Trochu divný film s originálním tématem. Ale podivnost a originalita chodí přece ruku v ruce, takže... Zajímavé myšlenky, jestli nás ta televize skutečně vysává ...pak bychom se někteří nebyli dožili dospělosti, jak bychom museli být vysátí (takže nás to přiměřeně vystrašilo, ale tak zlé to snad nebude) :-))(22.10.2003)

"Vy jste toho asi zažil víc v televizi než v životě." Pokud se jedná o mě, tak já mám s televizí naprosto vyrovnaný vztah - 12 hodin denně se na ni dívám a dalších 12 hodin ji skoro nepotřebuju k životu. Mám prostě silnou vůli a totální ztráta energie mi nehrozí. Přesto mě to s energeticky vycucaným Oldou celkem baví, takže ze solidarity nosím po kapsách dva univerzální dálkové ovladače a někdy s ním lovím dvounohé gazely. A přes varování, že tento film nemá mou televizi rád, jsem si ho v ní pustil a určitě ho to bolelo víc než mě.(26.2.2017)

Asi nejlepší Svěrákův film, který je příjemně osobitý a plný nápadů. A také mi přišlo, že mě Svěrák konečně netlačil do nějaké pozice, kterou bych jako divák měl zaujmout...(1.11.2008)

Psycho-zážitek mého dětství ..(27.5.2008)

36. LFŠ UH 2010 - VISEGRÁDSKÝ HORIZONT - Divoká devadesátá (Akumulátor 1 / ACCUMULATOR 1 / Akumulátor 1) - Viděno 1x cca - 60%(2.1.2009)

• - Ve své době nejdražší český snímek (40 milionů Kč). (Chrustyn)

• - "Dobíjení" v bazénu s ženami bylo natáčeno v termálních lázních v Budapešti. (hippyman)

• - Postavy ve filmu Mikulík (Jiří Kodet)  a Fišárek (Zdeněk Svěrák) jsou pojmenovány podle členů štábu - zvukaře a střihače. (alois_veliky)