Tento film proste milujem. A nie len pre jeho myšlienku. Zbožňujem aj jeho atmosféru a v mnohých scénach pokoj, ktorý z nich vyžaruje. Tichý hlas Petra Formana a charizmaticky krásnu Editu Brychta, ich elektrizujúcu kombináciu, smrkajúceho filozofa Svěráka aj scény s nasávaním energie. Nemá to chybu :-)(5.9.2005)

Nepamatuji si, kdy jsem naposledy v nějakém filmu viděl tolik originálních nápadů. Bohužel poměrně vlažné přijetí asi zamezilo vzniku podobně odvážných projektů.(16.6.2002)

Trochu divný film s originálním tématem. Ale podivnost a originalita chodí přece ruku v ruce, takže... Zajímavé myšlenky, jestli nás ta televize skutečně vysává ...pak bychom se někteří nebyli dožili dospělosti, jak bychom museli být vysátí (takže nás to přiměřeně vystrašilo, ale tak zlé to snad nebude) :-))(22.10.2003)

Dobrý film se super obsazením....(30.11.2007)

Zajímavý důkaz toho, že Tereza Pergnerová byla normální herečka a že Jan Svěrák měl ještě hodně energie.(17.2.2009)