Krok za krokem

Komedie / Rodinný / Romantický
USA, (1991–1998), 58 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Kamera:

Tony Askins

Série(7) / Epizody(160)

iamek

Pohodový rodinný sitcom. Seriál je zábavný, plný hlášek, slušných hereckých výkonů a někdy i poučení. Sasha Mitchell v roli Kouďáka je nepřekonatelný. ()

Chrustyn

Ze začátku povedený ale až moc "rodinný" sitcom, který v novějších sériích velice ztrácí dech a přestává být zábavným. A moralizování na konci každého dílu, také brzy začne unavovat. ()

korbitch22

Kdybych hodnotit seriál před 5 lety,dal bych nejspíš ***** jenže nedávno jsem s hrůzou zjistil,že většina mých srdcovek z dětctví,je neskutečně imbecilní.U kroku je to vlastně jednoduché...nalajnovanej scénář,podle nechutně dané předlohy...začne příběh,něco se lehounce řeší,pak se zasmějete Kouďákoj,pak se chvilku nudíte a pak bum...Moralitka jako prase,výchovné kecy a sladká rodinná obětí...bud a minutu se smějete Kouďákoj a konec.Ono to je vlastně stejná moralitní zvratka jako Beverly Hills,jen se schovává za líbivou fasadů,jenže pod ní je to plesnivé a smrdí to.Tři ale jen z úcty,někdy myslim i naodpad,hlavně při poslouchání Carol,mít takovou matku tak ji zabiju nebo vojedu,hrozný! :-) ()

triatlet

Mezi Lambertovými a Fosterovými to fakt jiskřilo. Hádky o televizi, typy herců a skvělý Koudy, to byla pohodová zábava. ()

heyda

Skvělý Americký sitcom, který rozhodně pobaví - skvělý humor, skvělí herci, prostě dobrá zábava na podvečer. 8/10 ()

Oktavianus

Kolísavé. Že je to tak moc poučné a výchovné, to bych ještě překousl, ale od výborného začátku to s narozeným dítětem a ubytováním toho divnýho Francouze klesá a klesá a klesá. ()

sharky

Také pamatuju nedělní podvečery na ČT, také jsem s hrdiny vyrůstal, ovšem seriál pro mě skončil odchodem kouďáka, jednoznačně nejlepší postavy v historii sitkomů (Joey promine)..Sasha Mitchel v nepřekonatelném českém podání Filipa Jančíka byl prostě idol mého děství:) ()

Flego

Rodinný komediálny sitcom pre každého. Jeden zo seriálov, na ktorý sa dá pozerať stále. A neomrzí... ()

Nancy

Celkem průměrný seriál, u kterého si ale vzpomenu vždycky na své dětství, kdy jsme v podvečer pravidelně sledovali buď tohle dílko nebo mimozemšťana Alfa. Některé díly jsou lepší, jiné horší, ale tak je to asi u každého seriálu, ale u posledních dílů jsem již postrádala mou oblíbenou postavičku - Kouďáka :-). ()

MM11

Přespříliš moralizující sitcom, co sám sebe na konci každé části až neuvěřitelně shazuje nemůže dostat plné hodnocení. I když humorná složka je dobrá, byť nepůvodní. Tvůrci převedli (čti vykradli) osnovu ve Státech podstatně slavnějšího seriálu Plný dům (občas je to plagiátorství až nesnesitelné - viz. malá Lily), ale vytvořili mnohem specifičtější postavy. Právě výkony těchto rozmanitých typů (především Staci Keanan) vytvořili takovou zábavu, která boří i klišé děje. Úroveň mírně poklesla odchodem Sashy Mitchella, který byl obviněn za drogy a napadení manželky, což je zajímavá skutečnost. Dokazuje to, že celý tenhle seriál je jen pohádka, sen. Ale moc příjemný sen. ()

Ivoshek

Zpočátku i vtipné, postupně stále víc schématické a sklouzávající do trapnosti. Navíc S. Somers neumí hrát. ()

veru_needy

Seriál, u kterého jsem se sem tam uchechtla, navzdory tomu rodinnému dramatu, kolem kterého se vše točí. Některé postavy dokázaly být mnohdy otravné, stejně jako příjemné. Spojení dvou naprosto protikladných rodin a sledování jejich střetů byla zpočátku priorita seriálu, stejně tak jejich společné sžití. Jako takový spojovací článek mi tam přišel spíše Cody, nežli Carol a Frank. Cody měl za každou cenu pozitivní myšlení, sice lehce natvrdlé, ale podle všeho geniální. Abych pravdu řekla, po jeho odchodu odešla část mého zájmu seriál sledovat. Cody byl hodný, čestný, vtipný a podle mě i nejpropracovanější postavou celého sitcomu. Nicméně, zkrátka a jednoduše, jde o seriál plný pěkných střetů dvou skupin, kdy přijdou chvíle soupeření nebo naopak spojenectví. Pro tento seriál platí zlaté rčení 'co se rádo škádlívá, to se rádo mívá'. - "Dude." ()

Bauer

Jo tak to je rodinka......Každému dílu se směju a hlavně teda Kouďákovi protože ten je super má super hlášky ale ani ostatní členové rodiny nesjou špatní. ()

becki_tu

Tenhle seriál jsem stíhal vždycky, když jsem přišel domů ze školy a už po pár dílech jsem si ho pro jeho neskutečnou zábavnost a jedinečnost dost oblíbil. Nejoblíbenější postavy? Přece Frank a Cody, známý v našich krajích spíše jako Kouďák :) ()

Zemřel herec a komik Fred Willard

Zemřel herec a komik Fred Willard