Ráj

Stuart Gillard

Adam Greenberg

Paul Hoffert

Za Pheobe.....(25.9.2005)

Rozpočet CAD 3,5miliónaTržby USA $5,588,800Tržby Celosvetovo $-(19.1.2010)

Poměrně průměrnému soft erotickému filmu přidávám hvězdičku za opravdu sexy Phoebe Cates a za fakt, že mladému muži záhy došlo, že jeho erekce má co dělat s polonahou (nebo nahou) kočkou v jeho blízkosti a netváří se (jako v imbecilních Modrých lagunách), že bez vysvětlení katechety prostě na tu nejpřirozenější lidskou činnost zkrátka sám nikdy nepřijde...(4.1.2015)

• majo25

Celkom príjemný dobrodružňák by to bol, keby neobsahoval tak veľké množstvo nelogizmov. Keď sa na scéne objavil šimpanz - v púšti - mal som dosť. Ešte k tomu cvičený - pripomínalo mi to staršie tarzanovky, aj keď motív filmu pripomínal skôr Modrú lagúnu, ibaže v púšti. Skratkovitý dej a fušerský scenár tomu tiež nepridávajú. Na romantiku sa môže pokojne zabudnúť, hlavná predstaviteľka sa veľmi rada vyzlieka a tak to skôr vyzerá na softeroťák pre pubertiakov. Pritom ústredné duo je sympatické a púštno-pralesné lokácie vyzerajú dostatočne exoticky a dobrodružne.(20.3.2018)

Modrá laguna a její variace nazvaná Ráj. Phoebe Cates je prostě už od té doby paní herečka.(25.7.2013)

• - Phoebe Cates své role litovala a odmítala se účastnit promo akcí k filmu. (Zdroj: Cinema)

• - Phoebe Cates v tomto filmu debutovala. (Pumiiix)