Melrose Place

USA, (1992–1999), 170 h 8 min (Minutáž: 43–93 min)

Tvůrci:

Darren Star

Thomas Calabro, Heather Locklear, Andrew Shue, Josie Bissett, Doug Savant, Grant Show, Courtney Thorne-Smith, Jack Wagner, Laura Leighton, Marcia Cross (více)

Série(7) / Epizody(219)

Melrose Place je obdoba Beverly Hills 90210. Skupina mladých úspešných a najmä sexi ľudí byvá spolu v nájomnom dome a majú medzi sebou rôzne aférky a pletky. Navzájom sa milujú, neznášajú, podvádzajú a klamú, prosto Hollywood ako sa patrí. (ethos)

Anderton

Ako ohodnotiť seriál, ktorý je o triedu až dve horší ako Beverly Hills. Žeby z nostalgie a recesie hneď dvoma nefér nadhodnotenými hviezdami? Doba Aarona Spellinga je už chvalabohu za nami a jeho odkaz nepokračuje. Šikovný producent to ale bol, asi vedel, čo robí. ()

PetrPan

"Pokračování" Beverly Hills tentokrát o problémech mladší střední generace, který se zpočátku tváří jako lehké dílko o citech, vztazích a běžných životních lapáliích a nakone ústí do téměř thrilerové roviny s kriminálními zápletkami, přestřelkami a až akčními sekvencemi. Nikdy mne však nezaujal, protože mi připadá umělý a fádní ()

Tommassi3

Čiré devadesátkové zlo v podobě spin-offu Beverly Hills 90210, přičemž to číslo na konci mělo původně symbolizovat bláhovými producenty plánovaný počet epizod..;) Vztahové zlo, jehož pilíře se dají snadno odhalit ve většině tuzemských telenovel.. ()

zdepapepa

další seriál typu Beverly Hills 90210(i když nevím, jestli ten byl první nebo ne), každopádně je to pořád dokola a pořád o ničem... ()

selfesteem

Tenhle seriál jsem milovala coby malá holka. Naši se vždycky schovávali v jiných místnostech, protože toho na ně bylo moc, a navíc se báli, co jen to ze mě vyroste, když se mi líbí taková zvěrstva. Neskutečně mnoho podrazů, zklamání, intrik, vyhrožování, vydírání, a opakovaných chyb, někdy až s docela fatálními a děsivými konci. Nemusela jsem Amandu, protože byla k uzoufání nudná a zbožňovala jsem, jako tradičně, psychopatickou postavu Kimberley Shaw. Miluju TV Barrandov - už to zase běží o víkendech - já se snad zbláznim radostí :D. ()

Praxis

Je právě tolik, kolik je, protože televizní stanice Nova uvádí další díl vašeho oblíbeného seriálu Melrose Place. Ano tak takové seriály, právě jako výše zmíněný, či Beverly hills jsou typickým příkladem toho, jaká produkce se tu hrála pár let po revoluci. Přehlídka dokonalých, krásných a mladých lidí se stupidními dialogy a scénářem. Ale ty dvě hvězdy za nostalgii. ()

blackrain

Ano, přiznávám se. Po BH 90210 to byl můj nejsledovanější seriál a sledovala jsem ho hlavně kvůli Heather Locklear a Marcii Cross, z té se potom vyklubala pěkně šílená ženská. ()

Zemřel herec John Saxon

Zemřel herec John Saxon