VOD (1)

Láska se na věk nebo na místo neohlíží. Nikdy nevíme, kdy a kde nás potká. Můžeme se zamilovat ve školce, v důchodu, na ulici, v parku. Kdykoliv a kdekoliv. Josef (Boleslav Polívka) se těší, že si po odchodu do penze konečně splní svůj dávný sen a stane se pouličním klaunem. Svým šarmem okouzlí i ráznou Marušku (Eliška Balzerová), majitelku pojízdné kavárny. Jako by se ti dva hledali celý život. Ale není na osudovou lásku přece jen trochu pozdě? Navíc se k Josefovi do vily právě stěhuje jeho dcera Anička (Jana Pidrmanová) i s pětiletým Honzíkem. Domnívá se, že s chlapy definitivně skončila, ale setkání s dávnou láskou Pavlem (Matouš Ruml), ji zasáhne u srdce. K Honzíkovi do školky nastupuje nová holčička Evička. Honzík poprvé zažívá pocity spojené s láskou, úplně se v nich neorientuje a tak sbírá rady od maminky, dědečka Josefa nebo sympatického strejdy Karla (Vladimír Polívka). I toho potká ve školce láska, když se zamiluje do Honzíkovy paní učitelky Elišky (Kristína Svarinská). A aby toho sbližování nebylo málo, Karlův basset Váleček si velmi rozumí s Eliščinou bassetkou Šalinou. Láska přináší do životů našich hrdinů naději a krásu, ale i komplikace a překážky, které budou muset s úsměvem a dobrou vůlí překonat. (CinemArt)

Trailer

Blenny

Tak todle je opravdu divný. Nevadilo mi to, nestyděl jsem se, většinou to nebylo ani nějak extra trapný. Vlastně na to, že to je strašně slaboduchej a odhadnutelnej film, kde je jasný, že to prostě dopadně, tak jak to dopadne, tak to bylo celkem fajn. Linka Polívka - Balzerová se mi kupodivu líbila docela dost. Takhle může vypadat randění 60+. Škoda, že tam větší roli neměla Khek, protože jak Pidrmanová, tak Svarinská jsou podstatně míň sympatický. Koukalo by se na to líp a ta trojka by byla plnější. Takhle je to s odřenejma ušima. ()

bobstock odpad!

Pozor spoilery! Bezkonfliktní, vysvícená žumpa plná nechutně předvídatelných situací s 99procentní absencí reality. Ve 20.minutě už perfektně víte, kdo s kým zasune. Samozřejmě, aby to nebylo úplně bez mráčku, tak tam vhodíme dva totální debili jako protipóly srdíčkových lidiček. První uráží postižené (mimochodem tohle sem fakt pět minut dopředu přesně trefil!), k tomu podvádí nejsladčí porno úču ze slovače a druhej je nechutně obtloustlej opilec a žrout nezdravých utopenců, kterýmu pořád zdrhá pes s pěticentimetrovejma nožičkama. Další je figurka s plným nádobím, soused přes třicet je podivnej stalker, kterej vám neustále leze na zahradu a škemrá o svoji šanci znovu si šoupnout se sousedkou, která zrovínka přišla o manžela a smrdí tím přes plot a k tomu si důchodci v posteli povídaj o tom, jestli se ještě trefí tvl uff. :D Nejlíp na tom vyšel kluk s krémem na opalování pro dědu, kdyby se náhodou nechal předčasně zkrematórovat..chjo fakt českej komediální bizár. 15% za pšouky pro kluka. PS: to byla poslední kapka, kupuju hvězdářskej dalekohled a jdu koukat na noční oblohu, kometa C/2022 E3 ZTF se pomalu blíží ;) ()

Spiker01

Oproti Ženám v běhu další film Martina Horského nemá takovou šanci (ambici dle mého ano) stát se takovým velehitem a univerzálně pobavit všechny diváky. Je citelně vážnější, ačkoliv samozřejmě humorem se nešetří, profesionálně natočený (jen hlasitost mluveného slova mi přišla někdy až příliš nahlas, asi kvůli starší generaci) a nasnímaný a šablonovitě propsaný do třech dějových linek (2x Polívka!), které pochopitelně dobře skončí. Jen ten Vetchý tentokrát chyběl. Na Netflixu ale jistě brzy předem určený hit. ()

Autogram

Toto bolo taká feel-good nálož, až mi z toho začínalo byť nevoľno. Všetkých šesť a pol herca prednášalo neprirodzené myšlienky a frázy, ktoré nepasovali do úst hlavne deťom. Asi si niekto v tom postcovidovom období potreboval vysnívať takýto preslnený bezkonfliktný a bezbariérový svet, ale bežný divák asi nie. –––– To, že jsem se zamiloval do chlapa, ze mě přeci nedělá horšího tátu. ()

bearmeedek

Dělat další film po Ženách v běhu by mělo být zavazující. Ale pan Martin Horský si asi řekl: "Mám všechno u prdele, lidi jsou stejně blbí a ten rozdíl nepoznají". A tak uplácal tuto podivnou směs v rychlosti a možná v sedě na WC. Opravdu jsem seděl a pořád vrtěl hlavou a nechápal, na které úžasné planetě se to odehrává. Tak nijaké a stupidní a těžko hledám další výrazy. Ale koukám 65% a docela nadšení. Asi to ostatním hodnotitelům vlilo do žil hodně naděje a optimismu do budoucna. No potešpánbůh, to se budeme mít ... ()

• Když Pavel (Matouš Ruml) zachraňuje Honzíka (Jenda Čadil) z bazénu a následně z něj vyleze, má vlasy od vody „učesané“ směrem dolů, v dalším záběru je má učesané na stranu a pak zase od dolů. (griph)
  • Karel (Vladimír Polívka) používá vozík ORTOSERVIS AS 01. Nicméně tento vozík by vozíčkář jeho postižení asi nepoužil (je to vozík pro začátečníky). Také z podsedáku, který používá, by měl nejspíše dekubity (prosezeniny). (bandolier.wz)

Související novinky

Zažijte Vary naostro!

Zažijte Vary naostro!

30.06.2022

Ostrý bude již samotný start. Kapela Mig 21 vystoupí posílena o šedesátičlenný orchestr Národního divadla a dvacetičlenný sbor Národního divadla pod vedením dirigenta Jaroslava Kyzlinka. Tím ale… (více)