poster

Divoké včely

 • anglický

  Wild Bees

  (festivalový název)
 • Slovensko

  Divoké včely

  (festivalový název)

Komedie / Drama

Česko, 2001, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • HAL
  *

  Totálně zaopadlá díra ve které ani ty lišky nedávají dobrou noc protože i to by tu bylo až moc civilizované. A v ní úplně obyčejní vidláci jejichž souhrnné iq nedosahuje ani dvouciferné hodnoty a jejich jedinou životní náplní je vychlast všechno v dosahu, drby o ničem a krmení slepic. O ničem jiném film Divoké včely není, žádný příběh, drama nebo aspoň humor, jen nudný život v místech ze kterých každý rozumný člověk zdrhne hned jak může. Svým způsobem je film velmi trefný - jestli jste někdy měli nějaké dobré důvody podobné české vesničky a jejich zaostalé obyvatelstvo nemít rádi, tak vám je všechny velmi bolestivým způsobem připomene. 3/10(27.8.2008)

 • EdaS
  ***

  Hodně nevyrovnané, ale pěkných momentů je tu dost. Vilhelmová, Liška a Dušek výborní, naopak obsazení neherce do prakticky hlavní role se nevyplatilo.(20.4.2003)

 • PinokKio
  ****

  Po prvním shlédnutí za dvě hvězdičky .. ovšem ten film mi tak nějak častějším viděním přirostl k srdci.(7.3.2010)

 • Jenda
  **

  České filmy se točí stále na jedno brdo. Nemám babičku na Moravě, ani kamaráda, který by byl někomu z filmu podobný. Nevidím zábavu ve filmu, který popisuje život v nějakém zapadlém ghettu, A ani mě to nezajímá... protože se koukám na zprávy. Tam minimálně jedno vždycky je.(7.12.2007)

 • swamp
  ****

  Asi druhý nejznámější film Bohdana Slámy..hned po Štěstí. V Divokých včelách si k němu režisér razí hrubou silou cestičku, ale místy ještě dosti nemotorně. Ovšem Tatiana Vilhelmová, Jaroslav Dušek a v neposlední řadě Pavel Liška aka Michael Jackson nasazují hereckou laťku (a s tou i pomyslnou kvalitu filmu) hodně vysoko.(8.1.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace