Série(2) / Epizody(18)

Sousední města Piltover a Zaun proti sobě válčí a dvě sestry stojí v souboji magických technologií a protichůdných názorů na opačných stranách barikády. (Netflix)

Lendak

Lolko nehrajem, takže ma to veľmi nezaujímalo. Potom som si to pozrel a.......wau!!! Aj keby sa mi to vôbec nepáčilo, tak treba uznať, že je to po remeselnej stránke úplne kulervoucí. Či už z hľadiska animácie, ktorá využíva hneď niekoľko vrstiev animácie naraz?! V jednom zábere tu máme 3D animáciu, ručne kreslenú, a celé to je spolu tak krásne plynulé, že som si niekedy myslel, že to je reálne. Ďalej tu sú úplne úžasné súboje (most) okorené o bravúrnu prácu s "kamerou". Samostatnou kapitolou sú perfektne napísané charaktery, ktoré mi padli presne ako prdel na hrnec. Ja vo veľkom preferujem, keď niesú postavy len čiernobiele, ale že každá, či už kladná alebo záporná, má dobré ale aj zlé stránky. Tu to najlepšie zrobili s Jinx a Silco a ich úžasná chémia medzi nimi. Všetko toto je poskladané v úžasne napísanom scenári, kde každá postava je nejak dôležitá pre dej. Vo veľkom ma aj prekvapilo finále. Nečakajte nejakú epickú bitku, ale skôr psychologickú hru o tom, na ktorú stranu sa pridať. V skratke to je celkom realistický politický triler, okorenený o prvky fantasy, sci-fi a steampunku. VERDIKT: 9,5/10. ()

ReactLotus

JE TO CENIÁLNE A TAKMER DOKONALÉ DIELO. (HUDBA TU ASI EXCELUJE NAJVIAC ZO VŠETKÉHO. LEN ŠKODA, ŽE IMAGINE DRAGONS TU MAJÚ LEN JEDEN SONG.) TEDA AŽ NA 2 VÝNIMKY. ALE ONY SÚ SKÔR SPOJENÉ S VKUSOM KAŽDÉHO Z NÁS - NIEKEDY NUDNÝ A POMALY DEJ A GRAFIKA JE MIESTAMI NIE PRÁVE NAJLEPŠIA... TAKTIEŽ BY SOM, MOŽNO RADŠEJ UVÍTAL ANTOLOGIU, KDE BY SA VENOVALA KAŽDÁ ČASŤ INEJ POSTAVE. MOŽNO SA TOHO V BUDÚCNOSTI AJ DOČKÁME. TEŠÍM SA NA ĎALŠIE PROJEKTY Z TOHTO LOL SVETA {HRAŤ HRU PRED POZRETÍM SERIÁLU NIE JE NUTNÉ, ČO JE SKVELÉ PRE ĽUDI, KTORÝCH HRA NEZAUJÍMA (ČIŽE AKO JA )). ASI ZAČNEM KVÔLI TOMUTO SERIÁLU POZERAŤ AJ HENTAI - MINIMÁLNE RULE 34 NA TO MUSI EXISTOVAŤ...😅 8,5/10 🤔VLASTNE SEDIÁL SI MA ZÍSKAL VĎAKA SKLADBE ENEMY. ()

kolly13

Dětský nadupaný seriál... pro děti a puberťáky. Pro starého fotra slabé a bez humoru. Kladně hodnotím vnitřní energii filmu, která doplňuje seriál jako celek a dělá jej pro mne alespoň trošku koukatelný. ()

Jason_1988

Tento seriál je velice zajímaví zhlídl jsem všechni za jeden den tento seriál je o dětství postav z league of legends Postavy 10/10 Atmosféra 10/10 Hudba 8/10 ()

aktakanamor

Děj, který zaujme a nepustí. Konec byl sice nečekaný, ale to je přesně to, co na seriálech miluji, když vás konec překvapí. ()

