Krok za krokem

Komedie / Rodinný / Romantický
USA, (1991–1998), 58 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Kamera:

Tony Askins

Série(7) / Epizody(160)

Recenze uživatele topi80 k tomuto seriálu (104)

Životní zkušenosti (1997) (S06E19)

Aneb když se dítě dozví pravdu moc brzy... A týpci v prádelně byli taky výborní. ()

Jak s odpadem (1997) (S06E20)

Povedený díl. Richův nápad na recyklaci je skutečně geniální (jako by ho vymyslela Kelly z Ženatého se závazky) a J.T.ho hláškování při Carolino rozbalování dárků přímo majestátní. ()

Mužská vzpoura (1997) (S06E21)

Nějak nevím, co chtěli tvůrci tímto dílem sdělit. Nějak jsem nepochopil, proč by měl Rich na ožíračce s J.T. ukazovat Daně, že se kolem něho hemží holky. ()

Dohazovač (1997) (S06E22)

Jo, Frank, ten ví nejlépe, jaký kluk by byl pro dceru nejlepší. On v mladším provedení. Hodně povedený díl. ()

Kde se líbat (1997) (S06E23)

Najednou mají všichni Lambertovci a Fostrovci takové úspěchy v partnerských vztazích? ()

Nový přítel (1997) (S06E24)

Seznámení s náhradou za Codyho. Kupodivu, i přes veškerá klišé, to funguje na jedničku. ()

Série 7 (1997) (S07)

Všechny děti už jsou příliš velké, proto soustředění pozornosti na nejvýraznější charaktery, trdy JTho a Danu, je logické. Co se však tvůrcům odpustit nedá, je to, jak z vychcaného, vynalézavého a hláškujícího JTho udělali troskovitého budižkničemu. ()

Škola života (1997) (S07E01)

Dost slabý díl, ve kterém seriál poněkolikáté vykrádá a rádobyparoduje sám sebe. ()

Zrodila se hvězda (1997) (S07E02)

Vtipných momentů poskrovnu, nevěrohodný konflikt, potěší jen herecký výkon Karen na konkurzu a Danino konzultování role s režisérem. ()

Podezření (1997) (S07E03)

Nad vodou to drží Rich a jeho dokonalé výmluvy (hlavně mim). ()

Další vyhazov (1997) (S07E04) odpad!

J.T. funguje v celém seriálu jako výtečná komická postava se skvělými škodolibými komentáři, ale tady je jeho budižkničemismus už opravdu hodně přehnaný (takže člověk by očekával, že díl musí logicky skončit kopačkami). Hodně slabé vaření z vody. ()

Harašení (1997) (S07E05)

Navzdory popisu jde zřejmě o ten parádní díl, kde se můžeme pokochat nezaměnitelnou básnickou tvorbou Karen a Dany. ()

Ať žijí duchové (1997) (S07E07)

Díl s několika povedenými stěry (ze strany Dany nebo Sam) i dobrým nápadem s duchem, který se dočká i vtipného závěrečného zužitkování. ()

Proměna (1997) (S07E08)

Další zopakovaný motiv s Frankovým bratrancem, místo toho se mohli tvůrci více soustředit na J.T.ho práci s Danou. ()

Terapie (1997) (S07E09)

Sólo pro Karen a Chipa. Pobavil jsem se více než u Daniny terapie. ()

Podfuk (1998) (S07E11)

Povedený díl se spoustou hlášek, byť problém jako obvykle musí na konci vyřešit tatínek... ()

Svatba na truc (1998) (S07E12)

Člověk si ukroutí hlavu nad výchovnými metodami Carol a Franka. Že je to sitcom? Ano, ale chyba je v tom, že právě v těchto věcech se bere smrtelně vážně. Opět to zachraňuje druhá linie. ()

Úspěšný spolužák (1998) (S07E14)

Jestli jsem to dobře pochopil, tak dva dvacetiletí kluci jsou už celí natěšení, jak budou TAJNĚ bez rodičů sledovat pořad s holkama v bikinách, zatímco zástup jejich vrstevníků jim ochotně zaplatí 15 dolarů za to, že se budou moci dívat s nimi. No, oprostíme-li se od toho a vzpomeneme-li si na J.T.ho hlášku z úvodu o návratu na večeři, tak je celý ten díl docela vtipný a vrcholí Frankovým pochopením pro spolužáka, který na rozdíl od filmového Kristiána má jen jeden den v roce, kdy je králem. ()

Zemřel herec a komik Fred Willard

Zemřel herec a komik Fred Willard