Český slavík je zpět! Legendární hudební anketa se vrací, aby ocenila nejoblíbenější interprety v zemi! Můžete se těšit na ty největší hvězdy pod jednou střechou! Jen vy svými hlasy rozhodnete o tom, kdo si odnese prestižní trofej a zazáří na hudebním nebi. Slavnostním večerem provedou Aleš Háma a Ondřej Sokol! (TV Nova)

KASUGI odpad!

Poctivá (a spolu s pop žánrem nejrozšířenější) rocková a metalová muzika nemá vlastní sekci, ale hovnami osraný hip hop a rap ano? No co si to hrajou? Jediná pozitivní věc na Slavíkovi je fakt, že už budou konečně vyhrávat aktuální populární zpěváci a ne Karel Gott z pouhé setrvačnosti. ()

stitch7 odpad!

/// Takový to, když si koupíš hudební anketu, aby sis nahonil ego. Je mi líto hudebníků, kteří šli na večer s tím, že půjde o hudbu. A jak nemám rád Bagárovou, tady si získala plusové body. ()

aquiver odpad!

Své případně oblíbené umělce si poslechněte raději někde jinde. Tohle je produkt, kde si Karel Janeček prezentuje své politické a společenské názory, za které mu nelze udělit nic jiného než exemplární odpad... ()

filipvrbik

Takže bez Karla.... Jednu hvězdu dávám za to, že nevyhrála bílá nebo Kabát, druhou za moderátory, kteří byli fakt vtipní a to mrzká show se dala vydržet. S řezníkem se dá částečně souhlasit, ale je to jen anketa, tak se čílil zbytečně, praskne mu cévka a bude. ()

Chudobka odpad!

Janeček si zahrál na Boha, moderátoři mi připadali místy úplně trapní, scéna nevkusná, kýčovitá jako celý pořad. Ale celý jsem ho neviděla, protože bych to nevydržela. Kde mám Lenku Dusilovou nebo Dana Bártu? Co tam dělá nějaká Burešová? Z těch hochů jen Pokáč - tedy aspoň pro mě. A proč všude cpou tu nesnesitelnou Pagáčovou nebo hloupého Godlu? K nepřežití. Pěkná byla pouze vzpomínka na Žbirku. ()

Olík

Ajajaj….myslel jsem, že jsme se od tohoto skanzenu dávných dob na dobro odstřihli. Bohužel spasitel světa a matemagik v jednom Karel Janeček potřeboval nějaký nový billboard se svou tváří. Tohle je prostě špatně a nemile mne překvapilo, že některé „mladé“ kapely (např. Rybičky 42)  vyzývali své fanoušky k účasti na hlasování. To, že nakonec vypíchnete jeden žánr a to konkrétně Hip hop a Rap vůbec neznamená, že se mávnutím kouzelného proutku stanete fresh anketou….což nakonec ukázalo i samotné pořadí, kde se místo jmen, které udávají trendy jako Viktor Sheen nebo Yzomandias v top five objevil například Lipo. Jinak zpěváci, zpěvačky, kapely…..nic čerstvého….klasika, co hrají rádia ženám na mateřské při žehlení…..neposunuli jsme se ani o píď. Ale jelikož jsme na Česko-Slovenské filmové databázi, je se třeba podívat i na pořad jako takový. Moderátoři…...Sokol, Háma….dostalo se nám přesně toho, co asi každý očekával. Humor z první třídy, který občas pobaví, občas zaskřípe….palec vzhůru za rýpnutí do Bohuže „baby born“ Matuše, Ilony „flákanec“ Csákové nebo uměle přecitlivělého světa. A pak jsou tu ještě vystoupení. Taky nic nového pod slunce. Někdo si jel to svoje při zdi (Kryštof), někdo chtěl Česku ukázat Ameriku v prášku (Rytmus), někde to chtělo přidat (pocta Miro Žbirkovi či Gottovi), někde ubrat (Kapitán Demo). Summa summarum, tenhle kostlivec měl zůstat zavřený ve skříni a spíš k ní ještě přidat jeden zámek. Ps: Martine „Řezníku“ Pohle, tohle jsi projel na plné čáře. Mohl jsi si to lépe připravit a rozbít celého Slavíka na atomy. Bohužel ač s obsahem se nedá, než souhlasit, samotná forma připomínala chlapce ze školky, který si hraje na tvrdého třeťáka….škoda. ()

FeroFabus odpad!