Eaton_Hunt

Zatím nejlepší animovaná adaptace hry, možná pro některé trochu nadhodnocené, ale tento žánr nemá moc velkou konkurenci a proto bude takový univerzál pro ostatní tvůrce, aby se mohli od Arcane odpíchnout. Především kvůli té záporné postavě a dialogům, které bych poslouchal deno denně. ()

swenyx

Nemůžu si pomoct, ale asi jsem začal být fanda lol universa, tohle bylo fakt dokonalý, nejvíc animace, zapamatovatelný postavy, který měli vývoj a super příběh, co víc si přát ? Jinx to tahala až moc, jeji staredown proti Ekkovi je pro mě nejlepší scéna celého seriálu a nejspíše jsem si jí minimálně už tak 30x pustil :D Jop, tohle jde do mých top 10. seriálů. ()

Poleloukales

Teda já na tyhle věci moc nejsem. Jako LoLko a to kolem. Pilot jsem nedokoukal i když nemůžu říct, že by mě to nasralo. Ale asi po půl roce jsem si tak brouzdal Netflixem, kliknul - uvidíme. A... a pak bylo to jako s mnoha knihami, které dnes mám ve svém osobním literárním kánonu, ale poprvé nebo i vícekrát mě nepustily, ale nakonec...!!! Řeknu to takhle, příběh je z rodu královských, velmi nápaditý, se skvělými, hlavně ženskými postavami, které, ač na steroidech, jsou komplikované a nejednoznačné. Dokonalý pipky typu Black Widow mě nebaví. Aminace patří k tomu nejzajímavějšímu, co jsem kdy viděl. Mraky úžasných nápadů, odsmrknutí Vi je podvratné víc než jánevímco. Zvuk je fascinující. Nic jiného něž fascinující. Ta jedna chybějící hvězda je nejspíš proto, že žánrově jsem mimo. Řekněme, že 8,5 z deseti. Ale je to tak dobrý, že to ani není možný! Nazdar... ()

fandimir

1. série 85% LOLko nehraju, jednou jsem to zkoušel a absolutně mě to nebavilo. "Seriál je ale přece něco jiného", řekl jsem si, když tento seriál vyšel a já se ho chystal zhlédnout. Když jsem pustil první díl, chytlo mě to asi stejně, jako zmíněná hra, znuděný jsem se dostal ke čtvtému dílu a dále už jsem to odmítal sledovat. Teď, o asi rok později, jsem se tomu chystal dát druhou šanci a pustil si seriál odznova, kupodivu, s mým opravdu velkým překvapením mě to začalo dost bavit a čím dál jsem v seriálu byl, tím víc jsem se těšil na zhlédnutí dalšího dílu. Celkově jsem tedy nakonec ze seriálu dost nadšený, hlavně z animace, která je opravdu krásná a unikátní, děj je taky celkem originální a na detaily propracovaný. Uvidíme, co nabídne druhá série. ()

UncleMorty

Až na tu hudbu a občasný cringe celkem překvapení v podobě dospělého seriálu na který by nejspíš 90% retardovaných fanoušků téhle skandální společnosti nemělo díky věkové restrikci koukat. Některé zajímavé postavy dostaly jen pár minut, některé až zbytečně moc. Ta celková snaha dodat seriálu zároveň "gamingový" feeling v podobě otřesně zbytečných scén tomu taky nepomohla. Lehký nadprůměr. ()

Seffi

Je vidět, že Riot dělal seriál opravdu od srdce a nejedná se o dojnou rychlokvašku. Nádherná barvitá animace, scenérie, kamera, motion, mimika, akční scény, všechno bylo detailně propracované a promyšlené. Výborná hudba. Skvělý výběr herců! Bohužel, jako nehráče LoLka mě mrzelo, že se příběh točil až moc kolem hlavních postav a na fungování světa se zaměřoval jen okrajově, a já bych o něm chtěl vědět víc, fňuk. 80% ()

