Rudý škorpion

• Jihoafrická republika Red Scorpion (více)

Ruský důstojník tajné služby Nikolaj je vyslán do Afriky, aby zlikvidoval vůdce povstalců, kteří bojují proti tyranskému režimu. Nikolaj se snaží připojit k rebelům a po čase se jeho přesvědčení obrací proti původnímu poslání a je rozhodnut se přidat se zbraní v ruce na stranu spravedlivého boje za svobodu. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

SuperKarel

Klasika, kterou jsem viděl prvně ještě na VHS. Po shlédnutí nyní se mi zdálo tempo přeci jen pomalejší a nebyla to už taková pecka jako kdysi, přesto se jedná stále o slušný snímek se zajímavým námětem a jedna z nejlepších rolí D. Lundgrena. ()

Thomash

Asi první akční film, který jsem viděl. Nepřišlo mi to zase tak špatné, příběh je samozřejmě slátanina na ntou, ale o příběh v těhle filmech nějak ani nejde... Když se oprostíte od přemejšlení tak to není špatný, dávám 4. ()

goodridge

proste vynikajuci kultovy film s lundgrenom. maval som obdobie ked som nosieval vlasy ako rachenko. najlepsia lundgrenova rola jeho zivota.super film ()

Puchyr

Bohužel,, no jsem milovník 80. let akční filmy z té doby hltám. Ve filmu je dost klišé, přehnaných scén atd.. ale pokud se necháte unášet proudem akce a příběhového toku nemusí to dopadnout tak špatně. Film který asi Rusům leží v žaludku, drsný, krvelačný a krutý Dolph opět po Rockym v roli rusa a opět se mi líbí že na rozdíl od Chucka Norrise potřebuje Dolph mnohdy pomoc ostatních lidí aby přežíl, prostě správnej a akční hrdina člověk který má své chyby. Jak to řek Sly. Akční hrdina vám přiroste k srdci né pro svou dokonalost, ale za své chyby, které se snaží napravovat,,, úžasný akční film a taky prasácky podceněnný pod svou úrovní,, styďte se..75% ()

Mordechai

Jo je to masáž:-) hlavně ten drzý reportér:-) dobrá akce a hlavně zasraní češi:-) V kolika akčních filmech jsou češi:-) Je to osvěžení... ()

DarthArt

Dolph Lundgren je asi jediným hercem na světě, který svého vrcholu dosáhl na úplném začátku kariéry a pak už to šlo jen a jen z kopce. Poté, co si přestal nechávat rozbíjet držku od Sylvestera Stallonea a rozhodl se údery dávat sám, ponořil se do bahna totálních béček, z nichž jedno z nejhorších je zároveň jedním z Dolphových nejslavnějších filmů - Rudý škorpión. Z těch dvou hodin u VHS-ky, ne po letech, ale po pár minutách, nezbylo nic než zklamání, že se ani omylem nekoná další John Matrix nebo John Rambo. ()

MisaP3

Asi jsem měla zůstat u vzpomínek a nepouštět si to po x letech znovu. Jako malé se mi film líbil a často jsem si na něj vzpomněla, bohužel s věkem a většími nároky se propadl hodně hluboko. Příběh tuctový, akce neakční a vymakaný Dolph tupě zírající a recitující slova. Ale díky tomu, že si film tak dlouho pamatuju dám alespoň tři ()