Film z dílny Kevina Smithe volně navazující na jeho úspěšný snímek Podvodníci z New Jersey vypráví o dvou flákačích, kteří dostali od svých přítelkyň košem a zažívají bláznivý den v místním obchoďáku. T.S. a jeho kamarád Brodie, závislý na videohrách, právě dostali kopačky a léčí se z nich v nákupním centru – kde se jedna z jejich bývalek, Brandi, náhodou právě účastní natáčení randící šou. Kamarádi nelení a vymýšlejí komický sabotážní plán, který má za cíl podkopat autoritu Brandina otce a vyhrát zpět její srdce... (HBO Europe)

Kvico

od mojeho druhého stretnutia so Smithom som očakával viac....ničím výnimočné to nebolo...po Dogme, ktorá ma absolútne nedostala a po Mallrats si už začínam pripadať že Kevin ide mimo mňa...snáď to Clerks, Amy a Jay s Bobom napravia ()

LukashX

Tenhle film je sám o sobě skvělý, moh být však o dost lepší. Stačilo jen, aby šel do distribuce v původní verzi. Ta původní verze, o které mluvím, je ke shlédutí v bonusech na originálním dvd. Film má úplně jiný opening a celkově vypadá trošku jinak a některé situace fungují o dost zábavněji. Proč ho takto do světa nevypustili? Testovacímu publiku se zdál začátek nudný a dost dlouhý. Osobně si myslím, že je to dost škoda, poněvadž mi přijde, že ta původní verze je místama o dost zábavnější. Nic to ale nemění na tom, že Kevin Smith odvedl jako vždycky skvělou scénaristickou a režisérskou práci a Mallrats je skvělý a extrémně zábavný film. ()

Hellbilly

Dosť možno najnedocenenejšia komédia v histórii. Tomuto filmu proste nič nechýba. Finále so súťažou Truth or Date, ktoré je totálnou exhibíciou Jasona Leeho, je skvelým vyvrcholením už aj tak geniálneho snímku. ()

MathewBB

Filmy Kevina Smitha mám rád, ale tento mě nedostal, vlastně se mi ani moc nelíbil... Scény, kde jsou Jay a Bob taky nic moc... ()

technisub

Nemohli jsme vidět stejný film, prostě ne! Nevím jestli to zavinil cz dabing. Pro mě to byla nuda, nesmysl, trapnost. Herci? ty snad ani nehráli. Příběh? o ničem.. Jo a 3D obrázek je několik geometrických tvarů.. dávám * za to že jsem se dokoukal skoro do konce.. ()

teseth odpad!

Tak jsem se nechal opět zlákat vysokým hodnocením ČSFD a kouknul na tuhle hrůzu. Nehorázná blbost, při které vám i ta poslední mozková buňka radši spáchá sebevraždu, než aby se snažila pochopit o co v daném filmu jde. Hodnocením hereckých výkonů se radši ani zabývat nebudu, protože ty byly jednoznačně to nejhorší co jde v daném žánru vidět. Snad už jen parta tančících psů může být horší. Jednorázově bahno, humus, sračka a doufám že nikdy více nic podobného!!! ()

Kletus

Takhle má vypadat komedie. Vtipné dialogy, zajímavé postavy, děj se odehrává v zajímavém prostředí a hlavně tu nechybí Smithova legendární dvojice Jay and Silent Bob. Jasný hodnocení. 10/10 ()

Hrobař

Trošku raději mám Clerks nicméně životního moudra a komixovejch odkazů tu je habaděj, Jaye a Mlčenlivýho Boba jsem si taky užil a tý komerční nálady Mallu jakbysmet. Spokojenost, s ohledem na ostatní filmy Kevina svěží 4, jinak bych pálil spíš pět. ()

P@\/EL

Vynikající komedie, která je přesně tím typem filmů, které mě asi nikdy neomrzí. Film nabídne řadu bláznivých či jinak přiblblých situací, několik naprosto zabijáckých hlášek a hlavně spoustu vtipných dialogů. Děj se odehrává na poměrně malém prostoru, nicméně rozhodně ani chvilku nenudí. Film je zabávný a nehraje si na žádné velké umění, což oceňuju. ()

Dr.dogous

Vtipné gagy, hezký gag je s vědmou a třemi bradavkami. Rozdílné jazyky - jede gól. Amores perros. Láska je svině. Rychlovka ve výtahu neměla chybu. Přes překážky ke hvězdám 82% ()

zoze

Co všechno se může přihodit v jednom dni v jednom obchoďáků nám ukazuje Kevin Smith téměř dokonale. Jak je většinou v jeho filmech zvykem i zde jde hlavně o dialogy, o kterých sám Smith říká, že jsou jediné co vlastně umí a i zde dokazuje že je opravdu ovládá s velkou grácií. ()

Xmarc

Vypadalo to nadějně, ale vtipné pomalu přestávalo být vtipným a valnou část filmu jsem se spíš nudil. Škoda. I když nějaká ta zábava vydržela až do konce a několikrát jsem se opravdu dobře zasmál. ()

Bragi66

O něco pestřejší než starší film "Podvodníci z New Jersey" (1994), ale je to pro ty, kteří dokáží ocenit popkulturní narážky a filmové hlášky. Toho, kdo není příznivcem StarWarspohádek, to asi nestrhne. ()

motyka52

Ve svých nejslabších chvílích jsou Flákači opravdu špatní. Ale těch chvil naštěstí není moc a jsou bohatě vyváženy silnými a nejsilnějšími chvílemi, kterých je opravdu dost a pohybují se na stupnici od "dobré" až po "geniální". Nikdy bych nevěřil, že dialog o Supermanově spermatu může působit zároveň ujetě, zábavně i chytře. ()

Tares

Druhý film Kevina Smithe a opět bomba. Jiné než Clerks, ale přesto stejné. A stejně vtipné. Nejvtipnější dvojka stříbrného plátna opět na scéně. Takže není co řešit. Hodně mě baví provázanost všech Smithových filmů a jeho prvotní výběr herců, byl opravdu mistrovský tah. Jason Lee se tu teprve rozehrává, aby nám v dalších letech mohl ukázat jakým je skvělým hercem. "Brendo!" ()

gabo1

Vždy, keď si na ten film spomeniem, vynorí sa mi také množstvo skvelých scénok, gagov a situácií, až je neuveriteľné, že to celé drží pokope a ešte to aj dáva zmysel. Jeden deň zo života chalanov, ktorým sa veľmi nechce dospieť, nechajú ich priateľky a ako jediný spôsob ako ich dostať späť objavia v priamom prenose televíznej súťaže. ...chcel som tu dať nejaký vtipný citát, ale napadá ma ich toľko, že fakt neviem ktorý vybrať,... :) ()

bocy

Mne sa film páčil najmä hlášky v zoznamovacej relácii. :-) ...skoro som zabudol na Jaya a Mlčanlivého Boba. :-) ()

Místo Clerks 3 bude Jay a tichej Bob 2

Místo Clerks 3 bude Jay a tichej Bob 2