Hororový klasik George A. Romero spojil sily s literárnym hororovým klasikom Stephenom Kingom a na základe filmového scenára Romero natočil poviedkový film s riadne čiernym zmyslom pre humor. Deň otcov je o chlapíkovi, ktorý vstal z mŕtvych, aby konečne na svoj sviatok ochutnal tortu od svojich detí, Jordy Verrill (King) je farmár, ktorý objaví meteorit, ktorého sa dotkne a začne sa meniť na rastlinu. Debna je o debne, v ktorej je niečo živé a hladné. Nasledujú ešte dve poviedky v duchu Alfred Hitchcock uvádza a Poviedky z hrobky. (tron)

Raziel_cz

Hororová antologie s komiksovou stylizací, fajnovou atmosférou, nervy drásající hudbou, argentonovským nasvícením, pěknými monstry a patřičně černým humorem. Je fakt, že od tria Romero-King-Savini by člověk, ještě k tomu v kombinaci s herci jako Hal Holbrook, Leslie Nielsen nebo Ed Harris, čekal o něco vyšší level, ale já tuhle béčkovou zábavu v duchu Tales from the Crypt (myslím film z roku 72, do seriálu Creepshow chybí patřičná vypointovanost) můžu. Z povídkových žánrovek rozhodně jedna z těch top. ()

Laca1313

Jak je již zmíněno v předchozích komentářích,tak jednotlivé povídky jsou kvalitativně nevyvážené. První,třetí a čtvrtou povídku bych hodnotil velmi dobře,ale druhá a poslední za moc nestojí. Nejlíp se mi jeví příběh s Leslie Nielsenem, akorát při jeho sledování jsem vzpomínal na všechny parodie, ve kterých hral, a proto jsem větši tohoto příběhu prochechtal. Ale nutno říci,že Leslie pro něj netypickou roli zvládl velmi,velmi dobře. Akorát mi tu chybý delší animované sekvence, které jsou v druhém dílu. Kvůli této absenci a kvůli velmi špatnému druhému a nudnému poslednímu příbehu dávam jen čtyři hvězdičky. Chvíli jsem uvažoval i o třech hvězdách,ale přece jenom je tento film lepší než pokračování,kterému jsem dal tři hvězdičky. ()

Al44...

Film se skládá celkem z pěti na sobě nezávislých příběhů. Mě osobně se nejvíce líbil třetí příběh "NĚCO TĚ ZAPLAVÍ" a čtvrtý "BEDNA". Celé to je doslova nabušeno černým humorem a zajímavostí je, že jsou filmy "obléknuty" do komiksového stylu. Poctivá podívaná, ale nic extra. ()

helraiser

Tohle se vážně povedlo. Bodejď by ne když se do práce dají dva hororový géniové Stephen King a George A. Romero. Divák se může těšit na pět povídek, některé více strašidelné, některé méně, ale každá z nich plná černého humoru. Zábava od začátku až do konce, skvělá komiksová podoba příběhů a herecké výkony potěší také, takže spokojenost je rozhodně na místě. ()

renoarko

Z piatich sfilmovaných poviedok Stephena Kinga nemá každá rovnakú kvalitu. Medzi to lepšie patrí jednoznačne The Crate (Debna), to bez debaty. Ďalej ma potešili poviedky Father's Day a Something to Tide You Over s už nebohým majstrom paródií Lesliem Nielsenom, ktorý si tu zahral mierne psychopatného špatniaka. Naopak, trochu ma sklamali The Lonesome Death of Jordy Verrill, kde si strihol úlohu sám KING Stephen King, a "They're Creeping Up on You!", kde si zas úlohu strihli hnusné šváby. Ako celok však na mňa Creepshow pôsobila pozitívne. PS: Keď som bola decko, išla som sa z toho slušne povedané zasr... :D ()

Mastersn

Ty 2* jsou snad jen z nostalgie k prvnímu příběhu o tatínkovi a dortu,který se opravdu povedl a jako malého mě opravdu vystrašil. ()

Hellknight12

Nedávna premiéra. Zaujímavý nápad na film a zaujimavo spracované. Štyri krátke príbehy prepojené jedným krátkym príbehom. Ako celok to podoby dobre. Samostatné príbehy nie sú nič extra. Najviac sa mi páči to prelínanie komiksu a reality. Herecký je to mierny nadpriemer. Ak by som mal ohodnotiť každý príbeh tak je to takto: 1. 80%. 2. 60%. 3. 55% 4.20%. a príbeh ktorý to spája za mňa 90%. Celkovo film za mňa 70%. ()

giaruj

Poctivo zaslúžené hodnotenie. Očakávate spojenie komédie a hororu a ono sa naozaj dostaví. Hororu je viac, poviedky väčšinou udierajú na ošúchaný motív živých mŕtvol. Čuduj sa svete, nepôsobí parodicky, naopak, prekvapí mrazivosťou, či nečakanou ľakačkou. A to filmy, kde sa objaví Leslie som vždy bral s rezervou. Krásne a čisté osemdesiate, povinné pozeranie v žánri horor. ()

GameboyNES

Některé povídky byli super, některé poslabší. Nicméně je to docela slušná zábava. 4. A vidět Leslieho Nielsena po dlouhé době jako záporáka, potěší :) ()

Knor

Zábavný hororový povídky od mistrů svého řemesla. Není to žádná megabomba, ale jako oddychovka to stačí. Hraje tu spousta známých ksichtů a každá ta část je slušná černohumorná zábava. ()

Elegnor

Nemůžu se zbavit dojmu, že je to film pro děti. Není to ani hrůzostrašný, ani napínavý, a pochybuju že kdy v nějaký době bylo. ()

Cortesz

V době natočení tohoto snímku to mohlo být docela zábavné, ovšem teď to na mě působilo spíše směšně. Jednotlivé povídky mají kolísavou kvalitu. První tři stály za zkouknutí, 4 byla už kapku nudnější a poslední naprosto příšerná. Celkově dávám průměrné 3*, protože navíc to rozhodně nemá, hlavním důvodem je, že tento snímek nevyhrál boj s časem a nyní působí spíše směšně než hororově. ()

habertek

Stephen King nezklamal!!! Báječné hororvé povídky u kterých jsem se opravdu bavil! P.S. ,,Já chci svůj dort!!!":D ()

Pitryx

Tak to má být. Krátce, stručně, výstižně. Jasně že jsem se u toho měl bát, ale bohužel, spíše jsem se dost chechtal. Pokud to byl úmysl tvůrců, povedl se. Pokud, ne, tak nic. Celkově se mi to líbilo. ()

xSxEx

Povinnost pro milovníky B hororů. Tentokrát, ale v podání profika G.A.Romera ps. Ten Leslie Nielsen má jeden problem a to, že i když hraje "šmejda" pořád tom vidím parodi i:-) ()

Creepshow znovu

Creepshow znovu