Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kinej
  ****

  Film jsem viděl po dlouhé době znovu v televizi. Když jsem na něj byl kdysi v kině nijak mě nenadchnul, ale tentokrát jsem byl téměř nadšen. Film je nadčasový, takový český Matrix. Dva světy, kamerový přechod z reality do televize... Co bych vytknul je možná nevěrohodná výstavba vztahu mezi Oldou a zubařkou a to jak se film snaží být na každý pád milý.(29.10.2006)

 • Tosim
  ****

  Dobrovolně se přiznávám, že Akumulátor se mi nelíbil, až do doby, kdy jsem se na něj po další dlouhé době znovu podíval. Že z nás televize vysává energii? No jasně!!! Snímek je vtipný, Edita Brychta je krásáná ženská a navíc najdete mnoho platných pravd... SVĚT JE SLOŽITÝ JENOM TAK, JAK SLOŽITÝ HO CHCETE VIDĚT...(17.8.2002)

 • bassator
  ***

  36. LFŠ UH 2010 - VISEGRÁDSKÝ HORIZONT - Divoká devadesátá (Akumulátor 1 / ACCUMULATOR 1 / Akumulátor 1) - Viděno 1x cca - 60%(2.1.2009)

 • -bad-mad-wolf-
  ****

  Originální, hravý a nápaditý kus, nesoucí v sobě pravdu o pohlcování našich životů obrazem televizorů a počítačů. Šílené, zábavné. Další důkaz, že raná tvorba Svěráka mladšího je nejlepší.(2.1.2009)

 • gouryella
  **

  Pro me jednoznacne nejhorsi Sverakuv film jehoz smysl mi dodnes unika.(28.7.2002)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace