Melrose Place

USA, (1992–1999), 170 h 8 min (Minutáž: 43–93 min)

Tvůrci:

Darren Star

Thomas Calabro, Heather Locklear, Andrew Shue, Josie Bissett, Doug Savant, Grant Show, Courtney Thorne-Smith, Jack Wagner, Laura Leighton, Marcia Cross (více)

Série(7) / Epizody(219)

Melrose Place je obdoba Beverly Hills 90210. Skupina mladých úspešných a najmä sexi ľudí byvá spolu v nájomnom dome a majú medzi sebou rôzne aférky a pletky. Navzájom sa milujú, neznášajú, podvádzajú a klamú, prosto Hollywood ako sa patrí. (ethos)

dyfur

..americká telenovela,kde každý s každým spí,každý s každým má konfilkt,všetci su "nastajlovaní" a dej sa pomaly posúva,aby išiel do stratena.... ()

rakovnik

Vůbec nemohu pochopit, jak jsem na takovou nudnou slátaninu mohl koukat, ale opravdu jsem tento seriál kdysi sledoval... ()

cariada

V současnosti když to vidím je to děs,ale tenkrát jsem to sledoval s napětím: Co mě na tom fascinovalo ? nejspíš to ,že v tom seriálu byl každý hajzl a bezpáteřnák. Každý šel a proti každýmu a chrápal tam každý s každým. ()

DruidKarel

Náhodou se nejednalo zase o takovou srajdu, pro mě to bylo dětství, které jsem radši než na pískovišti trávil u televize. 4* ()

C0r0ner odpad!

V podstatě to je přesná kopie (proč to do prdele vůbec vzniklo?) Beverly Hills, která v ničem nezaostává v demenci a otravnosti a navíc přidává další stupínek v tom, že kopíruje všechno špatné, co kde bylo. Chápu, že těsně po pádu totality to musela být paráda, ale dnes je to vážně neskutečná sračka, která snad brzy zapadne do zapomnění. 0% ()

danecek24

Zlatý Glóbus - nominace (5) - 51. ročník (za rok) 1993 - Nejlepší herečka v seriálu (drama) - Heather Locklear, 52. ročník 1994 - Nejlepší herečka v seriálu (drama) - Heather Locklear, Nejlepší herečka ve vedlejší roli - Laura Leighton, 53. ročník 1995, 54. ročník 1996 - Nejlepší herečka v seriálu (drama) - Heather Locklear ()

spygirl

Ze života. :-) Později bohužel spíše ze science fiction…. Ale i tak mě tento seriál se sympatickými herci (s výjimkou T. Calabro - M.Manchiniho) baví. Mám ráda tu americkou atmosféru 90. let. Verzi 2009 nebrat. ()

A.L.E.S.

"Je právě tolik, kolik je, protože vaše oblíbená televizní stanice uvádí seriál...", který je neskutečně nudný a kopírující Beverly Hills s notně známým PSČ. ()

pytlik... odpad!

Dávám odpad, ačkoli jsem neviděl ani jediný díl, ani jedinou minutu z děje. K tomuto hodnocení zcela stačí úvodní věta "Je právě tolik kolik je, protože vaše oblíbená televizní stanice Nova dává další epizodu...", která mě v raném mládí dokázala spolehlivě vyhnat od počítače v obýváku, ačkoli se tam nacházel jediný kompjůtr v celém bytě a měl jsem zrovna rozehrané silně návykové hry, jakou byla civilizace 1 nebo dokonce warcraft dvojka. Ovšem v mládí je člověk velice citlivý, a mně prostě ta nebetyčná idiocie tohoto prohlášení vytáčela minimálně do sedmého nebe, kde na člověka navzdory ustálenému úsloví žádná rozkoš nečeká, to můžu potvrdit. Jen si to rozeberme: "Je právě tolik kolik je" - už jen tahle věta je na nobelovu cenu za blbost... zcela se zde potvrzuje staré známé přísloví mlčeti zlato, mluviti exkrement. Pravda, jak člověk stárne, vyměkne, a podobné výroky se mu začnou líbit, viz například Čtvrtníčkova verze a zejména Dostálova odpověď. Ale zpět k seriálu, holt Nova je fakt maximalistická a nejlepší, protože jí jen tahle věta nestačí a přilepí k tomu ještě druhou neméně úžasnou "protože vaše oblíbená.." Což mimochodem znamená, že kdyby Nova nedávala právě teď tenhle seriál, nebylo by tolik kolik je. Zlatá Nova, zachránila naší civilizaci! Dokážete si to někdo představit, jaký by nastal chaos? Bylo by úplně jinak hodin než ve skutečnosti je, MHD, vlaky a autobusy by si jezdily jak by chtěly, zatímco dnes dodržují přesně jízdní řád, výplata by chodila na účet třeba jednou za půl roku místo jednou za dva měsíce, člověk by chodil spát večer a ráno vstával... ()

Antek

Šílené zápletky, které se s dalším dílem točily do čím dál víc divočejších zákrut ... gay, který v jedné sezóně prožívá svůj NOIR ... psychopatka s jizvou ... šovinistický doktor, který se pro prachy nestydí vůbec ničeho ... ženy měnící se v trosky ... podminovaný apartmán ... zase doktor (jiný), pro změnu zavřený do psychiatrické léčebny ... tatínkové, co zneužívají své dcery ... návraty z hrobů (doslova) ... tenhle seriál nikdo nemohl brát vážně (černý humor, sex, šílené twisty) a já si jej právě pro tu jeho neserióznost božsky užíval!!! ()

Timak

"Tady Los Angeles, je právě tolik kolik je, protože vaše oblíbená televize NOVA vám přináší další epizodu z amerického seriálu Melrose Place!" - legendární hláška, kterou musí znát každý, kdo se narodil v 80. letech. A musím říct, že zvláště první série byly vcelku povedené a byla to taková dospělá variace na Beverly Hills 90210. Postupem času samozřejmě kvalita hodně opadala a dneska si na tento seriál skoro nikdo nevzpomene. Ale celkově tento seriál hodnotím 3* ()

mandlova

rebelské BéHáčko...oproti BH90210 tomuto seriálu nejde upřít jistá míra napětí a dobrých zápletek...doteď si pamatuju zmrtvýchvstání šílené Bree a kurevníka Michaela :-D ()

Zemřel herec John Saxon

Zemřel herec John Saxon