Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Láska se na věk nebo na místo neohlíží. Nikdy nevíme, kdy a kde nás potká. Můžeme se zamilovat ve školce, v důchodu, na ulici, v parku. Kdykoliv a kdekoliv. Josef (Boleslav Polívka) se těší, že si po odchodu do penze konečně splní svůj dávný sen a stane se pouličním klaunem. Svým šarmem okouzlí i ráznou Marušku (Eliška Balzerová), majitelku pojízdné kavárny. Jako by se ti dva hledali celý život. Ale není na osudovou lásku přece jen trochu pozdě? Navíc se k Josefovi do vily právě stěhuje jeho dcera Anička (Jana Pidrmanová) i s pětiletým Honzíkem. Domnívá se, že s chlapy definitivně skončila, ale setkání s dávnou láskou Pavlem (Matouš Ruml), ji zasáhne u srdce. K Honzíkovi do školky nastupuje nová holčička Evička. Honzík poprvé zažívá pocity spojené s láskou, úplně se v nich neorientuje a tak sbírá rady od maminky, dědečka Josefa nebo sympatického strejdy Karla (Vladimír Polívka). I toho potká ve školce láska, když se zamiluje do Honzíkovy paní učitelky Elišky (Kristína Svarinská). A aby toho sbližování nebylo málo, Karlův basset Váleček si velmi rozumí s Eliščinou bassetkou Šalinou. Láska přináší do životů našich hrdinů naději a krásu, ale i komplikace a překážky, které budou muset s úsměvem a dobrou vůlí překonat. (CinemArt)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (141)

Djoker 

všechny recenze uživatele

Když ten paralelní svět fungoval u Žen v běhu, tak se Horský ani nepokoušel vymýšlet nic nového a nadělil ho do kin znovu. Škoda, že tentokrát už skoro nikdo nepřišel. Zase tam všichni hledají lásku a zase ji všichni rychle najdou. Překážky jsou pouze na oko, aby se film natáhl alespoň na hodinu a půl, ale celý je tak pitomě naivní, že ho ani není možné moc kritizovat. ()

Rimsy 

všechny recenze uživatele

Produkčně zvládnutá, příběhově bezpečná a v detailech neurážející. Po Ženách v běhu jdou Horský s Hoffmanem diváctvu opět naproti a výsledek tomu odpovídá. Neproblematická a důstojná romantika sází na subtilní humor a příjemné postavy. Vždyť taky proč ne? Více zde. ()

Reklama

Tosim 

všechny recenze uživatele

ČLOVĚK BY NEMĚL VSTUPOVAT DO CIZÍCH ROZHOVORŮ NAHEJ. Martin Horský už má za ta léta za sebou sympatické, průměrné i strašné věci, ohledně tohohle filmu jsem nejvíc zvědav, jak si bude komerčně stát v době covidu. Srdce na dlani je totiž dostatečně roztomilé i vtipné, zároveň však sterilní a nevýrazné, ze všeho nejvíc mu ovšem ubližuje, že je tak trapně předvídatelné. 50%. ()

Arx 

všechny recenze uživatele

Příjemné ale zároveň velmi naivní. Nechci tady spoilerovat ale občas mi přišlo, že se postavy chovají opravdu prazvláštně a jde tu pouze o to aby to bylo celé sluníčkové, odpočinkové a bezmozkové. Navíc z vybraných lokací, jsem měl pocit, že celé to je natočené tak max na čtyřech různých. Většina z nich v Praze na Letné, což je ale pro mě jako jejího obyvatele malé bezvýznamné plus. Na film si zajděte ale nic moc oduševnělého s přesahem nečekejte. 70% ()

T2 

všechny recenze uživatele

║Rozpočet $-miliónov║ Tržby USA ║ Tržby Celosvetovo $1,354,014▐  Martin Horský má dobrý potenciál pre tvorbu romantických komédii. Vie vybrať dobré obsadenie, ktoré dokáže dobre fungovať pre dej a dokáže si získať vaše sympatie. Problém je že občas dejovo pôsobí moc schématicky, moc sa opakuje, potom to zbytočne klesá na úrovni, ktorú si predtým dosť poctivo buduje a hlavne na tých dosť dobre vyšperkovaných a súcitných scénach. /65%/ ()

Galerie (23)

Zajímavosti (6)

  • Tvůrci film označují jako komedii „pro všechny, kteří věří na lásku“. (SONY_)
  • Když Pavel (Matouš Ruml) zachraňuje Honzíka (Jenda Čadil) z bazénu a následně z něj vyleze, má vlasy od vody „učesané“ směrem dolů, v dalším záběru je má učesané na stranu a pak zase od dolů. (griph)

Související novinky

Zažijte Vary naostro!

Zažijte Vary naostro!

30.06.2022

Ostrý bude již samotný start. Kapela Mig 21 vystoupí posílena o šedesátičlenný orchestr Národního divadla a dvacetičlenný sbor Národního divadla pod vedením dirigenta Jaroslava Kyzlinka. Tím ale… (více)

Reklama

Reklama