Flákači

Mallrats

Komedie

USA, 1995, 95 min (SE: 122 min)

Tak som to konečne dal ! Prvý krát som bol vyložene nasraný a vadil mi ten prázdny kelímok od kávy , čo Jason Lee furt a všade vláčil , tak som to po hodke vypol, vymazal a zabudol . Vrátil som sa k tomu po roku a skoro som sa pošťal od smiechu!!! Záverečná šou je fakt mega a aspoň kôli nej sa to oplatí pozerať. Jednoznačne za 5 a zajtra sa idem poflakovať po King Fisheru ( OC v Redditch , UK ) !(3.5.2010)

Naprosto typicky výborný film Kevina Smithe. Je zde asi nejméně oplzlých řečí, stejně jako Jayových hlášek, což mě trochu mrzí, ale na druhou stranu dostal film zase trochu jiný rozměr. Ale každopádně super akce, která žádného Smithova fanouška nemůže zklamat.(9.5.2009)

Trochu jiným stylem než Smithův první film Clerks. Opět hodně nadprůměrná záležitost. Ubylo šíleného a vulgárního slovního humoru a naopak přibylo víc gagů. Potěší že větší prostor dostala kultovní dvojka Jay a tichej Bob. Opravdu hezká oddechovka.(7.1.2007)

Jay a tichý Bob zde konečně dostali víc prostoru a tak mohli pobavit ještě víc. Jasonu Leeovi role seděla perfektně, stejně tak Ethanu Supleemu, který mě slušně pobavil. Závěr opět skvěle vygradoval a dočkali jsme se i dalšího promluvení tichého Boba a náznaku, co měl Kevin Smith v plánu v dalších letech natočit.(13.7.2012)

Tenhle Smith byl pro mě asi trochu slabším kouskem. Části, kde figurují Jay a Silent Bob jsou skvělé..jenže hlavní - ústřední - dvojice zaostává. Není totiž nijak výstřední (rozuměj zajímavá) jako třeba Randal a Dante (jehož bylo v Mallrats také vidět, ale tentokrát v miniroličce Gilla). Zajímavé bylo cameo Stana Lee a obsazení Shannen Doherty. ;)(17.8.2008)

• - Postava Bena Afflecka se jmenuje Shannon Hamilton. Shannen Doherty byla krátce provdaná za Ashleyho Hamiltona. (TomikZlesa)

• - Film byl natáčen v Minesotě, zároveň s filmem Fargo (1996). (TomikZlesa)

• - Postavy Brodie Bruce a T.S. Quint jsou odkazy na film Čelisti (1975), kde se dvě hlavní postavy jmenují Brody a Quint, žralok byl přezdívaný Bruce. (TomikZlesa)