Melrose Place

USA, (1992–1999), 170 h 8 min (Minutáž: 43–93 min)

Tvůrci:

Darren Star

Thomas Calabro, Heather Locklear, Andrew Shue, Josie Bissett, Doug Savant, Grant Show, Courtney Thorne-Smith, Jack Wagner, Laura Leighton, Marcia Cross (více)

Série(7) / Epizody(219)

Melrose Place je obdoba Beverly Hills 90210. Skupina mladých úspešných a najmä sexi ľudí byvá spolu v nájomnom dome a majú medzi sebou rôzne aférky a pletky. Navzájom sa milujú, neznášajú, podvádzajú a klamú, prosto Hollywood ako sa patrí. (ethos)

mrx.friend

Jako malej jsem to sledoval s našima v odpoledních nedělních hodinách až jsem přešel do fáze, že jsem na tomhle seriálu začal ujíždět víc jak máma... :-D tenhle seriál je opravdu americký - v jednom díle se toho odehraje tolik, co by snad běžnému člověku ani ne za celý týden, ale mně tyhle intriky, spletě, vztahy,... prostě bavily a to je to hlavní. Nejlepší jsou ty dramatické konce, které vás prostě přinutí se dívat příště znovu... O:-) ()

herr_carter

"Je právě tolik kolik je a vy sledujete Váš oblíbený seriál Melrous Plejs.." - ubohá odnož Beverly Hills...................moje hodnocení = 1,5 z 10. ()

MareT.

Ano, je to síla, ale já ten seriál kdysi žral! UPřímně, celkem mi teď chybí seriál podobného typu, kde se děly dějové kotrmelce, kde se intrikovalo, kde kladná postava si prošla vždy i záporným obodbím a kdy charakter se láme s kadencí samopalu:-D JInak moje nej postavy byly vždycky ty největší mrchy...Kimberly, Sydney, Amanda...:-) ()

Paity

Spíše z nostalgie, protože tehdy v TV prostě nic nešlo. Ještě také musím ocenit Heather Locklear, která vypadá pořád skvěle. ()

pjotr76 odpad!

Ani ty příslovečný "roštěnky" nejsou natolik cool, aby dostaly tenhle brak, (viděl jsem dva díly - takže berte toto hodnocení s velkou rezervou) do jednohvězdičkovejch počinů. ()

willis

strašně překombinovaný a pitomoučký, každý podvádí a intrikuje, není tam snad ani jedna kladná postava...ale hrájí tam pěkný baby, takže je na co se dívat.....jo, a chlapi tam hrajou taky pěkný:) ()

Eldoth

První serie ještě nebyly tak špatné ale s přibývajícími díly,stále dokola se opakujícími intrikami a nadměrným počtem vedlejších postav to šlo k šípku. ()

Movie Gourmet

Seriál o možná sice krásných ale zlých lidech, kteří pořád kují nějaké pikle, zahýbají si spolu a věčně nejsou spokojeni se svými životy. Jak jsem to mohl sledovat nechápu. Verdikt: 2* a třeba 40 %. ()

Zemřel herec John Saxon

Zemřel herec John Saxon