Film jsem viděl po dlouhé době znovu v televizi. Když jsem na něj byl kdysi v kině nijak mě nenadchnul, ale tentokrát jsem byl téměř nadšen. Film je nadčasový, takový český Matrix. Dva světy, kamerový přechod z reality do televize... Co bych vytknul je možná nevěrohodná výstavba vztahu mezi Oldou a zubařkou a to jak se film snaží být na každý pád milý.(29.10.2006)

Dobrovolně se přiznávám, že Akumulátor se mi nelíbil, až do doby, kdy jsem se na něj po další dlouhé době znovu podíval. Že z nás televize vysává energii? No jasně!!! Snímek je vtipný, Edita Brychta je krásáná ženská a navíc najdete mnoho platných pravd... SVĚT JE SLOŽITÝ JENOM TAK, JAK SLOŽITÝ HO CHCETE VIDĚT...(17.8.2002)

36. LFŠ UH 2010 - VISEGRÁDSKÝ HORIZONT - Divoká devadesátá (Akumulátor 1 / ACCUMULATOR 1 / Akumulátor 1) - Viděno 1x cca - 60%(2.1.2009)

Originální, hravý a nápaditý kus, nesoucí v sobě pravdu o pohlcování našich životů obrazem televizorů a počítačů. Šílené, zábavné. Další důkaz, že raná tvorba Svěráka mladšího je nejlepší.(2.1.2009)

• gouryella

Pro me jednoznacne nejhorsi Sverakuv film jehoz smysl mi dodnes unika.(28.7.2002)