01/2010).. ale bez Kouďáka to pak nebylo ono! ()

M4h0n3

Průměrný komediální seriál u kterého se občas velmi dobře pobavím, ale na Přátelé nemá! :-) Jinak u Codyho smíchu se musím smát vždy také. :-) ()

wlk1

Byla to pohoda, dokud jsem si nevšiml těch morálních pouček a v podstatě dokola opakujících se dílů; ale i tak 3* ()

petite fille

zdržiavam sa hodnotenia. dá sa vôbec hodnotiť sitkom, na ktorom ste vyrástli keď v dobe jeho vysielacieho času: A) mu konkurovali iba správy (a kto by sa prosím pekne díval na to, jak sa tam rozoberá politika..)? B) ste ešte nevedeli používať internet, aby ste si stiahli niečo oveľa lepšie? C) ste sa nachádzali v naivnom detskom období, v ktorom sa zdalo, že nič lepšie sa ani vymyslieť nedá, lebo amerika pre vás ešte stále bola zemou neprebádanou? ...no nedá. odvtedy už veľa vody pretieklo, ale mňa sa stále zmocní nostalgia, keď "Kouďák" v tísicpäťstoosemdesiatej štvrtej repríze spieva blues.. ()

yaqwsx

Napoprvé to byl perfektní sitcom. Jenže pk se televize domluvily a začali nám ho znechucovat. Já se všek nedal a včas televizi vypnul. Díky tomu mi zůstal velice kladný dojem z tohoto seriálu, který sice tlačí morální poučení všude, kde to jde, ale jinak nabízí slušnou zábavu. A ani mi nevadilo přespřílišné těžení humorných scén z Coudyho. ()

oasismanik

Silno nostalgická záležitosť, hrozne a afektovane zahraná a hlavne absolútne nevtipná a dosť často neskutočne trápna až debilná. Ale vtedy mi to nevadilo, prečo by malo teraz? 8/10 ()

Maica

Dobrá podívaná. Časem bohužel ztrácí svou vtipnost, protože vtípky jsou trochu předvídatelné. Nicméně stále se u toho člověk dobře baví, pokud se na to tedy nedívá 2 hodiny v kuse ;-). ()

Hermione02

Tento seriál lze již zařadit mezi klasiku. Zajímavý námět, co se stane, když se musí "násilím" spojit dvě odlišné rodiny, a vtipné, mnohdy již zdomácnělé hlášky. Samozřejmě, že jako u každého seriálu, i zde se najdou slabší díly, ale ty lepší jednoznačně převládají. Báječná oddychovka. ()

Peter-1307

Tak tento kult seriál som si vychutnával priamo v USA v origináli a na ňo som si začal pilovať moju angličtinu. Takže o to viac pre mňa tento seriál okrem humoru znamená. ()

Zemřel herec a komik Fred Willard

Zemřel herec a komik Fred Willard