Lucy (Britney Spears), Kit (Zoe Saldana) a Mimi (Taryn Manning) jsou od dětství nerozlučné kamarádky. Žijí v městečku v Georgii. Čas už tak pokročil, že se mohou považovat za dospělé. Zrovna totiž udělaly maturitu. Nad krabicí, plnou dětských tajemství, kterou si kdysi zahrabaly a v níž teď, o půlnoci po maturitním večírku, objevují své dávné sny, uzraje důležité rozhodnutí. Vydají se na dobrodružnou cestu ve starém Buicku, model ´73, do Los Angeles. A jak je to s jejich cíli? Mimi je těhotná, ale chce se stát zpěvačkou a stihnout v Los Angeles konkurs. Lucy navštíví svou matku, kterou neviděla mnoho let. Kit hodlá překvapit svého snoubence; spíš se to ale povede jemu. Posádku oldsmobilu doplňuje ještě kytarista a šofér v jedné osobě Ben, na kterého na cestě čeká láska. (oficiální text distributora)

Sysel_CZ

Nelze příliš vyčítat filmu, který je určen pro úzkou skupinu lidí... Nebo ano? Nejvíc odpadů, co jsem kdy viděl pohromadě, tvrdí, že ano. Já, který patřím do té úzké cílové skupinky, říkám, ne. Ptám se jen, proč se všichni ti odpaďáci tady na to dívali, když nemají rádi Britney ani filmy tohoto ražení a nabízí se i otázka, proč vlastně cítí tolik vyjádřit svůj stav, že se s tou malou cílovou skupinkou v žádném případě neztotožňují. Nicméně... Pěkný film pro fanoušky Brit takové, jako byla kdysi. ()

kingik

Britney Spears hrát neumí, ale zajímá to vůbec někoho? Její kariéra není založena na mimořádném talentu, ale na módním vlivu být idolem mladých lidí, respektive fanoušků, pro které natočila i tento film. Pokud ji někdo nesnáší, je jasné, že tento film u něj neobstojí a bez zhlédnutí ho pošle ke dnu. Tenhle film se dá v pohodě vidět. Není například o nic horší, než Karaoke s Gwyneth Paltrow, a stejně tak plyne v nijakém tempu až do příjemného finále. Slavná zpěvačka si chtěla vyzkoušet herectví a zjistila, že by to chtělo ještě uzrát. Výsledkem je průměrné road movie, které má množství slabin stran scénáře, nesoucího se převážně v seriálové dikci, ale fanoušci popové princezny budou smířlivější. 50% ()

Fingon

Hm. Britney, z tebe se mi staví... vlasy hrůzou na hlavě. Sedm let od premiéry, o kdysi popové princezně skoro není slyšet... odvažuji se tvrdit, že tak nízké hodnocení zde je jen zásluhou toho, že se v něm promenuje právě tato hvězdička, když si odmyslíme ji, tak je to vpodstatě docela koukatelný film. ()

klerik

Som síce vehementný obhajovač trjhviezdičkového hodnotenia COYOTE UGLY, ale toto bola vážne sra*čka :) Ide síce o klasickú schému, ale to, že sa film snaží o akúsi vážnosť, ho úplne zabíja. Britney má sice najjednoduchšiu postavu, ale aj tak ju nevie zahrať, Dan Aykroyd je síce dobrý herec, ale jeho úloha je tak blbo napísaná, že s tým nič nenanrobí... Čo je však pri takomto filme najhoršie, je fakt, že "herečky" nedokážu zo seba vylúdiť dostatok ženskosti a dravosti, čomu nepomáhajú ani škaredé zábery kamery... ()

Arsenal83

Nič iné ako promo Britney Spears, vtedy ešte s vlasmi a neprefetovanými očami, alebo to vedela dobre zakrývať. Hrubé lýtka boli už vtedy. Aspoň, že tá pesnička I'm Not a Girl (No Yet a Woman) jej vyšla, inak herecky to bol taký bublifuk, ktorý nafúkol určitú bublinu, no nakoniec sa samotná Britney tou bublinou stala. Nielen krivkami. ()

Jenda odpad!