Pilgrim6

Cena o nejlepší seriál/film na základě hry je jasná a zasloužené místo v top 10 seriálech. Od naprosto nádherné animace jak stylizací, tak kvalitou, temný dospělý a zároveň emocionální příběh a za mne i naprosto skvělou hudbou (jsem rád, že nevzali generickou orchestrálku a šli punk(rockovým) směrem). Seriál se nebojí experimentovat v rámci už hodně unikátní animace (Jinx bridge scene). Tohle od filmů a seriálů chci. Posunujte hranice. Experimentujte. Citlivě a nepotvrchně podaná sociální kritika. Postavy všech ras, orientací a pletí, kdy máte reprezentaci, ale zároveň pocit, že to tam tvůrci dávájí bez zájmu jen, aby si mohli odškrtnout kolonku. Jestli tohle není na 5 hvězd, tak už nic. Další skvělá věc je, že je seriál přístupný i těm, kteří třeba nikdy nehráli LoL, ale zároveň pro ty, co znají lore, skrývá spoustu pokynutí a větší hloubku. Už teď nemůžu dočkat druhé řady. Bravo, bravo, bravo! Naposled jsem byl takhle nadšený seriálem Černobylem. Jediná startost je, že tvůrci si nasadili laťku tak neuvěřitelně vysoko, že udržet kvalitu v druhé serii bude šíleně těžké. ()

SteewCZ

Hru jsem hrával, nicméně nikdy jsem nebyl extra fanoušek. Seriál ze samotného lore hry je pro mně naprosto skvostným překvapením. Animák potěší vaše oči svojí líbivou kreslenou grafikou, uhrane efekty. Steampunk ve své kráse. Místy i slza ukápla. A to spíš u některých scén nežli nad grafikou. To nejdůležitější se ale povedlo na jedničku. A to jsou postavy. Jsou vykresleny realisticky, lidsky a dokážete s nimi soucítit, chápat je a nesnášet je zároveň. Těším se na další sérii a doufám i ve více sérií! ()

Jkczech

Jsem si jistý, že letos jsem neviděl lepší seriál než tenhle a klidně ho dokážů zařadit v top10 mých oblíbených serošu. Užil jsem si to od prního do posledního dílu. Neskutečná atmosféra, která se stále více stupnovala. Nenajde se tu skoro nic co bych tomu mohl vytknout, hudba výborná, do těch emocí co prožívali postavy se dalo vžít, parádní vývoj postav (Jinx best!!!) luxusní animace, skvělé souboje, zajímavé prostředí a velice dobře zpracovaný život horní vrstvy a podzemí... Kdo se nekoukne bude litovat :C ()

Sweepy

První tři díly opravdová bomba. Skvělá zápletka, skvělá animace a vybrané postavy (i poupravení jejich originálních příběhů). S následujícími díly už to není tak úžasné, i když si Arcane pořád zachovává svůj půvab. Od 4. dílu se do toho více míchá politika. Což by vůbec nevadilo, ale jelikož se hodně skáče v čase, tak jednotlivé politické rozhodnutí a jiné činy nejsou tolik opodstatněny. Takže shrnuto: první tři díly 10/10, čtvrtý až devátý díl 6/10. I jako fanoušek a hráč jsem se někdy ztrácel. Jinx mě ke konci začala trošku štvát, raději jsem viděl na scéně Viktora, Silca a Heimerdingera. ()

Amazon odhalil obří plány s Tomb Raiderem

30.12.2021

WandaVision je nejstahovanějším seriálem roku

WandaVision je nejstahovanějším seriálem roku

29.12.2021

Letošní žebříček nejstahovanějších seriálů roku ovládlo studio Marvel spolu se studiem Disney. Pirátství samozřejmě není nic chvályhodného a prvenství v tomhle směru vlastně není až zase taková výhra… (více)