Melrose Place

USA, (1992–1999), 170 h 8 min (Minutáž: 43–93 min)

Tvůrci:

Darren Star

Thomas Calabro, Heather Locklear, Andrew Shue, Josie Bissett, Doug Savant, Grant Show, Courtney Thorne-Smith, Jack Wagner, Laura Leighton, Marcia Cross (více)

Série(7) / Epizody(219)

Melrose Place je obdoba Beverly Hills 90210. Skupina mladých úspešných a najmä sexi ľudí byvá spolu v nájomnom dome a majú medzi sebou rôzne aférky a pletky. Navzájom sa milujú, neznášajú, podvádzajú a klamú, prosto Hollywood ako sa patrí. (ethos)

Aldamir

S odstupem let a s ohledem na to, že nejen českej, ale i americkej fenomén jménem seriál míří čím dál víc do pr*ele přidávám dodatečně třetí hvězdu. Děj (pokud se to tak dá nazvat) si naštěstí pamatuju jen velmi mlhavě, co si naopak pamatuju víc než dobře je to, že baby z MP pro mě byly v pátý šestý třídě velkými erotickými symboly (jejich morální kredit sem jaksi nebyl v té době s to rozlišovat;-)) a co si tak vzpomínám, tak spolužačky to měly v opačném gardu přesně stejně... Dneska už se tomu směju, ale ve skrytu duše bych stejně dal nevím co, aby to dávali znova a mně bylo zas dvanáct let...:-) ()

Tiiso

Ačkoli seriál vypráví o životních osudech skupiny lidí, žijící na dobré životní úrovni, nedokáže děj ve svých epizodách ani trochu přiblížit reálnému životu. Příběhy, které se přede mnou odehrávaly jen těžko obstojí v konfrontací s vlastními životními prožitky, které vlastním. A tak mě uniká smysl tohoto produktu. Vypráví tvůrci o běžném životě? Nebo vnáší do povídání nějakou tu televizní fantazii? Kde je tedy? Ani jedno ani druhé. Tento styl vyprávění prostě dokázal vydělat nějaký ten peníz a tak proč ne. Mě osobně série nedokázala natolik zaujmnout abych viděl více než jen pár epizod. Řekněme tak deset, možná jedenáct. Tudíž jedna hvězda právě za těch deset viděných dílů. ()

Rodin

Budu hodný a 20% této sérii přiznám. Zdaleka všechny díly jsem neviděl, nicméně nebyl to tak brutální propadák, jak jsem čekal. ()

topi80

Tak tady se scénáristé vyřádili. Takové panoptikum vyšinutých psychopatických postav by nevytvořil ani Hitchcock. Totální devalvace vztahů byla dovedena do takové dokonalosti, že už to nebylo o tom, kdo s kým, nýbrž kdo s kým pokolikáté. Aby toho nebylo málo, snad ke každé postavě přičarovali scénáristé nějaké tajemství z minulosti, jehož provalení bylo vždy dobrou záminkou k tomu, aby se na scéně objevili další psychopati, například exmanželé či ještě vyšinutější sourozenci. Nu, raději bych žil v prostředí stvořeném Alfredem Hitchockem, než se přestěhovat do tohoto komplexu s bazénem. Výsledkem scénáristických ekvilibristik pak bylo to, že nakonec byl nejsympatičtější doktor Michael Manchini, jenž byl odpudivým záporákem už od začátku, ale aspoň si držel pořád svou linii. Přesto musím uznat, že toto dílo dokázalo udržet diváka v pozornosti a nebýt některých obzvlášť šroubovaných dialogů, situací a postav, šel bych s hodnocením zřejmě ještě výše. ()

LuNaj

A just ty 4* dám. Proč? Neskutečně mě to chytlo, poprvé jsem to viděl cca v 15, přišlo mi to o 2 třídy lepší než konkurenční BH 90210 a v té době snad ani nic lepšího nebylo. A epizodu se zmrtvýchvstáním Kimberly si pamatuju dodnes!!! ()

jafuska

tento seriál mám moc ráda, když to začali znovu vysílat, jako bych se vrátila do dětských let, problímy s láskami, uvědomování si sama sebe, hodně dobrý seriál který nestárne ()

mrLotus

Dávám jednu hvězdu jenom díky tomu,že seriál bedlivě sleduje moje žena.Já,sám seriály tohoto typu nesleduji a při vyslovení slova -Amanda-se mi kroutí prsty u nohou. ()

walkingdead

Neviděl jsem ani všechny série, protože to bylo horší a horší. První řada ještě ušla, pak už to bylo jen o tom, jak tvůrci přemýšlí, kdo z postav se s kým ještě nevyspal a jak to napsat tak, aby to, že se spolu vyspí, vypadalo normálně... Bydlet bych v tom baráku nechtěl, má podezřele vysokou úmrtnost obyvatel... ()

Zemřel herec John Saxon

Zemřel herec John Saxon