Vrchol nevkusu, ubohosti, trapnosti a stupiditi v přímém přenosu. Do jakého bahna ještě Tv Nova může klesnout? Míň než odpad. ()

Johny M.

Výjimečně dám týhle žumpě 1* a to za projev Řezníka a to, že ho tam vůbec pustili a nechali mluvit. Xichty všech těch blbů při jeho řeči jsou nezapomenutelný :D ()

RoneXxXD odpad!

Jedinej Řezník se svým naprosto trefným proslovem, stál za to. Sice ho neposlouchám a jeho hudba mi je cizí (ačkoliv texty má dobré), musím však uznat že to není takovej de*il jako ostatní z hudební scény - ať už ti, co tam seděli či neseděli. Jinak otřes. Antivaxcerskej proslov byla jen třešnička. ()

rublik05

Na jednu stranu jsem byl rád, že se tuto anketu podařilo zase po letech vzkřísit, to jsem ale netušil, že si z toho pan "společenský reformátor" a "spasitel českého národa" udělá reklamu na sebe sama, v přímém přenosu bude propagovat své geniální myšlenky a projekty a sdělovat národu svá státotvorná poselství. Celý přenos působil jako vrchol pokrytectví, měl jsem pocit, jako by si parta kamarádů přišla navzájem rozdat ocenění a poplácat se po ramenou, jak jsou dokonalí a úžasní, na můj vkus až moc přetvářky a neupřímnosti. Hudební vystoupení byly až na pár výjimek vyloženě otřesné. Atmosféru zachraňovali snad jen osvědčení moderátoři svými trapnými, hloupými, ale občas i trefnými a štiplavými vtípky, jinak děs a hrůza. Všem oceněným tleskám, ale myslím si, že kdyby věděli, co se z galavečera nakonec vyvine, asi by zůstali doma. V příštím ročníku, pokud vůbec bude, bych ocenil, kdybychom se obešli bez zbytečného pokrytectví a laciných politických gest. 1/10. ()

topi80 odpad!

No jo, ale podle čeho pořad hodnotit? Určitě ne podle výsledků, to patří jinam. Ale i k nim bych se vyjádřil, protože je zajímavé, jak nový systém hlasování zaručil, že na nejvyšší příčky dosáhnou prověření, pokrokoví a poslušní zpěváci, kteří sice ničím nevynikají, ale jejich všudypřítomnost zajistí, že jejich jméno utkví nějakým lidem v paměti a oni pak pro ně hlasují. Výsledkem pak je, že nejpopulárnější zpěvačkou je holka, od níž znám jen píseň, kterou nazpívala ve 12 letech, od té doby se místo zpěvu živí dáváním rozhovorů o své postavě a či těhotenstvích. A podobné je to v dalších kategoriích. Každopádně, že se mi výsledky nelíbí, je můj problém a do hodnocení pořadu se nepromítá. Jednotlivá hudební vystoupení, jestli se tak dají ty unylé zpívánky (v mnohých případech spíše recitace) nazvat, už však do hodnocení promlouvají, a to tedy byla pořádná katastrofa. To u nás není nějaký zpěvák s výrazným hlasem? Poslouchat ty melodie bez výrazu na 3 tónech, to je fakt utrpení. Jinak, scéna vypadala dobře a honosně. Dvojice moderátorů Sokol a Háma formou některých drzých hlášek maskovali to, že večer se musí nést v hyperkorektním duchu a že je třeba dát na vědomí všem těm, kteří by se chtěli vymykat, že tu v naší rozjásané pop music není místo. Účinkovat samozřejmě musí naprosto všichni z řad našich všemožných menšin. Přesto musím uznat, že občas mě moderování pobavilo. Kapitolou samou pro sebe je zbožtění boháče Janečka. Protivných, nesympatických a proti své zemi působících miliardářů máme přehršle, ale tento narcis stylizující se do role všespasitele, je mi odpornější než všichni Babišové, Bakalové a Křetínští dohromady. ()

petisek

Háma a Sokol boli celkom fajn, za nich palec hore. Janeček a Řezník boli úplne mimo. Za nich jednu hviezdu uberám. Inak by to boli solídne 3*. ()

Mamutol odpad!