Dost trapný holčičí Road-trip se zaměřením na diváky kategorie: holčičky od 10ti do 14ti let. Díky tomuto filmu a pak ještě Blanche - Královna zbojníků obdivuji člověka co na přehrávači vymyslel tlačítko "Forward". A teď otázka: Není možné zavést ještě jedno horší hodnocení jen pro tyto případy? ()

becki_tu odpad!

Možná by neškodilo k filmu napsat - nad 15 let nepřístupno. Pokud máte opravdu velký nadhled a jste tak bezcitní, abyste se dokázali alespoň lehce bavit nad spoustou trapných scén a hromadou debilních dialogů, pak je to film právě pro vás. O úplně stupidním scénáři (psaném nejspíš cestou na natáčení) a dřevěném herectví všech zúčastěných asi nemá cenu mluvit a tak jediná trochu pozitivní scéna nebo chcete-li moment je Britney ve spodním prádle. Zarytí fandové popové hvězdy si můžou přidat hvězdičku navíc (čímž se dostanou do kladných hodnot), ale jinak tenhle pokus o film opravdu nelze brát vážně. Trapné, špatné, blbé. ()

Katullka

My nebylo ani deset, když jsem to viděla v kině. A přišlo mi moc fajn, jak Britney přišla o panenství...bylo to super! ()

Lacike

Tuctový road movie v ktorom si bývalé kamarátky po skončení strednej vyrazia na výlet behom ktorého si ujasnia svoje životné priority, dospejú a podobné klišé veci. Film evidentne určený hlavne fanúšikom Britney Spears. V dobe uvedenia ma film nejak nenadchol, keďže ani Britney som príliš nepočúval, ale jej neskoršie albumy mi sadli a aj Britney som prišiel na chuť (nejak mi postupne vybledol vkus z brunetiek na blondínky), takže po rokoch som si film celkom užil. Takže jednu hviezdičku dávam za nádhernú mladú Britney, druhú za jej spev a tretiu za to, že to rozhodne nie je taká katastrofa ako tvrdia ostatní. Proste len obyčajný tuctový priemer. P.S: ten krátky výstup Justina Longa bol vtipný a zároveň krutý, že mu nedala. 5/10. ()

Kryton odpad!

Tohle nikdy nechtějte vidět. Stačí jen pár minut a už je to jako po lobotomii. Britney by neměla hrát a ba co více ani zpívat! ()

ivishka odpad!

Nezlobte se ale taková "pěvecká hvězda" nemá ve filmu co dělat.Proč se zpěvačky,které zaboha neumí ani pořádně rozbalit nějákou show na pódiu cpou do filmů?Dala bych jednu hvězdičku za role Justina Longa a Kim Cattrall ale za takové štěky to ani nestojí. ()

René.girl

Odfláknutá slátanina, která nemá pomalu hlavu ani patu. Ale musím se přiznat, že mi Britney nepřišla až tak špatná. 35% ()

Hees

Je to trocha trápny film.Pre fanúšika Britney signál nech zostane pri hudbe.Snaha zaujať je očividná ale vo filme chýba nápad.Jedna hviezdička je trocha z ľútosti a ešte preto lebo to nebolo také hrozné na odpad. ()

SallyZen

Komerční komedie se Spearsovou, na kterou se pěkně dívalo, ale to bylo vše. Nejhezčí pohled byl asi na rozkvétající Zoe Saldanu. Tento film nemá čím překvapit, ale ani mě výrazně nepobouřil. Od tohohle se moc čekat nedá. 35% ()

Gee.Rocks

Vzhledem k tomu, ze kterého ten film je roku... odpad nedám. Dávám dvě hvězdičky, protože mi tehdy bylo 12, byl to parádní relax a Britney ještě nebyla blázen. :-) ()

Martin741 odpad!

Tak uz aj Britney Spears sa snazi prerazit vo filme ...... a ak sa tak stane, tak sa vyseriem na filmy ...... to viem urcite. 0 % ()