lucascus

Řekl bych, že nejtragičtější je zde Luděk Sobota, který spíše než vtipný, je zde trapný. Prostě kouzlo z Jáchyma nelze používat do nekonečna. ()

Autogram

Tu už sa vsadilo iba na chamtivosť a okolo toho sa točí celý film. To na nejakú solídnu zápletku a roztočenie deja nestačí a tak zostali len trápne situácie a občasné fóriky. Skvelí herci odviedli, čo museli, ale táto komédia sa im nezapíše do biografie veľkými písmenami. Aj ja si z toho zapamätám asi len Veškrnovej bigbít Ba di-di-ba-ba di-di-ba-ba di-di-dam, ja čekám, čekám te-le-gram. ()

ghatos

Miloš Kopecký věděl, proč do toho nejde. Sice herci byli skoro totožní a pojetí bylo stejné jako jednička, přesto to nezafungovalo. Už to nemělo ten šmrnc, postavičky byli spíše protivné...49%. ()

spikey1

o sousedských sporech, které zná každá česká domácnost. s báječným obsazením včele s pani Janzurovou. tuto komedii mam moc rad. ()

Zemi11

Nemám nic proti jednoduchým komediím, které mají spád a jsou naservírovány takovými velikány, jakým byli Sovák, Janžurová nebo Filipovský. ()

netahlo

Uz to neni ono, ale stale vysoka kvalita. Tentokrat zejmena kvuli Janzurce, ktera volne pokracovani tahne. Chybi Kopecky. Sovak ho proste nemohl nahradit, byt to byl samozrejme vynikajici herec. Milos nastavil latku prilis vysoko. Ale i tak jsou tam super sceny a jedna se o vybornou komedii. ()

insurgentes

To se asi snaží tepat takový společenský nešvary, jako že někdo lepí doma strašidýlka a prodává je nejsa členem socialistického výrobního družstva. Hrůza. Po shlédnutí jsem měl chuť dál chodit do kolbenky na píchačky, a kdyby napsala teta Maruš z emeriky, radši vůbec neodpovědět. ()

Jiří K.

Ergo, na první díl s Kopeckým to vskutku nemá, ale proč to hned zatracovat, že? Tento typ komedie, humoru a satiry obecně ocení jen ten, kdo vyrůstal době jejího vzniku a pominu-li tehdejší politicko-společenské poměry, nebyla ta doba na filmové výtvory až tak zlá. Současní čeští tvůrci se do podobných projektů raději moc nepouštějí a i to málo co po 89' vzniklo mi bohatě stačí, abych si Schulffovy počiny vážil čím dál tím víc. Tento pán je jeden z mých nejoblíbenějších režisérů. Tři a půl hvězdičky. ()

Zagros

Po čtyřech letech se tvůrci pokusili navázat na skvělou komedii Zítra to roztočíme, drahoušku…! a moc se to nepovedlo. Bohužel byl Miloš Kopecký nahrazený Jiřím Sovákem, který je zkrátka jiný herec. Jeho slovní přestřelky jsou o poznání slabší než ty s Milošem Kopeckým. Tvůrci se také snažili o jakýsi děj, který se moc nepovedl. Obě rodiny už moc nebojují proti sobě, ale jen se snaží bezpracně zbohatnout. Jejich vychcanost mě nijak nebavila. Jako většinou je pokračování horší a ode mě si vyslouží slabé tři hvězdy. ()

xmozek

Jediným čím tetno film podle mě utrpěl je to, že pana Kopeckého nahradil pan Sovák. Ne že bych ho neměl rád, ba naopak to je také PAN herec, ale přece jen s Milošem kopeckým to mělo větší grády.Ale stále slušný nadprůměr.4 * ()

Bohemák

Janžurová s Peterkou tvoří okouzlující duo maloměšťáků. Bohužel druhá manželská dvojce výměnou Sováka za Kopeckého už nemá ten kouzelně nervózní šmrnc. ()

Paity

Pokračování Zítra to roztočíme, tentokrát už ale bez Miloše Kopeckého. Samozřejmě, Jiří Sovák byl také pan herec, ale člověk si z jedničky zvyknul na toho "našeho" hereckého cholerika. Nicméně sbírání pětikaček do pytle, to je super. ()

Arach.No

Asi před měsícem jsem na tento film náhodou narazil na STV a docela dobře jsem se pobavil. Není to sice tak dobré jako Zítra to roztočíme drahoušku, ale na to, že je to druhý díl, to nedopadlo nijak moc špatně. ()