Odpověď pro slunicko2 : V každé kategorii máte pět hlasů, které můžete rozdělit těm, kterým chcete dát svůj hlas. Můžete ale také hlasovat jen pro jednoho, dva, tři nebo čtyři interprety. Jednomu interpretovi nemůžete dát více než jeden hlas. Můžete hlasovat ve všech kategoriích, ale můžete také některé kategorie přeskočit a nehlasovat v nich. Byly 4 kategorie takže : 216 138 hlasujících x 5 hlasů x 4 kategorie = 4 322 760 možných hlasů. Ale jinak to byl fialovej hnus z moře vytaženej, velebnosti jdu blejt. ()

hony23 odpad!

Chápu to dobře, že si pan Janeček koupil tuhle vyhaslou soutěž, aby mohl v hlavním vysílacím čase šířit své antivax bludy? Ve stejný moment, kdy promlouval k národu, tak na řadě oddělení v nemocnicích padají na držku lékaři, sestry, vojáci a další personál, aby pomáhali těm, kteří taky nechtěli dopustit očkování. Tohle se teda Nově hrubě nepovedlo. Být ředitel televize, rozdávám výpovědi hned u východu z divadla. ()

Standey

Z mého pohledu hodně trapné a nedůstojné. Slavík byl vždy o slušnosti a umění, což skvěle reprezentovat Karel Gott. Dnes to bohužel není ani jedno. Prostor tam dostávají vulgární individua a anketu vyhrávají lidé co neumí zpívat. Je to celé jedna obří fraška. Jedna hvězda za Janečkův proslov. ()

Peddro

Pánové Háma a Sokol mají mou hlubokou úctu, neboť se velmi ironicky ,,trefli" do progresivních pitomců, kteří se snaží šikanovat společnost zvrácenou politickou korektností, genderovou a zelenou ideologií. Obrovský palec nahoru.. Pořad právě začal, ale už za tuto odvahu jsem nadšený. No a teď když přišla Lucka Bílá a zase Sokol hlásil na progresivisty, tak určitě dám po skončení plný počet....Bože, co je to zač ten  Řezník, vlastním jménem Ing. Martin Pohl? To, že je absolvent VŠE? Asi má  vážný psychický problém, že se chová, jak se chová. Prostě primitiv, spodina, lůza, odpad společnosti. Dodnes jsem o něm neslyšel....Další doplnění z průběhu večera: Velký palec nahoru pro slečnu Bagárovou, za to, jak utřela toho primitiva Řezníka... Na druhou stranu ta orwellovská reklama, která je kritikou Babiše je nevhodná, protože toto nemá být zpolitizováno. Ovšem Janeček to podělal, ten jeho projev to snad není pravda, jak tam mecenáš exhiboval. Chtěl jsem dát pět hvězd, ale kvůli projevu Janečka jsem dal 4, nicméně vzhledem k tomu, jak tady někteří v komentářích dávají odpad a chválí toho primitiva Řezníka, tak Janečkovi ,,odpouštím" a dávám plný počet. Skutečně nechápu, jak někdo může někdo poslouchat texty plné vulgarismů?  Moderátoři byli dobří, většina měla smoking a ženy nádherné róby, což je skvělé, protože je to na tuto akci žádoucí. Řezníkovi přeji, aby skončil v propadlišti dějin. Ať dělá pan Ing. Pohl raději účetního. Slušný člověk na něho nemůže být zvědavý. ()

Filitron

Uf. Škoda, že se toho ujal Janeček, protože těch skrytých reklam je tam hodně a nerozumím sekci hip hop. Samo o sobě by my hip hop nevadil, ale spíše držitel zlatého slavíka v této scéně. Absence pana Mistra je znát :( . Skvěle odmoderované dvojicí Sokol, Hama. Edit: Po poslední sekci s projevem Janečkem musím poupravit ze 2 na 1. To už na mne bylo příliš. ()